Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

ALPA v nových obaloch pre športovú masáž + SÚŤAŽ

Alpa prišla na trh už v roku 1913. Odvtedy si získala mnoho priaznivcov. Za veľkú obľúbenosť vďačí svojej všestrannosti. Určená je pre uvoľňujúcu masáž svalov, kĺbov a chrbtice.
Biker

Nový rad produktov Alpa Sport Star je vyvinutý priamo pre potreby športovcov alebo pre ľudí so zvýšeným pracovným výkonom. Táto línia produktov prináša gély, emulzie, oleje a roztoky určené buď na zahriatie svalov (START so zázvorom) alebo ich regeneráciu po výkone (RELAX s mentolom).

Hrejivá emulzia je určená na prípravnú masáž svalov pred športovým a namáhavým pracovným výkonom. Ďumbierový extrakt a gáfor majú výrazne hrejivé a prekrvujúce účinky na svaly. Už po krátkej masáži týmto prípravkom sú svaly pripravené na zvýšenú námahu. Hrejivú emulziu možno použiť aj na zatuhnuté svalstvo.

Chladivá emulzia je určená na uvoľňujúcu masáž po športe a fyzickej námahe. Silica z jedle sibírskej a mentol napomáhajú prekrveniu pokožky a uvoľneniu svalov. Mentol má výrazné chladivé a upokojujúce účinky. Emulzia obsahuje tiež kreatín, ktorý odstráni únavu, zmierni bolesť a urýchli regeneráciu.

Produkty ALPA SPORT STAR zakúpite v obchodnej sieti 101 Drogerie, DM Drogerie,Teta, Tesco a Metro.

www.alpa.sk

Súťaž o 3 balíčky produktov Alpa

Súťažíme o 3 balíčky Alpa v hodnote 20 eur za balíček. Obsahujú kozmetickú taštičku s dvomi produktami pre športovú masáž a uterák a o ďalšie 3 produkty s konopným olejom.

Súťažná otázka znie: Koľko rokov je na trhu tradičná značka ALPA?

Odpovede nám píšte do komentárov na facebooku: bikermag

Aktuality

Včera 14:48 Okolo Slovenska 2024: Detaily etáp, zoznam štartujúcich a harmonogram vysielania.

Etapové preteky Okolo Slovenska sa uskutočnia od 26. do 30. júna. Pozrite si mapy, profily a časový harmonogram etáp, a tiež program živého vysielania.

Včera 13:39 Fotogaléria: Ako Tom Pidcock vyhral oboje preteky horského Svetového pohára v Crans Montana len pár dni pred štartom na Tour de France.

Na pretekoch XCC sa prebojoval z posledného miesta na prvé a v disciplíne XCO dosiahol suverénne víťazstvo po sóle na šiestich z celkovo siedmich okruhov.

Včera 11:35 Len 23-ročnému Andreovi Piccolovi našli na letisku dopingové látky. Tím EF s ním ihneď ukončil zmluvu.

„Priniesol som štyri lieky z Kolumbie, ktoré nechcem menovať, ale chcem za to prevziať zodpovednosť… Našli ich a zhabali na letisku,“ napísal Piccolo šéfovi tímu EF Education-EasyPost.

Včera 10:56 Romain Bardet ukončí kariéru na ceste, ale predĺžil zmluvu s tímom DSM a chce sa sústrediť na gravelové preteky.

33-ročný Francúz chce skončiť s cestnou cyklistikou v lete 2025.

23.06.2024 Arnaud De Lie porazil v súboji o belgický titul Jaspera Philipsena, Tima Merliera aj Wouta van Aerta.

„Je to neskutočné. Po klasikách som bol psychicky zlomený. Veľa som toho obetoval, aby som sa po lymskej borelióze vrátil,“ hovoril 22-ročný De Lie so slzami v očiach v cieli belgických majstrovstiev.

Zavrieť reklamu