Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Vyskúšaj si nový bike na BIKEFESTE 2016!

Chceš si kúpiť nový bike a nevieš sa rozhodnúť? Príď si vybrať na BIKEFEST 2016!Priaznivci cyklistiky sa stretnú od 27. do 29. mája 2016 v DEMA Bikeparku Kálnica pri Novom Meste nad Váhom. Aj tento rok si budú môcť návštevníci vyskúšať jazdu na viac ako 400 testovacích bicyklov od najväčších značiek na svetovom trhu.Pozri si detaily BIKEFESTU 2016 a program tu.Každý rok zvyšujeme počet vystavovateľov a testovacích bicyklov. Minulý rok sme na 5. ročníku pokorili hranicu štyroch stoviek bicyklov. Celkovo 52 vystavovateľov ponúklo na testovanie presne 413 bicyklov. Na svoje si príde naozaj každý. Skúsení bikeri, nadšenci, ktorí potrebujú prehľad o novinkách na trhu, ale aj začiatočníci, ktorí spoznávajú krásu cyklistiky, či už na galuskách, alebo na balónoch v lese. Bicykle si bude možné rezervovať od 15. apríla 2016 prostredníctvom rezervačného systému na webstránke www.bikefest.sk alebo v čase konania festivalu priamo na mieste. Online registrácia však prináša výhody väčšieho výberu bicyklov a zvýhodnenej ceny. Za tri dni dokáže jeden návštevník otestovať celkovo 13 bikov. Pre tých, ktorí prídu s vlastným bicyklom, je pripravená nočná úschovňa bicyklov.Na testovanie budú pripravené dva XC testovacie okruhy, osem zjazdových a freeride tratí a tiež fourcross a dual slalomová trať. POZOR!Online registrácia na testovanie bicyklov za zvýhodnené ceny sa začína v nedeľu 15.4. 2016 a končí sa v nedeľu 24.5.2016 o polnoci. Po tomto termíne je možné registrovať sa už len priamo na mieste za štandardné ceny. BIKEFEST, TO JE PLNOHODNOTNÝ FESTIVAL A NAVYŠE ZADARMO! BikeFest je predovšetkým o bicykloch, no nielen o nich. Správny festival z neho robí množstvo sprievodných akcií, stánky s rôznorodým jedlom, večerné, nočné (a ranné) živé koncerty a všade prítomní dobre naladení ľudia. Chýba tu vôbec niečo? Áno... vstupné!
Biker
Vyskúšaj si nový bike na BIKEFESTE 2016!

Priaznivci cyklistiky sa stretnú od 27. do 29. mája 2016 v DEMA Bikeparku Kálnica pri Novom Meste nad Váhom. Aj tento rok si budú môcť návštevníci vyskúšať jazdu na viac ako 400 testovacích bicyklov od najväčších značiek na svetovom trhu.

Aktuality

11:04 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

10:40 Video: Do cieľa prišiel celý od krvi. Stefan Küng spadol hlavou na bariéru a zlomil si ruku aj lícnu kosť.

Švajčiarsky jazdec mal našliapnuté k skvelému výsledku a pódiovému umiestneniu na Majstrovstvách Európy v časovke, avšak v závere nepríjemne spadol hlavou na bariéru vedľa cesty. Napriek tvrdému pádu a početným zraneniam časovku dokončil a zakrvavený prešiel cieľom na 11. mieste.

 

10:08 Simona Kuchyňková po výhre Svetového pohára v endure: Od radosti som plakala, nemožné sa stalo skutočnosťou.

„V zlomku sekundy som dostala extrémny flash všetkých udalostí, ktoré sa stali za posledné dva roky a od radosti som plakala dobrých dvadsať minút. A to ma teda nevidno často plakať,“ povedala Kuchyňková, ktorá vyhrala v Chateli o 0,11 sekundy.

09:44 Pozvánka: Cyklojazda z Bratislavy do Viedne Open Border Ride 2023.

S BUBO a bratmi Velitsovými z Isadore Apparel sa štartuje z centra Bratislavy, aby sme si pripomenuli symbol slobody a otvorených hraníc.

09:27 Nora Jenčušová skončila po skvelom výkone štvrtá v časovke na Majstrovstvách Európy.

21-ročnú Slovenku delili od umiestnenia na pódiu len dve sekundy. Majsterkou Európy sa stala len 18-ročná Britka Zoe Bäckstedt.

Zavrieť reklamu