Biker.sk

KVALITNÉ RÚŠKA ZDARMA K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 13,90€!

ALPA v nových obaloch pre športovú masáž + SÚŤAŽ

Alpa prišla na trh už v roku 1913. Odvtedy si získala mnoho priaznivcov. Za veľkú obľúbenosť vďačí svojej všestrannosti. Určená je pre uvoľňujúcu masáž svalov, kĺbov a chrbtice.
Biker

Nový rad produktov Alpa Sport Star je vyvinutý priamo pre potreby športovcov alebo pre ľudí so zvýšeným pracovným výkonom. Táto línia produktov prináša gély, emulzie, oleje a roztoky určené buď na zahriatie svalov (START so zázvorom) alebo ich regeneráciu po výkone (RELAX s mentolom).

Hrejivá emulzia je určená na prípravnú masáž svalov pred športovým a namáhavým pracovným výkonom. Ďumbierový extrakt a gáfor majú výrazne hrejivé a prekrvujúce účinky na svaly. Už po krátkej masáži týmto prípravkom sú svaly pripravené na zvýšenú námahu. Hrejivú emulziu možno použiť aj na zatuhnuté svalstvo.

Chladivá emulzia je určená na uvoľňujúcu masáž po športe a fyzickej námahe. Silica z jedle sibírskej a mentol napomáhajú prekrveniu pokožky a uvoľneniu svalov. Mentol má výrazné chladivé a upokojujúce účinky. Emulzia obsahuje tiež kreatín, ktorý odstráni únavu, zmierni bolesť a urýchli regeneráciu.

Produkty ALPA SPORT STAR zakúpite v obchodnej sieti 101 Drogerie, DM Drogerie,Teta, Tesco a Metro.

www.alpa.sk

Súťaž o 3 balíčky produktov Alpa

Súťažíme o 3 balíčky Alpa v hodnote 20 eur za balíček. Obsahujú kozmetickú taštičku s dvomi produktami pre športovú masáž a uterák a o ďalšie 3 produkty s konopným olejom.

Súťažná otázka znie: Koľko rokov je na trhu tradičná značka ALPA?

Odpovede nám píšte do komentárov na facebooku: bikermag

Zavrieť reklamu Ebajk sportmedia