Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU SO ŠTARTOVNÝM NA BAJKULA BRATISLAVSKÉ ENDURO SPOLU ZA 39€!

TOUGH TG-870: Nekompromisný akčný hrdina

Chcete perfektný fotoaparát, ktorý je rovnako húževnatý ako vy? Bezpečne spoľahlivá robusná konštrukcia a bezpečný systém utesnenia poskytuje TG-870 dokonalé bezpečie aj v extrémnych situáciách.
Biker


Odolnosť proti pádu z výšky 2,1m, vodotesnosť do hĺbky 15m, tlaku odolnosť do 100kg, mrazuvzdornosť do -10˚C a prachotesnosť – všetko čo očakávate od nekompromisného „outdoorového parťáka“. Zostaňte na stope a podeľte sa o svoje dobrodružstvá! Podeliť sa o svoje dobrodružstvá s priateľmi je také jednoduché. Vstavané WiFi je skvelé pre bezdrátové ovládanie spúšte pomocou chytrého telefónu a nahrávanie fotografií a videí cez bezplatnú aplikáciu OLYMPUS Image Share App. vo vašom mobile umožní podeliť sa o svoje zábery na sociálnych sieťach. Pomocou aplikácie OLYMPUS Image Track môžete vaše fotografie doplniť o GPS údaje.

Tento fotoaparát vám přináší svobodu fotografování v jakýchkoli povětrnostních podmínkách. Díky nepřekonatelné konstrukci si nemusíte dělat starosti s tím, kde fotoaparát skončí: v bahně, ve vodě, v dešti, prachu nebo mrazu – TG-870 vydrží vše. Užijte si vodotěsnost při pořizování brilantních záběrů na surfařských výpravách, spolehněte se na nárazuvzdornost a mrazuvzdornost na horských expedicích.

https://www.olympus.sk/site/cs/c/cameras/tough/tou…

Aktuality

Včera 14:03 Od prvej idey až po prvý vlastný bicykel. Ako založiť na Slovensku bicyklovú značku?

Dá sa vôbec pri súčasnej konkurencii v bicyklovom priemysle vybudovať nová úspešná bicyklová značka? Aké sú na to potrebné predpoklady, akým chybám je nutné sa vyhnúť a aký kapitál na to potrebujete?

Včera 12:19 Mark Cavendish odkladá odchod do „dôchodku“ a opäť sa pokúsi prekonať historický rekord.

„Tešil som sa, že nebudem musieť každý deň vstávať a trénovať,“ povedal 38-ročný Cavendish, ktorý plánoval tento rok ukončiť kariéru, ale napokon si svoje rozhodnutie rozmyslel.

Včera 10:30 Belgický talent Ilan van Wilder: Nesúhlasíme s týmito sračkami, chceme pokračovať ako Soudal Quick-Step.

Len 23-ročný Belgičan využil svoje dominantné víťazstvo Tre Valli Varesine v rozhovore po pretekoch aj na to, aby vyjadril svoj kritický názor na potenciálne spojenie jeho tímu Soudal Quick-Step a Jumbo-Visma.

Včera 10:07 UCI potvrdila zámer spojenia tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step.

„UCI upozorňuje, že každá takáto operácia musí byť v súlade s postupmi a ustanoveniami stanovenými v predpisoch UCI, ktoré najmä umožňujú zabezpečiť dodržiavanie zmluvných ustanovení pre všetkých zamestnancov daných tímov (jazdcov, ale aj vedenie tímu a ďalší personál, ako sú lekári, mechanici, športoví asistenti, jazdci atď.), čo má pre UCI prvoradý význam,“ píše vo vyhlásení Medzinárodná cyklistická únia.

03.10.2023 Len 23-ročný Ilan van Wilder prekvapil Pogačara aj Rogliča a vyhral taliansku klasiku Tre Valli Varesine.

Mladý belgický talent tímu Soudal Quick-Step zaútočil zo skupiny favoritov 9,5 km pred koncom, na jeho zrýchlenie nikto nezareagoval, a do cieľa išiel sám. Druhý skončil Richard Carapaz a v šprinte o tretie miesto bol najrýchlejší Aleksandr Vlasov pred Primožom Rogličom a Tadejom Pogačarom.

Zavrieť reklamu