Biker.sk

6 PÍV Z REMESELNÉHO PIVOVARU K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 16,90€!
Inzercia

Ako ošetriť rany po pádoch? Alfasilver sprej na každý pád a odreninu

Tiež sa vám niekedy stalo, že odrené koleno, lakeť alebo ruka po páde z bicykla alebo kolieskových korčúľ pokazili celý váš výlet? Či už spadne skúsený biker po dlhom skoku, rekreačný cyklista, ktorý zabudol na zacvaknuté tretry alebo začínajúci malý cyklista, takáto odrenina môže pokaziť deň a vždy si vyžaduje rýchle ošetrenie.
Biker

Zdravotnícka pomôcka Alfasilver zabezpečuje všetky potrebné funkcie „prvej pomoci“ pri poraneniach, ako sú odreniny alebo drobné rany. Vďaka striebru, ktoré Alfasilver obsahuje, urýchľuje hojenie, chráni ranu pred ďalšou infekciou, prekryje ju a zároveň nechá dýchať, čím sa rana hojí bez väčších komplikácií a zápalov.

Veľkou výhodou, najmä pri menších deťoch, je, že ak rana neobsahuje viditeľné nečistoty, nie je nutné do nej zasahovať, stačí ju len „postriekať“ a máme ošetrené. Navyše, Alfasilver v rane nepáli a neštípe, čo ozaj ocenia hlavne deti.

Prečo alfasilver?

Striebro je na odreniny a chronické rany to pravé

Striebro sa čoraz častejšie využíva pri liečbe chronických a akútnych rán a taktiež pri bežných odreninách, rezných ranách alebo ľahších popáleninách. Alfasilver je dostupný ako sprej obsahujúci jemný prášok, ktorý sa viaže na mokré plochy rany (krv, výpotok alebo hnis).

Tento prášok je kremičitý zeolit a dokáže zastaviť aj drobné krvácanie. Prášok ranu zakryje, priľne k nej a strieborné ióny tak môžu trvale pôsobiť v rane pri hojení. Na takého povrchové rany už potom nie je potrebné dávať náplasť, prípadne obväz, čo je veľmi praktické najmä v miestach kĺbov alebo namáhaných plôch, kde sa často náplasť aplikovať nedá.

Alfasilver je zdravotnícka pomôcka dostupná v 125 ml balení, takže vám vydrží dlho a stane sa neoddeliteľnou súčasťou vašej výbavy na letné výlety, športovanie či záhradkárčenie, skrátka tam, kde môžu vznikať drobné úrazy a odreniny.

Vaše komentáre

Zavrieť reklamu