Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Uhas smäd, doplň vitamíny – s novým Birellom

Ideš naplno, dávaš do toho všetko. Preto len uhasiť smäd po bikovačke nestačí. Doplniť musíš aj vypotené vitamíny.
Biker

Nový Birell s vitamínmi oceníš najmä po celodennej bikovačke. „Pohyb spúšťa v tele biochemické procesy, pri ktorých sú vitamíny a minerálne látky nevyhnutné. Po športe je dobré doplniť najmä elektrolyty ako sodík, draslík, horčík a vitamíny skupiny B a C,“ radí výživová poradkyňa Klaudia Ilčíková z Bratislavy. Práve väčšinu týchto látok a najmä vitamíny B5, B6 a C, nájdete v novom Birelli s vitamínmi.

„Nový ochutený Birell vyrábame zmiešaním nealko piva s ovocnými šťavami. A práve vďaka tomu má ešte viac vitamínov – B5 a B6 sa prirodzene nachádzajú v slade a pivovarských kvasniciach, ktoré sa používajú pri varení nealko piva Birell. Koncentrované ovocné šťavy sú zase bohatým zdrojom vitamínu C
,“ vysvetľuje Veronika Hořáková z Birellu.

Glukóza a fruktóza pochádzajú z ovocných štiav a sú rýchlym zdrojom energie. Vďaka tomu je Birell ideálny na rehydratáciu organizmu po parádnej bikovačke.

Všetko o Birelli nájdeš na www.somvpohybe.sk.

Aktuality

14:48 Okolo Slovenska 2024: Detaily etáp, zoznam štartujúcich a harmonogram vysielania.

Etapové preteky Okolo Slovenska sa uskutočnia od 26. do 30. júna. Pozrite si mapy, profily a časový harmonogram etáp, a tiež program živého vysielania.

13:39 Fotogaléria: Ako Tom Pidcock vyhral oboje preteky horského Svetového pohára v Crans Montana len pár dni pred štartom na Tour de France.

Na pretekoch XCC sa prebojoval z posledného miesta na prvé a v disciplíne XCO dosiahol suverénne víťazstvo po sóle na šiestich z celkovo siedmich okruhov.

11:35 Len 23-ročnému Andreovi Piccolovi našli na letisku dopingové látky. Tím EF s ním ihneď ukončil zmluvu.

„Priniesol som štyri lieky z Kolumbie, ktoré nechcem menovať, ale chcem za to prevziať zodpovednosť… Našli ich a zhabali na letisku,“ napísal Piccolo šéfovi tímu EF Education-EasyPost.

10:56 Romain Bardet ukončí kariéru na ceste, ale predĺžil zmluvu s tímom DSM a chce sa sústrediť na gravelové preteky.

33-ročný Francúz chce skončiť s cestnou cyklistikou v lete 2025.

Včera 18:54 Arnaud De Lie porazil v súboji o belgický titul Jaspera Philipsena, Tima Merliera aj Wouta van Aerta.

„Je to neskutočné. Po klasikách som bol psychicky zlomený. Veľa som toho obetoval, aby som sa po lymskej borelióze vrátil,“ hovoril 22-ročný De Lie so slzami v očiach v cieli belgických majstrovstiev.

Zavrieť reklamu