Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Online registrácia na BIKEFEST 2016 prináša nové výhody!

Aj na tento ročník BIKEFEST 2016 sa môžeš zaregistrovať online za zvýhodnené ceny. Okrem ušetrených peňazí a času ti online registrácia prináša tento rok novinku – ak sa stihneš zaregistrovať do 12. 5. 2016 na akýkoľvek pretek, získaš personalizované štartové číslo so svojím menom a národnosťou. Online registráciou získaš výhody, aj keď tvoja disciplína nie je spoplatnená. Na mieste si už iba vyzdvihneš svoje štartovacie číslo a darčekový balíček PROGRAM BIKEFESTU 2016: Piatok – Nedeľa 27. – 29. 5. 2016 DETSKÁ ZÓNA Nová a väčšia detská zóna, kde si môžu deti bezplatne požičať odrážadlá a juniorské bicykle. Skúsení inštruktori im vysvetlia, ako sa bezpečne voziť Piatok, 27. 5. 2016 13.00 PUMPTRACK Tradičné pumpovacie preteky na veľkom pumptracku DEMA bikeparku Kálnica a warm-up pred večerným dual pump závodom. Tento rok so zmenenými pravidlami. 15.00 DUAL PUMPTRACK Dual Pumptrack na trati, ktorá je stredoeurópskym unikátom. Preteky na dvoch samostatných tratiach plných vĺn, klopenek a skokov. Pretekári pri tom musia využiť energiu svojho tela a kolesá, pretekať sa bude na kolesách bez reťazí 19.00 XC ELIMINATOR Atraktívne vyraďovacie preteky štvoríc na náročnej trati s výšľapmi i technickými prvkami. Okrem nadupaných XC pretekárov si na svoje prídu aj milovníci gravity disciplín. Sobota, 28. 5. 2016 11.00 ENDURO Na pretekárov čakajú 4 poctivé prírodné zjazdy s prevýšením 780 metrov , na ktoré sa bude treba dostať po vlastných. 12.00 XC VÝŠLAP Najväčší makači si môžu aj tento rok otestovať svoju výdrž počas extrémneho XC výšľapu na 500 metrov dlhej trati .. Pre lenivejších makačov je pripravená kategória elektrobikov . 13.00 SLOPESTYLE Slopestyle bol zaradený do kalendára svetovej série Freeride Mountain Bike World Tour s bronzovým statusom. Pripravili sme 2krát dlhšiu trať a dvojnásobný počet prekážok. 18.15 AIRBAG Počas celého Bikefestu bude k dispozícii veľký nafukovací airbag úplne zadarmo . V sobotu sa môže každý prihlásiť na freestyle contest v dvoch kategóriách – MTB a BMX. 19.30 DUAL SLALOM Nočný dual slalom je pre divákov jedna z najatraktívnejších a najnapínavejších disciplín, pre pretekárov výzva a adrenalín. Celá trať je rozdelená na dve samostatné dráhy a zabráni sa tak kontaktu súťažiacich. Nedeľa, 29. 5. 2016 10.00 MARATÓN 3 okruhy – dlhý (49 km), stredný (23 km) a rodinný okruh (do 6 km). Nová disciplína: elektrobike s dvoma kategóriami. Tento rok sa na štart maratónu postavia aj profesionálni pretekári súťažiaci o body v rámci Európskeho poháru nepočujúcich. 11.30 DOWNHILL Zjazdové preteky sú kráľovskou disciplínou cyklistiky. Na štarte uvidíte tých najlepších slovenských zjazdárov.
Biker
Online registrácia na BIKEFEST 2016 prináša nové výhody!

Aj na tento ročník BIKEFEST 2016 sa môžeš zaregistrovať online za zvýhodnené ceny.

Aktuality

18:45 Tahnee Seagrave vyhrala svetový pohár v zjazde vo Val di Sole, v mužoch dominoval Amaury Pierron (+video).

Tahnee Seagrave a Amaury Pierron dokazujú, že ich forma sa dostáva opäť na vrchol. Tahnee Seagrave vyhrala preteky svetového pohára po troch rokoch a Amaury sa z víťazstva tešil po prvýkrát po návrate medzi pásky po zranení.

Včera 19:51 Video: CTM Racing tím na pretekoch svetového pohára v endure v rakúskom Leogagnu.

Na sveťáku (EDR) v Leogangu to bola tento rok čistá šmýkačka. Ako sa s tým vysporiadali jazdci továrenského tímu CTM si pozriete vo vlogu.

Včera 17:25 Jasper Philipsen vyhral v šprinte tretiu etapu Okolo Belgicka.

Na druhom mieste skončil Olav Kooij a tretí finišoval Gerben Thijssen pred Timom Merlierom.

Včera 17:16 Giovanni Aleotti vyhral po záverečnom sóle 3. etapu Okolo Slovinska.

Aleotti zaútočil z vedúcej skupiny v zjazde po stúpaní Ravnica, 8 km pred cieľom kopcovitej etapy, svoje sólo úspešne priviedol až do cieľa a dostal sa aj do vedenia celkovej klasifikácie. Na druhom mieste skončil Jhonatan Narváez a tretí finišoval Jordan Jegat.

Včera 17:00 Joao Almeida vyhral horskú 6. etapu Okolo Švajčiarska, ktorú pre sneženie výrazne skrátili.

Etapa mala len 42 kilometrov a rozhodovalo sa v stúpaní Blatten (5,8 km / 8,8 %). Za Almeidom skončil na druhom mieste jeho tímový kolega z UAE Emirates a líder celkovej klasifikácie Adam Yates a tretí finišoval Mattias Skjelmose.

Zavrieť reklamu