Biker.sk

FUNKČNÁ ČELENKA GARMIN K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 16,90€!
Inzercia

Cyklomobil – mobilný servis bicyklov

Cyklomobil ponúka uskladnenie bicykla a zazimovanie.
Biker

Vďaka Cyklomobilu nemusíte chodiť s bicyklom kvôli oprave alebo pravidelnej údržbe do žiadneho servisu a už nemusíte čakať v poradovníku na svoj termín. Cyklomobil príde za vami v rámci Bratislavy, vyzdvihne bicykel a odvezie do servisu . Jednoduchšie opravy vykoná priamo na mieste.

 

Teraz, keď skončila sezóna, prišla zima, napadol sneh alebo často prší a na bicykli jazdíte minimálne alebo vôbec, asi viacerí musia vyriešiť otázku, kam s bicyklom.

Samozrejme, že v byte, na chodbe alebo v pivnici je miesta pomenej a dobré by bolo tiež spraviť posezónny servis alebo údržbu.

Takisto uskladňovanie v spoločných priestoroch alebo na balkónoch nie je najbezpečnejšie.

Cyklomobil z tohto dôvodu ponúka uskladnenie – zazimovanie bicykla aj so servisom. Pri tejto službe, takisto nemusíte nikam chodiť a o vyzdvihnutie sa postará Cyklomobil.

Vybrať si môžete z viacerých balíkov, v trvaní od jedného až do ôsmych mesiacov so základným, stredným alebo kompletným servisom.

Bicykel je zabezpečený proti krádeži alebo poškodeniu v krytom, suchom a čistom priestore s optimálnou teplotou aj počas zimných období. Každý bicykel je zakrytý špeciálnym poťahom na bicykle proti prachu a UV žiareniu a samozrejme očistený od bežných nečistôt.

Celý proces sa dá jednoducho zrealizovať pomocou online rezervačného systému alebo telefonicky.

Viac info: www.cyklomobil.sk

Zavrieť reklamu