Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Batohy

Test: Ruksak Ergon BA3

Hodnotenie: 3.5/5
140
Biker
Test: Ruksak Ergon BA3

Ergon sľubuje jazdcom svojím vynoveným modelom BA3 ešte väčší komfort a funkcionalitu. Zameriava sa predovšetkým na disciplíny enduro, prípadne all-mountain a tomu je aj náležite prispôsobený.

Ruksak je vyrobený z odolného, ľahko udržiavateľného nylonu a už pri prvom kontakte zaujme kvalitou spracovania. V prípade extrémnejších podmienok ho navyše viete ochrániť aj priloženým nepremokavým obalom.

Použitý systém popruhov umožňuje nastavenie v štyroch veľkostiach a ľahko sa tak prispôsobí anatómii rôznych jazdcov. Počas jazdy zostáva stabilne na svojom mieste, a to aj vďaka výškovo nastaviteľnému hrudnému popruhu.

Veľkosť 15 + 2 l poskytuje dostatočný priestor na všetko, čo počas výletu či pretekov môžete potrebovať. V hlavných priečinkoch navyše nájdete množstvo ďalších menších odkladacích priestorov, no vždy, keď sme v nich niečo hľadali, po rozume nám behala jediná myšlienka − menej je niekedy viac.

Veľmi dobre je riešený priestor na upevnenie prilby, ktorý ju chráni aj z bočných strán, takže vám z ruksaku ani počas jazdy v rozbitejšom teréne nevykĺzne.

www.zookee.cz

Vaše komentáre

Aktuality

Včera 14:48 Okolo Slovenska 2024: Detaily etáp, zoznam štartujúcich a harmonogram vysielania.

Etapové preteky Okolo Slovenska sa uskutočnia od 26. do 30. júna. Pozrite si mapy, profily a časový harmonogram etáp, a tiež program živého vysielania.

Včera 13:39 Fotogaléria: Ako Tom Pidcock vyhral oboje preteky horského Svetového pohára v Crans Montana len pár dni pred štartom na Tour de France.

Na pretekoch XCC sa prebojoval z posledného miesta na prvé a v disciplíne XCO dosiahol suverénne víťazstvo po sóle na šiestich z celkovo siedmich okruhov.

Včera 11:35 Len 23-ročnému Andreovi Piccolovi našli na letisku dopingové látky. Tím EF s ním ihneď ukončil zmluvu.

„Priniesol som štyri lieky z Kolumbie, ktoré nechcem menovať, ale chcem za to prevziať zodpovednosť… Našli ich a zhabali na letisku,“ napísal Piccolo šéfovi tímu EF Education-EasyPost.

Včera 10:56 Romain Bardet ukončí kariéru na ceste, ale predĺžil zmluvu s tímom DSM a chce sa sústrediť na gravelové preteky.

33-ročný Francúz chce skončiť s cestnou cyklistikou v lete 2025.

23.06.2024 Arnaud De Lie porazil v súboji o belgický titul Jaspera Philipsena, Tima Merliera aj Wouta van Aerta.

„Je to neskutočné. Po klasikách som bol psychicky zlomený. Veľa som toho obetoval, aby som sa po lymskej borelióze vrátil,“ hovoril 22-ročný De Lie so slzami v očiach v cieli belgických majstrovstiev.

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu