Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

BMC Teamelite 01 – pretekárska evolúcia

BMC Impec Lab spojil svoje sily s BMC MTB Racing Teamem, aby vytvorili nový BMC Teamelite 01. Unikátna kombinácia použitých technológií u tohto modelu zabezpečuje výbornú trakciu, komfort a tuhosť.
Biker

Nový Teamelite 01 využíva technológiu MTT (Micro Travel Technology), ktorá prináša 15mm zdvihu zadnej stavby. Táto vlastnosť je umožnená vďaka dvom čapom a XCell Damper tlmiacemu elementu, ktoré sú umiestnené v horných podsedlových vzperách, a taktiež vďaka vlastnostiam karbónových vlákien použitých v zadnej stavbe bicykla.

Vďaka prehnutiu hornej rámovej trubky u najmenšej veľkosti XS je možné model Teamelite 01 novo získať vo všetkých veľkostiach (XS až XL) pre celé spektrum jazdcov. Typická geometria horských bicyklov BMC – Big Wheel Concept (BWC) zostala zachovaná u všetkých veľkostí. Nový Teamelite 01 sa vyznačuje kombináciou nízkej hmotnosti (1080g – veľ.M), vysokej tuhosti a maximálneho komfortu.

www.bmcbike.cz

Aktuality

12:27 Zakladatelia GCN odkúpili naspäť svoj podiel od Warner Bros a vracajú sa k pôvodnej tvorbe.

Známy cyklistický YouTube kanál Global Cycling Network sa chce primárne sústrediť na tvorbu videí. Ich webová stránka, ktorá okrem iného informovala aj o aktualitách zo sveta cyklistiky, končí. Končí aj online platforma Eurosportu a živé vysielanie cyklistických pretekov sa presunie na platformy Max a discovery+.

11:38 Sepp Kuss nejde na Tour de France, po prekonaní COVID-19 sa dostatočne nezotavil.

Tím Visma-Lease a Bike oznámil, že Kuss neodštartuje na Tour a nahradí ho holandský vrchár Bart Lemmen.

Včera 14:48 Okolo Slovenska 2024: Detaily etáp, zoznam štartujúcich a harmonogram vysielania.

Etapové preteky Okolo Slovenska sa uskutočnia od 26. do 30. júna. Pozrite si mapy, profily a časový harmonogram etáp, a tiež program živého vysielania.

Včera 13:39 Fotogaléria: Ako Tom Pidcock vyhral oboje preteky horského Svetového pohára v Crans Montana len pár dni pred štartom na Tour de France.

Na pretekoch XCC sa prebojoval z posledného miesta na prvé a v disciplíne XCO dosiahol suverénne víťazstvo po sóle na šiestich z celkovo siedmich okruhov.

Včera 11:35 Len 23-ročnému Andreovi Piccolovi našli na letisku dopingové látky. Tím EF s ním ihneď ukončil zmluvu.

„Priniesol som štyri lieky z Kolumbie, ktoré nechcem menovať, ale chcem za to prevziať zodpovednosť… Našli ich a zhabali na letisku,“ napísal Piccolo šéfovi tímu EF Education-EasyPost.

Zavrieť reklamu