Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

ZNAČKA AMPLIFI PRICHÁDZA S NOVOU SÉRIOU BATOHOV PRE SEZÓNU 2016

Produkty značky AMPLIFI sú známe vďaka profesionálnym chráničom a batohom. K bestsellerom patrí batoh Stratos MKII.
Biker

Tento mimoriadne dizajnový a elegantný batoh v sebe spája vynikajúce prvky bezpečnosti, ergonómie a účelnosti. Má vynikajúce vnútorné členenie s mnohými uzatvárateľnými vreckami. Je prispôsobený na používanie hydrovaku, súčasťou je integrovaná pláštenka, sieťka na upevnenie prilby a vyberateľné puzdro s priehradkami. Okrem spodného popruhu má aj hrudný pás s bezpečnostnou sponou a píšťalkou. Je dostupný v dvoch veľkostiach.

AMPLIFI prichádza s novou sériou dámskych batohov, určených aj pre náročné cyklotúry a trailové jazdenie. Jedná sa o 20 l batoh SYRA LADY a 12 l batoh SOMA LADY. Obidva batohy majú špeciálnu konštrukciu ramenných popruhov a bedrového pásu, prispôsobeného pre ženy. Okrem spodného popruhu má aj hrudný pás s bezpečnostnou sponou a píšťalkou. Sú prispôsobené na používanie hydrovaku. Súčasťou je integrovaná pláštenka, sieťka na upevnenie prilby a vyberateľné puzdro s priehradkami. Špecialitou je kompatibilita s chrbtovým chráničom SAS TEC SCA,


Bližšiu špecifikáciu a parametre nájdete na: www.made4bike.sk

Aktuality

09:54 Rus Aleksandr Vlasov sa Olympiády nezúčastní, aj keď dostal povolenie štartovať pod neutrálnou vlajkou.

Vlasov bol jedným z iba štrnástich ruských športovcov, ktorí dostali dočasný súhlas Medzinárodného olympijského výboru (MOV) na účasť na hrách. Dôvodom obmedzených podmienok pre účasť ruských a bieloruských športovcov na Olympiáde je Ruská invázia Ukrajiny a neustále pretrvávajúci vojnový konflikt. (Sporza)

 

07:47 Kto získal národné tituly v časovke?

V Európe sa v týchto dňoch konajú národné šampionáty v individuálnej časovke, po ktorých budú nasledovať cez víkend aj preteky s hromadným štartom.

07:28 Lukáš Kubiš vyhral svoj premiérový titul majstra Slovenska v časovke.

Kubiš vyhral na 46,5 km dlhej trase v kategórii mužskej elity s časom 55:53 min a výrazným náskokom pred druhým Matthiasom Schwarzbacherom (+53 s) a tretím Dominikom Dunárom (+58 s). Českým majstrom sa stal Mathias Vacek, ktorý rovnakú trasa zajazdil v čase 52:51 min.

Včera 15:42 Jonas Vingegaard aj Wout van Aert idú na Tour de France. Tím Visma-Lease a Bike predstavil súpisku aj nové dresy.

Holandský tím sa na Tour 2024 predstaví v zostave: Jonas Vingegaard, Wout van Aert, Matteo Jorgenson, Sepp Kuss, Tiesj Benoot, Wilco Kelderman, Christophe Laporte a Jan Tratnik. „Cítim sa dobre a mám obrovskú motiváciu,“ hovorí Vingegaard, ktorý vyhral žltý dres v rokoch 2022 a 2023.

Včera 14:34 Nora Jenčušová a Viktória Chladoňová sú majsterkami Slovenska v časovke.

Jenčušová zvíťazila v kategórii žien a Chladoňová medzi juniorkami.

Zavrieť reklamu