Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Vyskúšaj si nový bike na BIKEFESTE 2016!

Chceš si kúpiť nový bike a nevieš sa rozhodnúť? Príď si vybrať na BIKEFEST 2016!Priaznivci cyklistiky sa stretnú od 27. do 29. mája 2016 v DEMA Bikeparku Kálnica pri Novom Meste nad Váhom. Aj tento rok si budú môcť návštevníci vyskúšať jazdu na viac ako 400 testovacích bicyklov od najväčších značiek na svetovom trhu.Pozri si detaily BIKEFESTU 2016 a program tu.Každý rok zvyšujeme počet vystavovateľov a testovacích bicyklov. Minulý rok sme na 5. ročníku pokorili hranicu štyroch stoviek bicyklov. Celkovo 52 vystavovateľov ponúklo na testovanie presne 413 bicyklov. Na svoje si príde naozaj každý. Skúsení bikeri, nadšenci, ktorí potrebujú prehľad o novinkách na trhu, ale aj začiatočníci, ktorí spoznávajú krásu cyklistiky, či už na galuskách, alebo na balónoch v lese. Bicykle si bude možné rezervovať od 15. apríla 2016 prostredníctvom rezervačného systému na webstránke www.bikefest.sk alebo v čase konania festivalu priamo na mieste. Online registrácia však prináša výhody väčšieho výberu bicyklov a zvýhodnenej ceny. Za tri dni dokáže jeden návštevník otestovať celkovo 13 bikov. Pre tých, ktorí prídu s vlastným bicyklom, je pripravená nočná úschovňa bicyklov.Na testovanie budú pripravené dva XC testovacie okruhy, osem zjazdových a freeride tratí a tiež fourcross a dual slalomová trať. POZOR!Online registrácia na testovanie bicyklov za zvýhodnené ceny sa začína v nedeľu 15.4. 2016 a končí sa v nedeľu 24.5.2016 o polnoci. Po tomto termíne je možné registrovať sa už len priamo na mieste za štandardné ceny. BIKEFEST, TO JE PLNOHODNOTNÝ FESTIVAL A NAVYŠE ZADARMO! BikeFest je predovšetkým o bicykloch, no nielen o nich. Správny festival z neho robí množstvo sprievodných akcií, stánky s rôznorodým jedlom, večerné, nočné (a ranné) živé koncerty a všade prítomní dobre naladení ľudia. Chýba tu vôbec niečo? Áno... vstupné!
Biker
Vyskúšaj si nový bike na BIKEFESTE 2016!

Priaznivci cyklistiky sa stretnú od 27. do 29. mája 2016 v DEMA Bikeparku Kálnica pri Novom Meste nad Váhom. Aj tento rok si budú môcť návštevníci vyskúšať jazdu na viac ako 400 testovacích bicyklov od najväčších značiek na svetovom trhu.

Aktuality

15:28 Pozvánka: Slovenský pohár v horskej cyklistike pokračuje v Poráči pri Spišskej Novej Vsi.

V rámci podujatia budú okrem XCO kategórií aj preteky elektrobicyklov E-XCO, E-XCO Open a DEAF kategórie. Preteky sa uskutočnia v Poráči počas víkendu 29. a 30. júna.

14:35 Jan Tratnik skončí vo Visme a podpíše trojročnú zmluvu s tímom Red Bull Bora-Hansgrohe.

O prestupe slovinského univerzála do Bory sa špekulovalo celú jar a podľa viacerých zdrojov to vyzerá, že dohoda medzi Tratnikom a tímom, čoskoro sponzorovaným Red Bullom, je už hotová.

14:10 Garmin predstavil „najinteligentnejší“ cyklopočítač Edge 1050. Má nový displej, výdrž 60 hodín a môžete ním platiť.

Nová vlajková loď cyklopočítačov od Garminu stojí 750 eur, avšak nemá verziu so solárnym nabíjaním.

12:27 Zakladatelia GCN odkúpili naspäť svoj podiel od Warner Bros a vracajú sa k pôvodnej tvorbe.

Známy cyklistický YouTube kanál Global Cycling Network sa chce primárne sústrediť na tvorbu videí. Ich webová stránka, ktorá okrem iného informovala aj o aktualitách zo sveta cyklistiky, končí. Končí aj online platforma Eurosportu a živé vysielanie cyklistických pretekov sa presunie na platformy Max a discovery+.

11:38 Sepp Kuss nejde na Tour de France, po prekonaní COVID-19 sa dostatočne nezotavil.

Tím Visma-Lease a Bike oznámil, že Kuss neodštartuje na Tour a nahradí ho holandský vrchár Bart Lemmen.

Zavrieť reklamu