Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

TOUGH TG-870: Nekompromisný akčný hrdina

Chcete perfektný fotoaparát, ktorý je rovnako húževnatý ako vy? Bezpečne spoľahlivá robusná konštrukcia a bezpečný systém utesnenia poskytuje TG-870 dokonalé bezpečie aj v extrémnych situáciách.
Biker
TOUGH TG-870: Nekompromisný akčný hrdina


Odolnosť proti pádu z výšky 2,1m, vodotesnosť do hĺbky 15m, tlaku odolnosť do 100kg, mrazuvzdornosť do -10˚C a prachotesnosť – všetko čo očakávate od nekompromisného „outdoorového parťáka“. Zostaňte na stope a podeľte sa o svoje dobrodružstvá! Podeliť sa o svoje dobrodružstvá s priateľmi je také jednoduché. Vstavané WiFi je skvelé pre bezdrátové ovládanie spúšte pomocou chytrého telefónu a nahrávanie fotografií a videí cez bezplatnú aplikáciu OLYMPUS Image Share App. vo vašom mobile umožní podeliť sa o svoje zábery na sociálnych sieťach. Pomocou aplikácie OLYMPUS Image Track môžete vaše fotografie doplniť o GPS údaje.

Tento fotoaparát vám přináší svobodu fotografování v jakýchkoli povětrnostních podmínkách. Díky nepřekonatelné konstrukci si nemusíte dělat starosti s tím, kde fotoaparát skončí: v bahně, ve vodě, v dešti, prachu nebo mrazu – TG-870 vydrží vše. Užijte si vodotěsnost při pořizování brilantních záběrů na surfařských výpravách, spolehněte se na nárazuvzdornost a mrazuvzdornost na horských expedicích.

https://www.olympus.sk/site/cs/c/cameras/tough/tou…

Aktuality

14:48 Okolo Slovenska 2024: Detaily etáp, zoznam štartujúcich a harmonogram vysielania.

Etapové preteky Okolo Slovenska sa uskutočnia od 26. do 30. júna. Pozrite si mapy, profily a časový harmonogram etáp, a tiež program živého vysielania.

13:39 Fotogaléria: Ako Tom Pidcock vyhral oboje preteky horského Svetového pohára v Crans Montana len pár dni pred štartom na Tour de France.

Na pretekoch XCC sa prebojoval z posledného miesta na prvé a v disciplíne XCO dosiahol suverénne víťazstvo po sóle na šiestich z celkovo siedmich okruhov.

11:35 Len 23-ročnému Andreovi Piccolovi našli na letisku dopingové látky. Tím EF s ním ihneď ukončil zmluvu.

„Priniesol som štyri lieky z Kolumbie, ktoré nechcem menovať, ale chcem za to prevziať zodpovednosť… Našli ich a zhabali na letisku,“ napísal Piccolo šéfovi tímu EF Education-EasyPost.

10:56 Romain Bardet ukončí kariéru na ceste, ale predĺžil zmluvu s tímom DSM a chce sa sústrediť na gravelové preteky.

33-ročný Francúz chce skončiť s cestnou cyklistikou v lete 2025.

Včera 18:54 Arnaud De Lie porazil v súboji o belgický titul Jaspera Philipsena, Tima Merliera aj Wouta van Aerta.

„Je to neskutočné. Po klasikách som bol psychicky zlomený. Veľa som toho obetoval, aby som sa po lymskej borelióze vrátil,“ hovoril 22-ročný De Lie so slzami v očiach v cieli belgických majstrovstiev.

Zavrieť reklamu