Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S OFICIÁLNYM TRIČKOM BIRELL BIKEFEST IBA ZA 34,90€!
Batohy

Test: Ruksak Ergon BA3

Hodnotenie: 3.5/5
140
Biker
Test: Ruksak Ergon BA3

Ergon sľubuje jazdcom svojím vynoveným modelom BA3 ešte väčší komfort a funkcionalitu. Zameriava sa predovšetkým na disciplíny enduro, prípadne all-mountain a tomu je aj náležite prispôsobený.

Ruksak je vyrobený z odolného, ľahko udržiavateľného nylonu a už pri prvom kontakte zaujme kvalitou spracovania. V prípade extrémnejších podmienok ho navyše viete ochrániť aj priloženým nepremokavým obalom.

Použitý systém popruhov umožňuje nastavenie v štyroch veľkostiach a ľahko sa tak prispôsobí anatómii rôznych jazdcov. Počas jazdy zostáva stabilne na svojom mieste, a to aj vďaka výškovo nastaviteľnému hrudnému popruhu.

Veľkosť 15 + 2 l poskytuje dostatočný priestor na všetko, čo počas výletu či pretekov môžete potrebovať. V hlavných priečinkoch navyše nájdete množstvo ďalších menších odkladacích priestorov, no vždy, keď sme v nich niečo hľadali, po rozume nám behala jediná myšlienka − menej je niekedy viac.

Veľmi dobre je riešený priestor na upevnenie prilby, ktorý ju chráni aj z bočných strán, takže vám z ruksaku ani počas jazdy v rozbitejšom teréne nevykĺzne.

www.zookee.cz

Vaše komentáre

Aktuality

16:35 Jonas Vingegaard suverénne vyhral horskú siedmu etapu Critérium du Dauphiné.

Pri 5-kilometrovom víťaznom sóle v záverečnom stúpaní Col de la Croix de Fer si dokázal Vingegaard vytvoriť až 41-sekundový náskok pred druhým Adamom Yatesom a tretí Jai Hindley zaostal za víťazom o 53 sekúnd.

16:13 Len 18-ročný Jordan Williams porazil najlepších zjazdárov na svete a vyhral Svetový pohár v Lenzerheide.

V ženách vyhrala skúsená 35-ročná Rachel Atherton, ktorá si pripísala už svoje 40. víťazstvo na pretekoch Svetového pohára v zjazde.

Včera 17:17 Georg Zimmermann vyhral z úniku šiestu etapu Critérium du Dauphiné, v žltom drese zostáva Vingegaard.

25-ročný nemecký jazdec tímu Intermarché v závere prešprintoval Mathieua Burgaudeaua, ktorý skončil na druhom mieste a za ním prešiel cieľom Jonathan Castroviejo.

Včera 17:01 Video: Slovenský pohár v endure odštartoval na Bikefeste v Kálnici.

Sledujte oficiálne video z prvého kola SPEN a zároveň prvého kola Biker Enduro Challenge, ktoré sa uskutočnili v sobotu na Bikefeste a zúčastnilo sa ich dovedna viac než 250 pretekárov!

Včera 14:06 Vanesa Petrovská skončila tesne pod pódiom na Svetovom pohári v Lenzerheide.

Svetový pohár v zjazde odštartoval sezónu 2023 práve dnes juniorskými pretekmi. Medzi juniorkami štartovala aj Vanesa Petrovská, ktorá si vyjazdila nepopulárnu štvrtú priečku.

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu