Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Online registrácia na BIKEFEST 2016 prináša nové výhody!

Aj na tento ročník BIKEFEST 2016 sa môžeš zaregistrovať online za zvýhodnené ceny. Okrem ušetrených peňazí a času ti online registrácia prináša tento rok novinku – ak sa stihneš zaregistrovať do 12. 5. 2016 na akýkoľvek pretek, získaš personalizované štartové číslo so svojím menom a národnosťou. Online registráciou získaš výhody, aj keď tvoja disciplína nie je spoplatnená. Na mieste si už iba vyzdvihneš svoje štartovacie číslo a darčekový balíček PROGRAM BIKEFESTU 2016: Piatok – Nedeľa 27. – 29. 5. 2016 DETSKÁ ZÓNA Nová a väčšia detská zóna, kde si môžu deti bezplatne požičať odrážadlá a juniorské bicykle. Skúsení inštruktori im vysvetlia, ako sa bezpečne voziť Piatok, 27. 5. 2016 13.00 PUMPTRACK Tradičné pumpovacie preteky na veľkom pumptracku DEMA bikeparku Kálnica a warm-up pred večerným dual pump závodom. Tento rok so zmenenými pravidlami. 15.00 DUAL PUMPTRACK Dual Pumptrack na trati, ktorá je stredoeurópskym unikátom. Preteky na dvoch samostatných tratiach plných vĺn, klopenek a skokov. Pretekári pri tom musia využiť energiu svojho tela a kolesá, pretekať sa bude na kolesách bez reťazí 19.00 XC ELIMINATOR Atraktívne vyraďovacie preteky štvoríc na náročnej trati s výšľapmi i technickými prvkami. Okrem nadupaných XC pretekárov si na svoje prídu aj milovníci gravity disciplín. Sobota, 28. 5. 2016 11.00 ENDURO Na pretekárov čakajú 4 poctivé prírodné zjazdy s prevýšením 780 metrov , na ktoré sa bude treba dostať po vlastných. 12.00 XC VÝŠLAP Najväčší makači si môžu aj tento rok otestovať svoju výdrž počas extrémneho XC výšľapu na 500 metrov dlhej trati .. Pre lenivejších makačov je pripravená kategória elektrobikov . 13.00 SLOPESTYLE Slopestyle bol zaradený do kalendára svetovej série Freeride Mountain Bike World Tour s bronzovým statusom. Pripravili sme 2krát dlhšiu trať a dvojnásobný počet prekážok. 18.15 AIRBAG Počas celého Bikefestu bude k dispozícii veľký nafukovací airbag úplne zadarmo . V sobotu sa môže každý prihlásiť na freestyle contest v dvoch kategóriách – MTB a BMX. 19.30 DUAL SLALOM Nočný dual slalom je pre divákov jedna z najatraktívnejších a najnapínavejších disciplín, pre pretekárov výzva a adrenalín. Celá trať je rozdelená na dve samostatné dráhy a zabráni sa tak kontaktu súťažiacich. Nedeľa, 29. 5. 2016 10.00 MARATÓN 3 okruhy – dlhý (49 km), stredný (23 km) a rodinný okruh (do 6 km). Nová disciplína: elektrobike s dvoma kategóriami. Tento rok sa na štart maratónu postavia aj profesionálni pretekári súťažiaci o body v rámci Európskeho poháru nepočujúcich. 11.30 DOWNHILL Zjazdové preteky sú kráľovskou disciplínou cyklistiky. Na štarte uvidíte tých najlepších slovenských zjazdárov.
Biker
Online registrácia na BIKEFEST 2016 prináša nové výhody!

Aj na tento ročník BIKEFEST 2016 sa môžeš zaregistrovať online za zvýhodnené ceny.

Aktuality

Včera 14:19 Nathan Van Hooydonck musí pre problémy so srdcom predčasne ukončiť profesionálnu kariéru.

Jazdec tímu Jumbo-Visma mal prednedávnom dopravnú nehodu po kolapse počas jazdy v dôsledku anomálie srdcového svalu.

 

Včera 11:04 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

Včera 10:40 Video: Do cieľa prišiel celý od krvi. Stefan Küng spadol hlavou na bariéru a zlomil si ruku aj lícnu kosť.

Švajčiarsky jazdec mal našliapnuté k skvelému výsledku a pódiovému umiestneniu na Majstrovstvách Európy v časovke, avšak v závere nepríjemne spadol hlavou na bariéru vedľa cesty. Napriek tvrdému pádu a početným zraneniam časovku dokončil a zakrvavený prešiel cieľom na 11. mieste.

 

Včera 10:08 Simona Kuchyňková po výhre Svetového pohára v endure: Od radosti som plakala, nemožné sa stalo skutočnosťou.

„V zlomku sekundy som dostala extrémny flash všetkých udalostí, ktoré sa stali za posledné dva roky a od radosti som plakala dobrých dvadsať minút. A to ma teda nevidno často plakať,“ povedala Kuchyňková, ktorá vyhrala v Chateli o 0,11 sekundy.

Včera 09:44 Pozvánka: Cyklojazda z Bratislavy do Viedne Open Border Ride 2023.

S BUBO a bratmi Velitsovými z Isadore Apparel sa štartuje z centra Bratislavy, aby sme si pripomenuli symbol slobody a otvorených hraníc.

Zavrieť reklamu