Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Ste po úraze? Predíďte väčším ťažkostiam!

Snáď neexistuje športovo aktívny človek, ktorý by za sebou nemal aspoň jeden úraz. Ak sa ten váš týkal kolena alebo iného kĺbu, nepodceňte ho!
Biker
Ste po úraze? Predíďte väčším ťažkostiam!


Zdravá chrupavka je dokonalá radosť! Kĺže sa tak príjemne, že si človek ani neuvedomuje, že ju vlastne má. Akonáhle dôjde k jej čo i len malému poškodeniu, situácia sa radikálne mení. Zriedkavosťou nie sú opuchy a bolesti, náznakom ťažkostí môže byť aj ranná stuhnutosť.

Negatívom chrupavky je, že sa nevie sama zregenerovať. Preto je potrebná vyvážená strava bohatá na čerstvé ovocie a zeleninu, celozrnné výrobky, tučné morské ryby, strukoviny ap. Po poúrazových stavoch, ale aj v obdobiach zvýšeného fyzického vypätia, je vhodné organizmu pomôcť aj výživovými doplnkami. Pri výbere je potrebné dbať na to, aby obsahovali natívny kolagén, ktorý je nášmu organizmu prirodzený. Efektívnou novinkou na trhu je MaxiVita Exclusive Kolagén Forte+ od výrobcu Vitar. Obsahuje kolagén typu I, ale aj kolagén typu II – v jeho natívnej forme. Práve tento je nevyhnutný pre pevnosť a odolnosť kĺbových chrupaviek, a tak aj pre predchádzanie ich narušenia pri úrazoch. Zoženiete ho vo svojom obľú – benom obchodnom reťazci, napr. Tesco, Kaufland, DM, TETA, 101 drogérie ap.
Môžete ho kúpiť aj online na
www.nasevitaminy.sk.

Aktuality

14:48 Okolo Slovenska 2024: Detaily etáp, zoznam štartujúcich a harmonogram vysielania.

Etapové preteky Okolo Slovenska sa uskutočnia od 26. do 30. júna. Pozrite si mapy, profily a časový harmonogram etáp, a tiež program živého vysielania.

13:39 Fotogaléria: Ako Tom Pidcock vyhral oboje preteky horského Svetového pohára v Crans Montana len pár dni pred štartom na Tour de France.

Na pretekoch XCC sa prebojoval z posledného miesta na prvé a v disciplíne XCO dosiahol suverénne víťazstvo po sóle na šiestich z celkovo siedmich okruhov.

11:35 Len 23-ročnému Andreovi Piccolovi našli na letisku dopingové látky. Tím EF s ním ihneď ukončil zmluvu.

„Priniesol som štyri lieky z Kolumbie, ktoré nechcem menovať, ale chcem za to prevziať zodpovednosť… Našli ich a zhabali na letisku,“ napísal Piccolo šéfovi tímu EF Education-EasyPost.

10:56 Romain Bardet ukončí kariéru na ceste, ale predĺžil zmluvu s tímom DSM a chce sa sústrediť na gravelové preteky.

33-ročný Francúz chce skončiť s cestnou cyklistikou v lete 2025.

Včera 18:54 Arnaud De Lie porazil v súboji o belgický titul Jaspera Philipsena, Tima Merliera aj Wouta van Aerta.

„Je to neskutočné. Po klasikách som bol psychicky zlomený. Veľa som toho obetoval, aby som sa po lymskej borelióze vrátil,“ hovoril 22-ročný De Lie so slzami v očiach v cieli belgických majstrovstiev.

Zavrieť reklamu