Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Špičkové cyklobatohy SOURCE

Na slovenský trh se dostávají vynikající cyklobatohy izraelské značky SOURCE, která je světovým lídrem ve výrobě a vývoji vaků na vodu
Biker

Žhavou novinkou je batoh SOURCE RIDE 15, který se nabízí ve čtyřech barevných variantách, disponuje několika reflexními prvky, praktickou integrovanou píšťalkou, rozšiřitelným úložným prostorem pro helmu či dvěma bočními kapsami na zip.

Pohodlné nošení zajišťují polstrovaná záda i popruhy. Batoh je navíc vyroben z lehkého odolného materiálu Ripstop 70D. Součástí batohu je třílitrový Widepac, v němž díky pokročilým technologiím vydrží čerstvá voda i několik dní. Vak je uložen v samostatné izolované kapse, má opletenou hadici a dobře drží teplotu tekutiny.

Navíc je naprosto hygienický, bezúdržbový, vyjímatelný a také ho jednoduše vysušíte. SOURCE RIDE 15 je zkrátka praktickým společníkem na vaše půldenní, ale i celodenní cyklo vyjížďky.

Cena: 99 Eur
Dovozce: Cyklo Žitný s.r.o.
www.cyklozitny.cz

Aktuality

Včera 11:07 Prečo nemôžu pretekať cyklisti s defibrilátorom? Vysvetľuje lekár Belgickej cyklistickej federácie.

„Ak futbalista dostane arytmiu, môže sa zohnúť na kolená, ale neohrozí seba ani ostatných hráčov. Ak sa defibrilátor zapne, keď ide cyklista v zjazde v horskom priesmyku, môže spadnúť a ohroziť seba aj ostatných jazdcov,“ hovorí Kris Van der Mieren.

Včera 10:37 17-ročný americký supertalent Andrew August má ísť do Ineosu: Je to Remco s väčšou silou.

Andrew August odmietol ponuku zmluvy s americkým tímom Hagens Bermans Axeon. Zaujímalo sa oňho viacero WorldTour tímov a údajne je jeho prestup do Ineos Grenadiers blízko, ale zmluvu ešte nepodpísal. (GCN)

Včera 10:08 Shimano sťahuje 760-tisíc kľúk Ultegra a Dura-Ace kvôli viac ako 4500 prípadom zlyhania materiálu.

Zlyhanie materiálu kľúk Hollowtech viedlo k celkovo šiestim zraneniam, ktoré zahŕňali zlomeniny a vykĺbenia kostí či tržné rany.

21.09.2023 Nathan Van Hooydonck musí pre problémy so srdcom predčasne ukončiť profesionálnu kariéru.

Jazdec tímu Jumbo-Visma mal prednedávnom dopravnú nehodu po kolapse počas jazdy v dôsledku anomálie srdcového svalu.

 

21.09.2023 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

Zavrieť reklamu