Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

MULTIKĽÚČ K DVOJROČNéMU PREDPLATNĚMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 39,80€!

Olympus – TG Tracker

Nekompromisný akčný hrdina pre akúkoľvek výzvu
Biker

Zdolávajte horské štíty, ukážte vlnám, že sa nebojíte. TG-Tracker odolá každej výzve. Robusná a ľahko ovládateľná športová kamera vám poskytne brilantné videá a fotografie aj v tých najťažších podmienkach. Vďaka systému piatich senzorov je na videách a fotografiách zachytené všetko čo vidíte a zaznamenané všetko čo cítite!

GPS, kompas, akcelerometer, barometer a teplomer zaznamenávajú priebeh akcie aby boli spomienky na vašu akciu ešte živšie. Preveďte svoje fotografie alebo videoklipy spolu so zaznamenanými údajmi do vášho smartfónu a pomocou aplikácie OI.Track sledujte prehľadne svoje trasy s možnosťou prepínania medzi rôznymi zaznamenanými údajmi.

Vďaka 4K videu a ultra širokouhlému objektívu až 204˚ zachytíte celú scénu v dokonale ostrých detailoch. Pomocou aplikácie OI.Share môžete svoje dobrodružné zábery zdieľať na sociálnych sieťach alebo svoj smartfón použijete ako diaľkový ovládač pre TG Tracker. Vodotesný do 30m, mrazuvzdorný do -10C˚, nárazu odolný do 2,1m, tlaku odolný do 100kg.

https://www.olympus.sk/site/cs/c/cameras/tough/tou…

Aktuality

08.12.2023 Shimano prešetruje moderné otroctvo u jedného zo svojich dodávateľov v Malajzii.

Spoločnosť Shimano uviedla, že na základe správy britského denníku Telegraph vyšetruje, že jeden z jej dodávateľov v Malajzii uplatňuje na svojich zamestnancov princípy, ktoré sú „podobné modernému otroctvu“.

08.12.2023 Wout van Aert zajtra odštartuje cyklokrosovú sezónu na pretekoch Exact Cross v Essene.

29-ročný Belgičan absolvuje svoje prvé preteky na cyklokrosovom bicykli v sezóne 2023/24 a na štarte bude najväčším favoritom, keďže väčšina cyklokrosovej elity sa bude pripravovať na nedeľné preteky Svetového pohára vo Val di Sole.

08.12.2023 Maciej Bodnar bol celú kariéru po boku Sagana. Bol jedným z najväčších tichých hrdinov pelotónu, hovorí Peter Sagan.

38-ročný poľský špecialista na časovky a verný domestik Petra Sagana oznámil, že po 17 rokoch končí s profesionálnou cyklistikou.

08.12.2023 Video: Jeden z najrýchlejších zjazdárov sveta Finn Iles si užíva jazdenie mimo sezóny.

Žiadny plán, žiadne merané jazdy, žiadny tlak v deň pretekov… Mimo sezóny si pretekár potrebuje oddýchnuť. To však neplatí, ak ste Finn Iles! Lokál z Whistleru si vyhrnul rukávy, dal dokopy štáb a odcestoval do rezortu Sun Peaks, kde vytvorili a natočili skutočné majstrovské dielo. Užite si to!

08.12.2023 Poznáme termíny iXS European Downhill Cup.

Seriál pretekov Európskeho pohára v zjazde iXS European Downhill Cup sa teší čoraz väčšej popularite. Nás nesmierne teší, že celkovým víťazom seriálu sa v uplynulom ročníku stal Adam Rojček a veríme, že na tieto úspechy nadviaže aj v nasledujúcej sezóne.

Zavrieť reklamu