Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Birell – Neporaziteľná chuť vďaka tradičnej výrobe

Nie je nič lepšie ako chuť, za ktorou sú prírodné suroviny a tradičná výroba. Vďaka tomu prevalcoval Birell 10. ročník súťaže Slovenská pivná korunka. Osviežte sa po parádnom výkone na biku víťaznou chuťou a dodajte telu vypotené tekutiny a vitamíny.
Biker

Opäť sa ukázalo, že to najlepšie, je to slovenské. Nealkoholické osvieženie Birell, ktoré sa varí tradičným spôsobom v pivovare vo Veľkom Šariši, získalo v prestížnej slovenskej súťaži 3 ocenenia – v kategórii nealko pív vyhral Birell Svetlý, nový Birell Polotmavý, ktorý je na trhu len 2 mesiace, sa umiestnil na 2. mieste. Zlatú korunku pre víťaza v kategórii nealko radlerov získal už po tretíkrát Birell Pomelo&Grep. Experti tak dali za pravdu všetkým spotrebiteľom – práve táto príchuť je u nás najobľúbenejšia.

Tajomstvo Pivnými korunkami oceneného Birellu tkvie v príprave a v špeciálnom kmeni pivovarských kvasiniek. Vďaka nim sa pripravuje v neskrátenom procese, rovnakom ako pri klasickom pive, neprechádza chemickými úpravami a zachováva si plnú horkastú chuť piva.

Aktuality

12:27 Zakladatelia GCN odkúpili naspäť svoj podiel od Warner Bros a vracajú sa k pôvodnej tvorbe.

Známy cyklistický YouTube kanál Global Cycling Network sa chce primárne sústrediť na tvorbu videí. Ich webová stránka, ktorá okrem iného informovala aj o aktualitách zo sveta cyklistiky, končí. Končí aj online platforma Eurosportu a živé vysielanie cyklistických pretekov sa presunie na platformy Max a discovery+.

11:38 Sepp Kuss nejde na Tour de France, po prekonaní COVID-19 sa dostatočne nezotavil.

Tím Visma-Lease a Bike oznámil, že Kuss neodštartuje na Tour a nahradí ho holandský vrchár Bart Lemmen.

Včera 14:48 Okolo Slovenska 2024: Detaily etáp, zoznam štartujúcich a harmonogram vysielania.

Etapové preteky Okolo Slovenska sa uskutočnia od 26. do 30. júna. Pozrite si mapy, profily a časový harmonogram etáp, a tiež program živého vysielania.

Včera 13:39 Fotogaléria: Ako Tom Pidcock vyhral oboje preteky horského Svetového pohára v Crans Montana len pár dni pred štartom na Tour de France.

Na pretekoch XCC sa prebojoval z posledného miesta na prvé a v disciplíne XCO dosiahol suverénne víťazstvo po sóle na šiestich z celkovo siedmich okruhov.

Včera 11:35 Len 23-ročnému Andreovi Piccolovi našli na letisku dopingové látky. Tím EF s ním ihneď ukončil zmluvu.

„Priniesol som štyri lieky z Kolumbie, ktoré nechcem menovať, ale chcem za to prevziať zodpovednosť… Našli ich a zhabali na letisku,“ napísal Piccolo šéfovi tímu EF Education-EasyPost.

Zavrieť reklamu