Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Špičkové cyklobatohy SOURCE

Na slovenský trh se dostávají vynikající cyklobatohy izraelské značky SOURCE, která je světovým lídrem ve výrobě a vývoji vaků na vodu
Biker
Špičkové cyklobatohy SOURCE

Žhavou novinkou je batoh SOURCE RIDE 15, který se nabízí ve čtyřech barevných variantách, disponuje několika reflexními prvky, praktickou integrovanou píšťalkou, rozšiřitelným úložným prostorem pro helmu či dvěma bočními kapsami na zip.

Pohodlné nošení zajišťují polstrovaná záda i popruhy. Batoh je navíc vyroben z lehkého odolného materiálu Ripstop 70D. Součástí batohu je třílitrový Widepac, v němž díky pokročilým technologiím vydrží čerstvá voda i několik dní. Vak je uložen v samostatné izolované kapse, má opletenou hadici a dobře drží teplotu tekutiny.

Navíc je naprosto hygienický, bezúdržbový, vyjímatelný a také ho jednoduše vysušíte. SOURCE RIDE 15 je zkrátka praktickým společníkem na vaše půldenní, ale i celodenní cyklo vyjížďky.

Cena: 99 Eur
Dovozce: Cyklo Žitný s.r.o.
www.cyklozitny.cz

Aktuality

Včera 18:19 Nový Trek Top Fuel Gen 4 má aktualizovanú geometriu a vylepšenú kinematiku, navyše z neho môže byť mullet.

Modelový ročník Trek Top Fuel 2025 Gen 4 je skôr prepracovaným modelom tretej generácie než prevratnou novinkou v ponuke výrobcu. Ponúka však niektoré vylepšenia, ktoré možno oceníte.

Včera 15:58 Tadej Pogačar prekonal na Tour de France ďalší historický rekord šialeným výkonom v stúpaní Plateau de Beille.

Rekord Marca Pantaniho z roku 1998 prekonal o tri a pol minúty. V 15,8-kilometrovom stúpaní s prevýšením 1235 metrov mal za necelých 40 minút neuveriteľne vysoký priemerný výkon 6.98 ᵉW/Kg resp. 460 wattov.

Včera 15:54 Richard Tandara skončil na výbornom 2. mieste v medzinárodných zjazdových pretekoch v Saalbachu.

Propain Rookies Cup pokračoval svojím tretím kolom, ktoré sa uskutočnilo v rakúskom Saalbachu. Ide o medzinárodné preteky, ktoré lákajú množstvo mladých jazdcov a dá sa povedať, že sa tu stretávajú budúci elitní jazdci svetového pohára v zjazde.

Včera 14:07 Fotogaléria: Najlepšie momenty 15. etapy Tour de France 2024.

Tadej Pogačar potvrdil svoju dominanciu na Tour tretím etapovým víťazstvom. Pozrite si skvelé fotografie z pätnástej etapy Tour de France 2024.

Včera 12:36 Rasťo Baránek vyhral zjazdové preteky v poľskej Czarnej Góre.

Preteky boli zaradené do seriálu českého pohára a odjazdili sa na náročnej zjazdovej trati s premenlivými podmienkami.

Zavrieť reklamu