Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Špičkové cyklobatohy SOURCE

Na slovenský trh se dostávají vynikající cyklobatohy izraelské značky SOURCE, která je světovým lídrem ve výrobě a vývoji vaků na vodu
Biker
Špičkové cyklobatohy SOURCE

Žhavou novinkou je batoh SOURCE RIDE 15, který se nabízí ve čtyřech barevných variantách, disponuje několika reflexními prvky, praktickou integrovanou píšťalkou, rozšiřitelným úložným prostorem pro helmu či dvěma bočními kapsami na zip.

Pohodlné nošení zajišťují polstrovaná záda i popruhy. Batoh je navíc vyroben z lehkého odolného materiálu Ripstop 70D. Součástí batohu je třílitrový Widepac, v němž díky pokročilým technologiím vydrží čerstvá voda i několik dní. Vak je uložen v samostatné izolované kapse, má opletenou hadici a dobře drží teplotu tekutiny.

Navíc je naprosto hygienický, bezúdržbový, vyjímatelný a také ho jednoduše vysušíte. SOURCE RIDE 15 je zkrátka praktickým společníkem na vaše půldenní, ale i celodenní cyklo vyjížďky.

Cena: 99 Eur
Dovozce: Cyklo Žitný s.r.o.
www.cyklozitny.cz

Aktuality

10:08 Shimano sťahuje 760-tisíc kľúk Ultegra a Dura-Ace kvôli viac ako 4500 prípadom zlyhania materiálu.

Zlyhanie materiálu kľúk Hollowtech viedlo k celkovo šiestim zraneniam, ktoré zahŕňali zlomeniny a vykĺbenia kostí či tržné rany.

Včera 14:19 Nathan Van Hooydonck musí pre problémy so srdcom predčasne ukončiť profesionálnu kariéru.

Jazdec tímu Jumbo-Visma mal prednedávnom dopravnú nehodu po kolapse počas jazdy v dôsledku anomálie srdcového svalu.

 

Včera 11:04 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

Včera 10:40 Video: Do cieľa prišiel celý od krvi. Stefan Küng spadol hlavou na bariéru a zlomil si ruku aj lícnu kosť.

Švajčiarsky jazdec mal našliapnuté k skvelému výsledku a pódiovému umiestneniu na Majstrovstvách Európy v časovke, avšak v závere nepríjemne spadol hlavou na bariéru vedľa cesty. Napriek tvrdému pádu a početným zraneniam časovku dokončil a zakrvavený prešiel cieľom na 11. mieste.

 

Včera 10:08 Simona Kuchyňková po výhre Svetového pohára v endure: Od radosti som plakala, nemožné sa stalo skutočnosťou.

„V zlomku sekundy som dostala extrémny flash všetkých udalostí, ktoré sa stali za posledné dva roky a od radosti som plakala dobrých dvadsať minút. A to ma teda nevidno často plakať,“ povedala Kuchyňková, ktorá vyhrala v Chateli o 0,11 sekundy.

Zavrieť reklamu