Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 16,90€!
Inzercia

Cyklomobil – mobilný servis bicyklov

Cyklomobil ponúka uskladnenie bicykla a zazimovanie.
Biker

Vďaka Cyklomobilu nemusíte chodiť s bicyklom kvôli oprave alebo pravidelnej údržbe do žiadneho servisu a už nemusíte čakať v poradovníku na svoj termín. Cyklomobil príde za vami v rámci Bratislavy, vyzdvihne bicykel a odvezie do servisu . Jednoduchšie opravy vykoná priamo na mieste.

 

Teraz, keď skončila sezóna, prišla zima, napadol sneh alebo často prší a na bicykli jazdíte minimálne alebo vôbec, asi viacerí musia vyriešiť otázku, kam s bicyklom.

Samozrejme, že v byte, na chodbe alebo v pivnici je miesta pomenej a dobré by bolo tiež spraviť posezónny servis alebo údržbu.

Takisto uskladňovanie v spoločných priestoroch alebo na balkónoch nie je najbezpečnejšie.

Cyklomobil z tohto dôvodu ponúka uskladnenie – zazimovanie bicykla aj so servisom. Pri tejto službe, takisto nemusíte nikam chodiť a o vyzdvihnutie sa postará Cyklomobil.

Vybrať si môžete z viacerých balíkov, v trvaní od jedného až do ôsmych mesiacov so základným, stredným alebo kompletným servisom.

Bicykel je zabezpečený proti krádeži alebo poškodeniu v krytom, suchom a čistom priestore s optimálnou teplotou aj počas zimných období. Každý bicykel je zakrytý špeciálnym poťahom na bicykle proti prachu a UV žiareniu a samozrejme očistený od bežných nečistôt.

Celý proces sa dá jednoducho zrealizovať pomocou online rezervačného systému alebo telefonicky.

Viac info: www.cyklomobil.sk

Aktuality

Včera 18:25 Tom Pidcock sa stal najmladším víťazom majstrovstiev Európy v cross-country XCO.

Len 23-ročný Brit si pripísal ďalší úspech k nedávnemu víťazstvu etapy na Tour de France, titulu majstra sveta v cyklokrose, olympijského šampióna v cross country či piatim víťazstvám pretekov Svetového pohára v XCO, z čoho dva vyhral tento rok. Na druhom mieste skonči Dán Sebastian Arstensen, tretí bol Švajčiar Filippo Colombo.

Včera 17:55 Jasper Philipsen suverénne vyhral šprint v 4. etape Okolo Dánska.

24-ročný jazdec tímu Alpecin-Deceuninck si pripísal svoje siedme víťazstvo v sezóne a dostal sa aj do vedenia bodovacej súťaže. Na druhom mieste skončil Sasha Weemaes, tretí bol Ethan Vernon. Víťaz prvej aj tretej etapy a veľký favorit z tímu Jumbo-Visma Olav Kooij šprint vypustil a skončil dvanásty.

Včera 17:39 Albanese vyhral záverečnú etapu Tour du Limousin, celkové hodnotenie si udržal Aranburu.

Alex Aranburu zvíťazil v 4-dňovom francúzskom etapáku s náskokom 10 sekúnd pred Diegom Ulissim a 18 sekúnd pred Gregom van Avermaetom. 26-ročný jazdec tímu Movistar skončil v poslednej etape tesne na druhom mieste za Vincenzom Albanesem, ktorý zariskoval a zaútočil 1,5 km pred cieľom.

Včera 16:43 Richard Carapaz podpísal zmluvu s EF Education, Van Baarle a Kelderman idú do Jumbo-Visma.

Tím EF Education-EasyPost potvrdil podpísanie trojročného kontraktu s Richardom Carapazom, ktorý odchádza z Ineos Grenadiers. Z Ineosu odchádza aj víťaz Paríž-Roubaix Holanďan Dylan van Baarle, ktorý podpísal trojročnú zmluvu s tímom Jumbo-Visma, kde sa k nemu pripojí aj jeho krajan Wilco Kelderman, ktorý končí v Bore.

Včera 16:28 Britský cyklista Dan Bigham prekonal svetový rekord v hodinovke rýchlosťou 55,548 km/h.

30-ročný cyklista prešiel na dráhe za 60 minút takmer o pol kilometra viac ako predošlý držiteľ rekordu Victor Campenaerts.

Zavrieť reklamu