Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

BMC Teamelite 01 – pretekárska evolúcia

BMC Impec Lab spojil svoje sily s BMC MTB Racing Teamem, aby vytvorili nový BMC Teamelite 01. Unikátna kombinácia použitých technológií u tohto modelu zabezpečuje výbornú trakciu, komfort a tuhosť.
Biker

Nový Teamelite 01 využíva technológiu MTT (Micro Travel Technology), ktorá prináša 15mm zdvihu zadnej stavby. Táto vlastnosť je umožnená vďaka dvom čapom a XCell Damper tlmiacemu elementu, ktoré sú umiestnené v horných podsedlových vzperách, a taktiež vďaka vlastnostiam karbónových vlákien použitých v zadnej stavbe bicykla.

Vďaka prehnutiu hornej rámovej trubky u najmenšej veľkosti XS je možné model Teamelite 01 novo získať vo všetkých veľkostiach (XS až XL) pre celé spektrum jazdcov. Typická geometria horských bicyklov BMC – Big Wheel Concept (BWC) zostala zachovaná u všetkých veľkostí. Nový Teamelite 01 sa vyznačuje kombináciou nízkej hmotnosti (1080g – veľ.M), vysokej tuhosti a maximálneho komfortu.

www.bmcbike.cz

Aktuality

09:58 Spojenie Quick-Stepu a Jumbo-Visma by malo katastrofálne následky, hovorí Philippe Gilbert.

41-ročný bývalý profesionálny cyklista vyjadril obavy o ekonomické následky pre profesionálnu cyklistiku v dôsledku potenciálneho spojenia tímov Soudal-QuickStep a Jumbo-Visma v roku 2024.

09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Včera 17:15 Janka Keseg Števková a Jakub Jenčuš vyhrali najdlhšiu 80 km trať v rámci Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón (výsledky+galéria).

Predposledný septembrový víkend bola Bratislava dejiskom jedného z najpopulárnejších slovenských MTB maratónov.

Včera 15:07 Simona Kuchyňková vyhrala posledné kolo Českej Enduroséria a stala sa jej celkovou víťazkou.

Česká Enduroserie mala cez víkend na programe svoje posledné kolo v roku 2023 a to aj so slovenskou účasťou.

Včera 11:27 Wout van Aert má zmiešané pocity po zisku trinásteho striebra na majstrovstvách.

29-ročný Belgičan skončil počas svojej kariéry už 13-krát na druhom mieste na svetovom resp. európskom šampionáte i olympiáde. Tento rok získal striebro na majstrovstvách sveta v cyklokrose aj v cestnej cyklistike, pričom v oboch prípadoch ho predbehol Mathieu van der Poel.

Zavrieť reklamu