Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 16,90€!
Inzercia

Novinka: Nová jesenná a zimná kolekcia Santini

Martin Sarvaš

Talianska firma Santini patrí k najznámejších výrobcom prvotriedneho cyklistického oblečenia, ktoré vyrába už od roku 1965. Obliekajú ho vrcholoví športovci na pretekoch medzinárodnej cyklistickej únie a jazdí v ňom aj niekoľko národných tímov vrátane toho slovenského.

O jej kvalitách vypovedá napríklad aj to, že je od roku 1988 partnerom Medzinárodnej cyklistickej únie UCI a navyše sa od budúceho roka stane oficiálnym partnerom Tour de France.

Kolekcia Santini jeseň/zima

V kolekcii pre jeseň/zimu môžete nájsť dresy s dlhým rukávom a cyklo nohavice vyrobené z termoregulačnej merino a polyamidovej tkaniny, ktorá vás udrží v teple behom vašich cyklo vychádzok. Sú ideálne pre rôzne poveternostné podmienky, od mrazivých zimných výletov až po skoré jarné jazdy.

Ďalej v kolekcii Santini nájdete bundy, vesty, doplnky ako dlhoprsté rukavice, návleky či kvalitné funkčné prádlo pod dres, ktoré skvelo odvedie pot od tela.

Navštívte stránky Santini a vybavte svoj cyklo šatník na zimu.

 

Vaše komentáre

Aktuality

Včera 17:22 Mladý Kolumbijčan Buitrago vyhral aj napriek pádu náročnú horskú etapu na Giro d’Italia (+video).

Richard Carapaz si udržal ružový dres a v celkovom hodnotení sa posunul na tretie miesto Mikel Landa, ktorý po 17. etape stráca 1:05 minúty. Druhý je aj naďalej Jai Hindley s trojsekundovou stratou.

Včera 14:55 Video: Jan Hirt vyhral etapu na Gire s povoleným zadným kolesom v záverečnom kopci i zjazde.

„Záverečný kopec a zjazd som mal vysunutú osku zo zadného kolesa. Bicykel bol nestabilný, reťaz neustále skákala a brzdové platničky sa poriadne šúchali o kotúče, ale na výmenu bicykla nebol čas,“ opísal 31-ročný český pretekár, ktorý si v 16. etape pripísal najväčší úspech v kariére.

Včera 12:15 Birell BikeFest 2022: Zoznam testovacích bicyklov Canyon.

Canyon prinesie do Kálnice 16 testovacích bicyklov, takže si rýchlo vyberte a rezervujte si ten svoj, kým nie je neskoro.

Včera 11:51 Holanďanka Van Dijk prekonala svetový rekord v hodinovke, na dráhe išla priemernou rýchlosťou 49,254 km/h.

Doterajší svetový rekord z minulého roku prekonala o 849 metrov a takmer vyrovnala rekord legendárneho Eddyho Merckxa z roku 1972.

Včera 11:51 Fotogaléria: Ako Ellen van Dijk prekonala svetový rekord v hodinovke.

35-ročná cyklistka Ellen van Dijk išla na dráhe vo velodróme Velodrome Suisse vo švajčiarskom Grenchene 60 minút priemernou rýchlosťou 49,254 km/h. Doterajší svetový rekord z minulého roku prekonala o 849 metrov a takmer vyrovnala rekord legendárneho Eddyho Merckxa z roku 1972. Pozrite si fotografie z prípravy, samotnej rekordnej jazdy i nasledovných osláv.

Zavrieť reklamu