Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

TOUGH TG-870: Nekompromisný akčný hrdina

Chcete perfektný fotoaparát, ktorý je rovnako húževnatý ako vy? Bezpečne spoľahlivá robusná konštrukcia a bezpečný systém utesnenia poskytuje TG-870 dokonalé bezpečie aj v extrémnych situáciách.
Biker
TOUGH TG-870: Nekompromisný akčný hrdina


Odolnosť proti pádu z výšky 2,1m, vodotesnosť do hĺbky 15m, tlaku odolnosť do 100kg, mrazuvzdornosť do -10˚C a prachotesnosť – všetko čo očakávate od nekompromisného „outdoorového parťáka“. Zostaňte na stope a podeľte sa o svoje dobrodružstvá! Podeliť sa o svoje dobrodružstvá s priateľmi je také jednoduché. Vstavané WiFi je skvelé pre bezdrátové ovládanie spúšte pomocou chytrého telefónu a nahrávanie fotografií a videí cez bezplatnú aplikáciu OLYMPUS Image Share App. vo vašom mobile umožní podeliť sa o svoje zábery na sociálnych sieťach. Pomocou aplikácie OLYMPUS Image Track môžete vaše fotografie doplniť o GPS údaje.

Tento fotoaparát vám přináší svobodu fotografování v jakýchkoli povětrnostních podmínkách. Díky nepřekonatelné konstrukci si nemusíte dělat starosti s tím, kde fotoaparát skončí: v bahně, ve vodě, v dešti, prachu nebo mrazu – TG-870 vydrží vše. Užijte si vodotěsnost při pořizování brilantních záběrů na surfařských výpravách, spolehněte se na nárazuvzdornost a mrazuvzdornost na horských expedicích.

https://www.olympus.sk/site/cs/c/cameras/tough/tou…

Aktuality

10:37 17-ročný americký supertalent Andrew August má ísť do Ineosu: Je to Remco s väčšou silou.

Andrew August odmietol ponuku zmluvy s americkým tímom Hagens Bermans Axeon. Zaujímalo sa oňho viacero WorldTour tímov a údajne je jeho prestup do Ineos Grenadiers blízko, ale zmluvu ešte nepodpísal. (GCN)

10:08 Shimano sťahuje 760-tisíc kľúk Ultegra a Dura-Ace kvôli viac ako 4500 prípadom zlyhania materiálu.

Zlyhanie materiálu kľúk Hollowtech viedlo k celkovo šiestim zraneniam, ktoré zahŕňali zlomeniny a vykĺbenia kostí či tržné rany.

Včera 14:19 Nathan Van Hooydonck musí pre problémy so srdcom predčasne ukončiť profesionálnu kariéru.

Jazdec tímu Jumbo-Visma mal prednedávnom dopravnú nehodu po kolapse počas jazdy v dôsledku anomálie srdcového svalu.

 

Včera 11:04 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

Včera 10:40 Video: Do cieľa prišiel celý od krvi. Stefan Küng spadol hlavou na bariéru a zlomil si ruku aj lícnu kosť.

Švajčiarsky jazdec mal našliapnuté k skvelému výsledku a pódiovému umiestneniu na Majstrovstvách Európy v časovke, avšak v závere nepríjemne spadol hlavou na bariéru vedľa cesty. Napriek tvrdému pádu a početným zraneniam časovku dokončil a zakrvavený prešiel cieľom na 11. mieste.

 

Zavrieť reklamu