Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Bikujete? Patríte do rizikovej skupiny!

Už vo veku od 25 rokov začína naše telo produkovať menej kolagénu, čo môže spôsobovať rozličné zdravotné problémy. Najviac ohrozené sú skupiny ľudí so sedavým životným štýlom a, naopak, športovci.
Biker


Kolag
én sa v našom organizme vyskytuje prirodzene, avšak v prípade pravidelnej fyzickej aktivity, ktorá pohybové ústrojenstvo namáha, je vhodné siahnuť aj po výživových doplnkoch a zásobovať telo kolagénom cielene. Jedným z najdostupnejších výživových doplnkov je novinka na trhu, MaxiVita® Exclusive Kolagen Forte+, ktorý za rozumnú cenu kúpite v takmer všetkých obchodných reťazcoch (Tesco, Kaufland, DM,101 drogérie, TETA, Fresh ap.). Kapsuly obsahujú kolagén typu I, kolagén typu II, extrakt z rastliny Boswellia serrata a vitamín C. Doplnok je vhodné užívať denne po dobu minimálne dvoch mesiacov. Kolagénu typu II. je v MaxiVita® Exclusive Kolagen Forte+ zastúpený v natívnej forme, ktorá je ľudskému organizmu prirodzená, zabezpečuje pevnosť a odolnosť chrupaviek, ktoré v činnosti kĺbov plnia veľmi dôležitú úlohu – tlmia nárazy a otrasy a dodávajú kĺbom pružnosť. Extrakt z rastliny Boswellia serrata pomáha udržiavať kĺby v dobrom stave a vitamín C je pre prirodzenú tvorbu kolagénu nepostrádateľný. Rovnako tak je nepostrádateľný pre štruktúru chrupaviek, kože, kostí, ďasien, zubov a krvných ciev.

Prípravok, ako aj ďalšie prípravky športovej výživy, si môžete kúpiť aj online na www.nasevitaminy.sk.

Aktuality

16:44 Ground Trnava: Bicyklový obchod, ktorý spojil najväčšiu konkurenciu, Trek a Specialized.

„Za dva týždne sme spravili rekordný obrat za celé obdobie fungovania firmy,“ hovorí Richard Trebatický, majiteľ trnavského bicyklového obchodu Ground po presťahovaní do nových priestorov.

14:39 Video: Ako sa rodilo víťazstvo Simče Kuchyňkovej v pretekoch svetového pohára v endure?

Pretekársky tím Okoeverywhere Racing prináša pohľad na ďalší súťažný víkend v pretekoch svetového pohára, ktoré sa uskutočnili v poľskom meste Bielsko-Biala, ktoré je už roky vyhlásenou enduro lokalitou.

13:32 Svetový pohár v zjazde v poľskom Szczyrku vyhral premiérovo Ronan Dunne, v ženách najrýchlejšou Marine Cabirou.

Okrem Íra boli v top 5 už iba francúzski pretekári. Najlepšie zo Slovákov zajazdil Rasťo Baránek, ktorý skončil na 34. mieste a postup do finále mu unikol len o 0,8 sekundy.

12:27 Dylan Groenewegen zvíťazil na belgickej klasike Okolo Limburgu a dočkal sa prvej výhry od januára.

Groenewegen bol tento rok už deväťkrát na pódiových priečkach, ale len dvakrát vyhral. Na pretekoch Okolo Limburgu skončil na druhom mieste Maurice Ballerstedt pred Arnaudom De Liem.

11:57 Video: Netflix zverejnil trailer na pokračovanie dokumentárnej série Tour de France: Unchained.

Na Netflixe bude dostupná od 11. júna 2024. V upútavke je zjavné, že séria sa zameriava nielen na samotné preteky, ale aj témy ako je doping a kontroverzné témy, vrátane konfliktu Juliana Alaphilippea so šéfom QuickStep-u Patrickom Lefevereom.

Zavrieť reklamu