Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Chrániče Trail Skins od Dainese

Mnoho jazdcov jazdí svoje obľúbené traily bez chráničov z jediného dôvodu - obmedzujú ich v pohybe, komforte, alebo im jednoducho zavadzajú pri výšľapoch. Ich skladanie a opätovné obliekanie berie tak čas ako aj pôžitok z plynulej jazdy.
Biker

Všimol si to aj popredný svetový výrobca v oblasti chráničov – Dainese a úloha bola jasná: navrhnúť chrániče pre všetkých tých, ktorý ich nosenie nemajú v láske.
Vďaka materiálom, ktoré firma používa v chráničoch už roky, bolo riešenie slovnej úlohy na dosah ruky.
Výsledkom je séria produktov s označením „Trail“. Konštrukcia chráničov s materiálu Crash Absorb je mimoriadne tenká, na splnenie noriem pre získanie certifikátu jej stačí hrúbka 6 milimetrov, čím sa chrániče kolien Trail Skins stali najtenšími certifikovanými chráničmi na trhu. Výhodou nie je len nízka váha, ale aj perforácia chrániča, ktorá zabezpečuje ventiláciu vzduchu okolo kolena pri výšľapoch. Svetlo sveta tak uzreli chrániče kolien aj lakťov, ktoré si pri ceste hore nemusia jazdci skladať a pri ceste nadol ochránia kĺby lepšie ako mnohé iné oveľa hrubšie.
cena: 69,90 eur
www.dainese.sk

Aktuality

Včera 16:37 Nový Specialized Crux DSW je s hmotnosťou pod 1,4 kg „najľahší gravelový zliatinový rám na trhu“.

Rámová sada spolu s vidlicou váži tesne pod 2 kg a má rovnakú geometriu ako karbónový Crux. V kompletnej výbave váži 9,37 kg a stojí 2 700 eur.

Včera 15:41 Simon Yates po 11 rokoch končí v Jayco AlUla a má podpísať zmluvu s tímom Visma – Lease a Bike.

Yatesovi, ktorý sa stal profesionálom v tíme ako Orica GreenEDGE v roku 2014, vyprší zmluva na konci tejto sezóny. Austrálsky jazdec Ben O’Connor je údajne pripravený pripojiť sa k Jaycu a nahradiť Yatesa ako lídra pre GC na etapových pretekoch. (La Gazzetta dello Sport)

Včera 15:29 Victor Campenaerts má podpísať trojročnú zmluvu s tímom Visma – Lease a Bike.

Campenaerts strávil v tomto tíme dva roky (2015, 2016), keď ešte fungoval pod názvom LottoNL-Jumbo. Jeho odchod zo súčasného Lotto Dstny je tiež dôsledkom obáv o nedostatok financií v belgickom tíme.

Včera 15:11 Giulio Ciccone je chorý a Tao Geoghegan Hart mal pozitívny test na COVID-19 pred štartom na Tour de France.

Jazdci tímu Lidl-Trek kvôli chorobe vynechajú dôležitý tréning v posledných týždňoch pred Tour, čo by mohlo výrazne ovplyvniť ich nádeje a ambície na celkové hodnotenie. (Cyclingnews)

Včera 14:59 Tour de France 2026 sa bude štartovať v Barcelone.

Organizátori Tour de France potvrdili dlhodobé špekulácie, že Grand Départ 2026 sa bude konať v Barcelone, pričom preteky budú v meste prítomné po dobu troch dní. (LeTour)

Zavrieť reklamu