Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Nápoje

Test: Energetický nápoj Sponser Competition

Hodnotenie: 4/5
20,50
Biker
Test: Energetický nápoj Sponser Competition

Švajčiarska firma Sponser zameriavajúca sa na športovú výživu má vo svojej ponuke množstvo produktov na širokú škálu športových odvetví.

Jemný energetický nápoj Competition s elektrolytmi a bez obsahu kyselín je vo forme prášku k dispozícii v troch veľkostiach od 60 g do 1 000 g a v celkovo štyroch príchutiach.

My sme testovali malinovú príchuť, pri ktorej sme ocenili, že nápoj nie je pri dodržaní odporúčaného dávkovania priveľmi aromatizovaný.

Podľa toho, či vás čaká bežný tréningový deň, vytrvalostný tréning alebo náročné preteky, si viete zmenou pomeru prášku a vody pripraviť nielen hypotonický, ale aj izotonický nápoj.

Výrobca odporúča konzumáciu tohto produktu vo fáze podávania výkonu, niektorí odborníci odporúčajú pitie izotonických nápojov ešte pred štartom, čím si telo vytvorí potrebnú predzásobu.

Keďže každý organizmus reaguje inak, je vhodné nájsť si taký energetický nápoj, ktorý vaše telo dobre znáša a prijme bez akýchkoľvek ťažkostí.

Aktuality

17:45 Phil Bauhaus vyhral v šprinte druhú etapu Okolo Slovinska a dostal sa do vedenia celkovej klasifikácie.

Na druhom mieste skončil Alberto Dainese a tretí finišoval Luka Mezgec. Zo slovenského tímu Pierre Baguette sa najlepšie umiestnil 19-ročný Čech Daniel Vysočan, ktorý skončil na 46. mieste.

17:31 Tim Merlier porazil v šprinte Philipsena a vyhral druhú etapu Okolo Belgicka.

Jasper Philipsen skončil na druhom mieste a tretí finišoval Olav Kooij. S Merlierom v cieli oslavoval víťazstvo aj Slovák Martin Svrček, ktorý na belgickom etapáku plní úlohu domestika tímu Soudal Quick-Step.

17:16 Adam Yates vyhral horskú 5. etapu Okolo Švajčiarska a potvrdil pozíciu lídra celkovej klasifikácie.

Na druhom mieste skončil Yatesov tímový kolega Joao Almeida a skvelý výkon predviedol Egan Bernal, ktorý finišoval na treťom mieste. V rovnakom poradí, ako prišli do cieľa prví traja jazdci, je momentálne aj stav celkového hodnotenia.

Včera 20:31 Video: Birell Bikefest 2024 aftermovie.

Najväčší bicyklový festival v strednej Európe Birell Bikefest 2024 opäť prekonal očakávania a my sme boli svedkami ďalšieho skvelého ročníka. Množstvo bicyklov, pretekov, fanúšikov a zábavy zaplavilo kálnický kopec a skvelá bike atmosféra sa niesla vzduchom počas celého víkendu. Asi nejako takto.

Včera 17:37 Dylan Groenewegen vyhral v šprinte úvodnú etapu Okolo Slovinska, jedinú horskú prémiu získal jazdec Pierre Baguette.

Groenewegen vyhral tesne pred Alexandrom Kristoffom a tretí finišoval Phil Bauhaus. Z jazdcov slovenského tímu Pierre Baguette sa umiestnil najlepšie Adam Líška, ktorý skončil na 22. mieste, zatiaľ čo jeho český tímový kolega Tomáš Kalojíros sa dostal do úniku a vybojoval jediný možný bod na horskej prémii, takže sa oblečie do dresu lídra súťaže vrchárov.

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu