Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

TOUGH TG-870: Nekompromisný akčný hrdina

Chcete perfektný fotoaparát, ktorý je rovnako húževnatý ako vy? Bezpečne spoľahlivá robusná konštrukcia a bezpečný systém utesnenia poskytuje TG-870 dokonalé bezpečie aj v extrémnych situáciách.
Biker


Odolnosť proti pádu z výšky 2,1m, vodotesnosť do hĺbky 15m, tlaku odolnosť do 100kg, mrazuvzdornosť do -10˚C a prachotesnosť – všetko čo očakávate od nekompromisného „outdoorového parťáka“. Zostaňte na stope a podeľte sa o svoje dobrodružstvá! Podeliť sa o svoje dobrodružstvá s priateľmi je také jednoduché. Vstavané WiFi je skvelé pre bezdrátové ovládanie spúšte pomocou chytrého telefónu a nahrávanie fotografií a videí cez bezplatnú aplikáciu OLYMPUS Image Share App. vo vašom mobile umožní podeliť sa o svoje zábery na sociálnych sieťach. Pomocou aplikácie OLYMPUS Image Track môžete vaše fotografie doplniť o GPS údaje.

Tento fotoaparát vám přináší svobodu fotografování v jakýchkoli povětrnostních podmínkách. Díky nepřekonatelné konstrukci si nemusíte dělat starosti s tím, kde fotoaparát skončí: v bahně, ve vodě, v dešti, prachu nebo mrazu – TG-870 vydrží vše. Užijte si vodotěsnost při pořizování brilantních záběrů na surfařských výpravách, spolehněte se na nárazuvzdornost a mrazuvzdornost na horských expedicích.

https://www.olympus.sk/site/cs/c/cameras/tough/tou…

Aktuality

18:45 Tahnee Seagrave vyhrala svetový pohár v zjazde vo Val di Sole, v mužoch dominoval Amaury Pierron (+video).

Tahnee Seagrave a Amaury Pierron dokazujú, že ich forma sa dostáva opäť na vrchol. Tahnee Seagrave vyhrala preteky svetového pohára po troch rokoch a Amaury sa z víťazstva tešil po prvýkrát po návrate medzi pásky po zranení.

Včera 19:51 Video: CTM Racing tím na pretekoch svetového pohára v endure v rakúskom Leogagnu.

Na sveťáku (EDR) v Leogangu to bola tento rok čistá šmýkačka. Ako sa s tým vysporiadali jazdci továrenského tímu CTM si pozriete vo vlogu.

Včera 17:25 Jasper Philipsen vyhral v šprinte tretiu etapu Okolo Belgicka.

Na druhom mieste skončil Olav Kooij a tretí finišoval Gerben Thijssen pred Timom Merlierom.

Včera 17:16 Giovanni Aleotti vyhral po záverečnom sóle 3. etapu Okolo Slovinska.

Aleotti zaútočil z vedúcej skupiny v zjazde po stúpaní Ravnica, 8 km pred cieľom kopcovitej etapy, svoje sólo úspešne priviedol až do cieľa a dostal sa aj do vedenia celkovej klasifikácie. Na druhom mieste skončil Jhonatan Narváez a tretí finišoval Jordan Jegat.

Včera 17:00 Joao Almeida vyhral horskú 6. etapu Okolo Švajčiarska, ktorú pre sneženie výrazne skrátili.

Etapa mala len 42 kilometrov a rozhodovalo sa v stúpaní Blatten (5,8 km / 8,8 %). Za Almeidom skončil na druhom mieste jeho tímový kolega z UAE Emirates a líder celkovej klasifikácie Adam Yates a tretí finišoval Mattias Skjelmose.

Zavrieť reklamu