Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Aktualizujte si softvér na GPS zariadeniach Garmin Edge

Aktualizácia je zameraná hlavne na navigačné funkcie cyklopočítačov.
Biker
Aktualizujte si softvér na GPS zariadeniach Garmin Edge

Možno ste už zachytili, že Garmin v lete priniesol zaujímavý update pre svoje cyklopočítače Edge 530,  Edge 830, Edge 1030 Plus a svoj starší Edge 1030, ktorý už nie je v predaji.

Aktualizácia je zameraná hlavne na navigačné funkcie cyklopočítačov. Ak ste si ju ešte nenainštalovali, tak odporúčame, aby ste to hneď urobili a začali využívať:

  • Nový čistejšie a výraznejšie mapy s vysokým kontrastom, aby ste na cestných, gravel alebo horských trasách lepšie videli svoju cestu vo všetkých svetelných podmienkach
  • Trendline™ popularity zvýraznenia založené na obľúbenosti a frekvencii používania trás ostatnými používateľmi sú zanesené priamo do mapy. Po mapovej aktualizácii (zdarma) cez aplikáciu Garmin Expres už cyklisti uvidia najrelevantnejšie trasy na ich výjazdy, rozdelené podľa typu.
  • Rýchlejšia kalkulácia trasy. Akonáhle sa trasa vypočíta a nahrá do pracovnej pamäte, možete hneď vyraziť bez ďalšieho čakania.

Cyklisti môžu aktualizovať svoj Edge prostredníctvom Wi-Fi, alebo použitím aplikácie Garmin Express pre Windows  alebo MAC.

Vaše komentáre

Aktuality

12:11 RockShox predstavil novú vidlicu Psylo, ktorá je postavená na základoch Lyrik a Pike a stojí polovicu.

Táto vidlica je určená na trailové jazdenie, má byť postavená s ohľadom na nižšiu cenu a má novú patrónu DebonAir.

10:42 FMBA, Crankworx a jazdci sa dohodli na spoločných podmienkach ako zachovať najvyššiu úroveň slopestyle pretekov.

Po tom čo elitní slopestyle jazdci nenastúpili do pretekov v rámci Crankworx Rotorua sa začalo rokovať o tom, ako najvyššiu úroveň zachovať. Jazdci boli frustrovaní z podmienok, za ktorých ďalej neboli ochotní zúčastňovať sa pretekov.

Včera 16:28 Peter Sagan sa z Brazílie vrátil naspäť do Európy (+galéria).

Peter Sagan bol so svojím tímom Specialized Factory Racing na úvodnom kole Svetového pohára v horskej cyklistike v brazílskej Mairiporã. Vzhľadom na svoju formu a predchádzajúce zdravotné problémy sa rozhodol v pretekoch neštartovať. Nenastúpi ani do druhého kola svetového pohára, ktoré sa uskutoční už tento víkend, taktiež v Brazílii.

Včera 10:37 Dusty Days v Kálnici s účasťou svetových jazdcov!

V kálnickom bikeparku to bude v najbližších dňoch žiť a to poriadne. Uskutoční sa totoiž freeride akcia s názvom Dusty Days, na ktorú sú pozvaní tí najlepší svetoví jazdci!

15.04.2024 Video: Victor Koretzky sa po pretekoch v XCC pustil do tímového kolegu Vidaurre Kossmanna.

Pretekári tímu Specialized Factory Racing si mali po pretekoch v Short Tracku čo vysvetľovať. Úspešnejší z tejto dvojice Martin Vidaurre Kossmann skončil v sobotu na treťom mieste a Victor Koretzky obsadil 4. pozíciu, s ktorou očividne nebol spokojný.

Zavrieť reklamu