• DJ Brandt (USA)
  • Antoine Bizet (FRA)

Ako sa vyznáte v Red Bull Rampage?

0%

Kto bol posledným jazdcom, ktorý počas svojej finálovej jazdy spadol a napriek tomu vyhral?

Správna odpoveď! Nesprávna odpoveď

Na koľko rokov sa Rampage po 3. ročníku odmlčala kvôli narastajúcemu risku a počtu zranení?

Ktorý z týchto dvoch britských pretekárov sa dostal v hodnotení Rampage na vyššiu priečku?

Koľko rokov mal najmladší účastník Rampage v jej histórii?

Koľko krát už Rampage presunula svoju lokalitu z pôvodnej prvej?

Ktorý z uvedených jazdcov dokázal vyhrať Red Bull Rampage už 3-krát?

V ktorom roku opustila Rampage čisto prírodný formát a predstavila stavané drevené konštrukcie a odrazové rampy?

Koľko krát vyhral Rampage jazdec inej národnosti ako Kanadskej alebo USA?

Koľko kopáčov je povolených na jedného jazdca tento rok?

Aké je najvyššie skóre dosiahnuté v Red Bull Rampage?

Ako dobre sa vyznáte v Red Bull Rampage?

Zdieľajte svoje výsledky s priateľmi

Víťazné jazdy Red Bull Rampage z rokov 2017, 2018 a 2019

Víťaz Red Bull Rampage 2019 – Brandon Semenuk

Víťaz Red Bull Rampage 2018 – Brett Rheeder

Víťaz Red Bull Rampage 2017 – Kurt Sorge

17:14 Po Cape Epic potvrdzujú Števková s Krahulcovou výbornú formu aj na pretekoch 4 Islands, kde sú priebežne na 3. mieste (+ galéria).

Slovenské duo pretekárok Janka Keseg Števková s Martinou Krahulcovou nastúpili do ďalších etapových pretekov dvojíc, tentokrát v Chorvátsku na podujatí 4 Islands. V pretekoch sa im darí a zatiaľ v každej etape skončili na vynikajúcom 3. mieste!

16:30 Video: Toto je trať 2. kola svetového pohára XCO v brazílskej Araxá.

Minulý týždeň odštartoval seriál svetového pohára v horskej cyklistike podujatiami XCC a XCO v brazílskej Mairiporã. Pretekári mali niekoľko dní na oddych a doladenie formy a už počas soboty a nedele sa môžeme tešiť na druhé kolo svetového pohára.

15:58 Juan Pedro López je celkovým víťazom pretekov Okolo Álp, poslednú etapu vyhral Aurélien Paret-Peintre.

26-ročný Španiel si pripísal na talianskych etapových pretekoch svoje prvé profesionálne víťazstvo, keď vyhral tretiu etapu, a zároveň sa stal po prvýkrát víťazom celkovej klasifikácie.

11:13 Fotogaléria: Ako Peter Sagan jazdil aj varil na tréningovom kempe vo Finale Ligure.

„Takto dobre som sa necítil už asi 10 rokov,“ povedal Peter pri našej poslednej spoločnej večeri. „Som naozaj rád, že sme sa tu stretli takáto skvelá partia a dúfam, že sa takto ešte stretneme.“

10:49 Lukáš Kubiš vyhral Pardubické kritérium, druhý skončil Štoček.

Kubiš pokračuje v úspešnej sezóne víťazstvom kritéria v Pardubiciach, na ktorom skončil druhý ďalší Slovák Matúš Štoček a tretí finišoval víťazov český tímový kolega z Elkov-Kasper Daniel Mráz.