Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Bojujte proti osteoartróze predtým, než bude neskoro

Osteoartróza sa stáva jedným z najvážnejších problémov dnešnej doby. V staršom veku ňou trpí prakticky každý, ale jej prvotné príznaky možno pozorovať už u 20- či 30-ročných ľudí.
Biker

Osteoartróza sa stáva jedným z najvážnejších problémov dnešnej doby. V staršom veku ňou trpí prakticky každý, ale jej prvotné príznaky možno pozorovať už u 20- či 30-ročných ľudí. Títo na sebe môžu pozorovať bolesť v kĺboch, ktorá je zväčša námahová a v čase pokoja ustupuje, alebo potom tzv. štartovaciu bolesť, ktorá trápi pri prvej námahe po stave pokoja. V mladom veku si málokto uvedomuje dôležitosť prevencie a posilňovania kĺbv a ich chrupaviek, na čo neskôr dopláca.

Dbajte o vaše zdravie už dnes a doprajte si 2-mesačnú kúru s novinkou na trhu, výrobkom MaxiVita® Exclusive Kolagén Forte+. Tento obsahuje kolagén, základnú stavebnú látku chrupaviek, v jeho natívnej, telu najprirodzenejšej a najlepšie využiteľnej forme. Vďaka vitamínu C a extraktu z rastliny Boswellia serrata navyše prispieva k prirodzenej tvorbe kolagénu a k dobrému stavu kostí. Kúpiť ho môžete online na www.nasevitaminy.sk alebo v sieťach Tesco, Kaufland, DM, TETA, 101 drogérie ap.

Aktuality

Včera 17:18 SRAM vyvinuli pohon Eagle Powertrain, ktorý udáva nový trend automatického radenia.

Motor od spoločnosti Brose je skombinovaný s technológiou Eagle Transmission a umožňuje automatické radenie.

Včera 11:21 Tím Jumbo-Visma potvrdil, že súhlasí s odchodom Primoža Rogliča.

Aj keď ešte počas Vuelty hovoril šéf tímu Richard Plugge, že „prestup Primoža Rogliča neprichádza do úvahy“, situácia sa zmenila, vzhľadom na čoraz reálnejšie zlúčenie tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step. (Het Nieuwsblad)

Včera 11:21 Veľká fotogaléria: Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón objektívom Maxa Čistého.

Máme tu pre vás ďalšiu fotogalériu z víkendového Kaktus Bike Bratislavského MTB maratónu, tentokrát od mladého fotografa Maxa Čistého.

Včera 11:00 Specialized má byť sponzorom pre bicykle v zlúčenom tíme Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step.

Začiatkom tohto týždňa sa v Brede konalo stretnutie medzi výkonným predstaviteľom Jumbo-Visma a delegáciou zo Specializedu. (HLN)

Včera 10:44 Odíde Primož Roglič z Jumbo-Visma? Záujem majú Ineos, Lidl-Trek, Bahrain aj Movistar.

Zlúčenie tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step je čoraz reálnejšie, čo znamená aj pravdepodobnejší odchod Primoža Rogliča z tímu. (GCN)

Zavrieť reklamu