Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Bojujte proti osteoartróze predtým, než bude neskoro

Osteoartróza sa stáva jedným z najvážnejších problémov dnešnej doby. V staršom veku ňou trpí prakticky každý, ale jej prvotné príznaky možno pozorovať už u 20- či 30-ročných ľudí.
Biker

Osteoartróza sa stáva jedným z najvážnejších problémov dnešnej doby. V staršom veku ňou trpí prakticky každý, ale jej prvotné príznaky možno pozorovať už u 20- či 30-ročných ľudí. Títo na sebe môžu pozorovať bolesť v kĺboch, ktorá je zväčša námahová a v čase pokoja ustupuje, alebo potom tzv. štartovaciu bolesť, ktorá trápi pri prvej námahe po stave pokoja. V mladom veku si málokto uvedomuje dôležitosť prevencie a posilňovania kĺbv a ich chrupaviek, na čo neskôr dopláca.

Dbajte o vaše zdravie už dnes a doprajte si 2-mesačnú kúru s novinkou na trhu, výrobkom MaxiVita® Exclusive Kolagén Forte+. Tento obsahuje kolagén, základnú stavebnú látku chrupaviek, v jeho natívnej, telu najprirodzenejšej a najlepšie využiteľnej forme. Vďaka vitamínu C a extraktu z rastliny Boswellia serrata navyše prispieva k prirodzenej tvorbe kolagénu a k dobrému stavu kostí. Kúpiť ho môžete online na www.nasevitaminy.sk alebo v sieťach Tesco, Kaufland, DM, TETA, 101 drogérie ap.

Aktuality

09:54 Rus Aleksandr Vlasov sa Olympiády nezúčastní, aj keď dostal povolenie štartovať pod neutrálnou vlajkou.

Vlasov bol jedným z iba štrnástich ruských športovcov, ktorí dostali dočasný súhlas Medzinárodného olympijského výboru (MOV) na účasť na hrách. Dôvodom obmedzených podmienok pre účasť ruských a bieloruských športovcov na Olympiáde je Ruská invázia Ukrajiny a neustále pretrvávajúci vojnový konflikt. (Sporza)

 

07:47 Kto získal národné tituly v časovke?

V Európe sa v týchto dňoch konajú národné šampionáty v individuálnej časovke, po ktorých budú nasledovať cez víkend aj preteky s hromadným štartom.

07:28 Lukáš Kubiš vyhral svoj premiérový titul majstra Slovenska v časovke.

Kubiš vyhral na 46,5 km dlhej trase v kategórii mužskej elity s časom 55:53 min a výrazným náskokom pred druhým Matthiasom Schwarzbacherom (+53 s) a tretím Dominikom Dunárom (+58 s). Českým majstrom sa stal Mathias Vacek, ktorý rovnakú trasa zajazdil v čase 52:51 min.

Včera 15:42 Jonas Vingegaard aj Wout van Aert idú na Tour de France. Tím Visma-Lease a Bike predstavil súpisku aj nové dresy.

Holandský tím sa na Tour 2024 predstaví v zostave: Jonas Vingegaard, Wout van Aert, Matteo Jorgenson, Sepp Kuss, Tiesj Benoot, Wilco Kelderman, Christophe Laporte a Jan Tratnik. „Cítim sa dobre a mám obrovskú motiváciu,“ hovorí Vingegaard, ktorý vyhral žltý dres v rokoch 2022 a 2023.

Včera 14:34 Nora Jenčušová a Viktória Chladoňová sú majsterkami Slovenska v časovke.

Jenčušová zvíťazila v kategórii žien a Chladoňová medzi juniorkami.

Zavrieť reklamu