Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER S ČELENKOU IBA ZA 18,90€!
Tyčinky

Test: Energetická tyčinka Veloforte Bar

Hodnotenie: 4/5
3,15
Biker

Ak chcete alebo musíte prijať čo najviac kalórií v čo najmenšom objeme, tieto tyčinky sú tým správnym produktom v ponuke britskej značky špecializujúcej sa na prírodnú športovú výživu.

V ponuke je viacero rôznych príchutí s rôznym zložením. Každá však obsahuje okolo 40 gramov sacharidov a 7 – 15 gramov tukov. Jedna tyčinka je tak nabitá až 310 kalóriami pochádzajúcimi zo sušeného ovocia, orieškov, trstinového cukru a rôznych bezlepkových múk.

Je vhodná ako pre celiatikov, tak aj pre vegánov. Medzi príchuťami, ktoré sme dostali do testu, si každý nájde tú svoju.- Treba však povedať, že tieto tyčinky sú vhodnejšie na pauzy, keď ich môžete dostatočne požuť a zapiť. Na inhalovanie počas pretekov sú jednoducho príliš hutné.

Cena: 3,15 – 3,75 €

Vaše komentáre

Aktuality

14:15 Kamión zrazil a zabil trojnásobného víťaza Valónskeho šípu Davide Rebellina.

Polícia vyšetruje tragédiu a pátra po vodičovi kamiónu, ktorý z miesta činu ušiel. Taliansky bývalý profesionálny cyklista mal 51 rokov. Tragická nehoda sa stala neďaleko mesta Vicenza v benátskom regióne.

13:51 6 kľúčových zmien v technických predpisoch UCI pre cestné bicykle v roku 2023.

UCI zakazuje extrémne úzke riadidlá, povolila dlhšie predstavce a stanovila nové dĺžkové obmedzenia pre časovky a dokonca aj pre helmy.

12:48 Najúspešnejší cyklista roku 2022 je Pogačar, na pódiu bol najčastejšie Pedersen.

Tadej Pogačar má na konte 16 víťazstiev a 25 pódiových umiestnení. Druhý najúspešnejší je majster sveta Remco Evenepoel a za ním skončil jeho tímový kolega Fabio Jakobsen. Na pódiu bol 26-krát dánsky cyklista Mads Pedersen, ktorý tento rok vyhral 10 pretekov.

12:31 Remco Evenepoel oznámil, že bude štartovať na Giro d’Italia 2023.

„Bude to špeciálna edícia, keďže budem mať na sebe dúhový dres, takže sa naozaj teším. Teraz som tu v Amalfi… prechádzam si cesty a bavím sa. Dúfam, že sa čoskoro uvidíme v Taliansku a dúfam, že sa na mňa a celý tím prídete pozrieť,“ povedal Evenepoel. (Quick-Step Alpha Vinyl)

Včera 16:22 Získajte predplatné magazínu Biker a Cyklistika za zvýhodnenú sumu 19,90 eur.

Na predplatnom tak ušetríte až 30 eur za celý rok.

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu