Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER S ČELENKOU IBA ZA 18,90€!
Nápoje

Test: Proteínový nápoj Veloforte Recovery Protein

Hodnotenie: 4/5
4,25
Biker

Tak ako všetky doplnky výživy od britskej značky, aj tento je výhradne z prírodných (a vegánskych) ingrediencií. Rozpustný proteínový shake sa skladá najmä z hrachového a ryžového proteínu – komba, ktoré je vegánskym športovcom dobre známe, keďže poskytuje komplexný aminokyselinový profil.

Trinásť gramov bielkovín na jedno vrecko dopĺňa 40 gramov sacharidov prevažne z trstinového cukru, kukuričného škrobu a sušeného ovocia. Všetky príchute, ktoré sme testovali, sú veľmi príjemné.

Bezproblémová je aj rozpustnosť. Niekde v pozadí síce cítiť miernu charakteristickú horkú pachuť koreňa Maca, no už po niekoľkých dúškoch sme si na ňu úplne zvykli. Ako náhrada proteínu zrejme tento produkt fungovať nebude, na to má veľa sacharidov v pomere k bielkovinám. Ako regeneračný nápoj po tréningu je však ideálny.

Vaše komentáre

Aktuality

14:15 Kamión zrazil a zabil trojnásobného víťaza Valónskeho šípu Davide Rebellina.

Polícia vyšetruje tragédiu a pátra po vodičovi kamiónu, ktorý z miesta činu ušiel. Taliansky bývalý profesionálny cyklista mal 51 rokov. Tragická nehoda sa stala neďaleko mesta Vicenza v benátskom regióne.

13:51 6 kľúčových zmien v technických predpisoch UCI pre cestné bicykle v roku 2023.

UCI zakazuje extrémne úzke riadidlá, povolila dlhšie predstavce a stanovila nové dĺžkové obmedzenia pre časovky a dokonca aj pre helmy.

12:48 Najúspešnejší cyklista roku 2022 je Pogačar, na pódiu bol najčastejšie Pedersen.

Tadej Pogačar má na konte 16 víťazstiev a 25 pódiových umiestnení. Druhý najúspešnejší je majster sveta Remco Evenepoel a za ním skončil jeho tímový kolega Fabio Jakobsen. Na pódiu bol 26-krát dánsky cyklista Mads Pedersen, ktorý tento rok vyhral 10 pretekov.

12:31 Remco Evenepoel oznámil, že bude štartovať na Giro d’Italia 2023.

„Bude to špeciálna edícia, keďže budem mať na sebe dúhový dres, takže sa naozaj teším. Teraz som tu v Amalfi… prechádzam si cesty a bavím sa. Dúfam, že sa čoskoro uvidíme v Taliansku a dúfam, že sa na mňa a celý tím prídete pozrieť,“ povedal Evenepoel. (Quick-Step Alpha Vinyl)

Včera 16:22 Získajte predplatné magazínu Biker a Cyklistika za zvýhodnenú sumu 19,90 eur.

Na predplatnom tak ušetríte až 30 eur za celý rok.

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu