Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Birell – Neporaziteľná chuť vďaka tradičnej výrobe

Nie je nič lepšie ako chuť, za ktorou sú prírodné suroviny a tradičná výroba. Vďaka tomu prevalcoval Birell 10. ročník súťaže Slovenská pivná korunka. Osviežte sa po parádnom výkone na biku víťaznou chuťou a dodajte telu vypotené tekutiny a vitamíny.
Biker

Opäť sa ukázalo, že to najlepšie, je to slovenské. Nealkoholické osvieženie Birell, ktoré sa varí tradičným spôsobom v pivovare vo Veľkom Šariši, získalo v prestížnej slovenskej súťaži 3 ocenenia – v kategórii nealko pív vyhral Birell Svetlý, nový Birell Polotmavý, ktorý je na trhu len 2 mesiace, sa umiestnil na 2. mieste. Zlatú korunku pre víťaza v kategórii nealko radlerov získal už po tretíkrát Birell Pomelo&Grep. Experti tak dali za pravdu všetkým spotrebiteľom – práve táto príchuť je u nás najobľúbenejšia.

Tajomstvo Pivnými korunkami oceneného Birellu tkvie v príprave a v špeciálnom kmeni pivovarských kvasiniek. Vďaka nim sa pripravuje v neskrátenom procese, rovnakom ako pri klasickom pive, neprechádza chemickými úpravami a zachováva si plnú horkastú chuť piva.

Aktuality

Včera 15:56 Nová Merida One-Sixty FR kombinuje 180 mm zdvih s mullet kolesami.

Bicykel určený primárne na zábavu v bikeparku a na tých najdrsnejších enduro trailoch má odolné komponenty a priaznivý pomer cena/výkon.

Včera 13:01 Kvíz: Viete, čo robia v skutočnosti sponzori najväčších cyklistických tímov?

Ich mená poznáme všetci takmer naspamäť, ale viete, čo vlastne znamenajú a čomu sa venujú sponzori najväčších cyklistických tímov? Niektoré odpovede vás určite prekvapia a asi aj pobavia, keďže veľká väčšina sponzorov nemá s bicyklovým priemyslom nič spoločné.

Včera 12:02 Video: Elitní XC pretekári testovali cez víkend olympijskú trať v Paríži.

Sobota slúžila na zoznámenie sa s traťou a v nedeľu sa jazdci pustili do pretekania. Víkend mal organizátorom priniesť množstvo údajov a spätnú väzbu o trati a zázemí pretekov, ktoré bude počas olympiády čeliť náporu ľudí.

Včera 09:58 Spojenie Quick-Stepu a Jumbo-Visma by malo katastrofálne následky, hovorí Philippe Gilbert.

41-ročný bývalý profesionálny cyklista vyjadril obavy o ekonomické následky pre profesionálnu cyklistiku v dôsledku potenciálneho spojenia tímov Soudal-QuickStep a Jumbo-Visma v roku 2024.

Včera 09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Zavrieť reklamu