Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

MULTIKĽÚČ K DVOJROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 39,80€!

Olympus – TG Tracker

Nekompromisný akčný hrdina pre akúkoľvek výzvu
Biker

Zdolávajte horské štíty, ukážte vlnám, že sa nebojíte. TG-Tracker odolá každej výzve. Robusná a ľahko ovládateľná športová kamera vám poskytne brilantné videá a fotografie aj v tých najťažších podmienkach. Vďaka systému piatich senzorov je na videách a fotografiách zachytené všetko čo vidíte a zaznamenané všetko čo cítite!

GPS, kompas, akcelerometer, barometer a teplomer zaznamenávajú priebeh akcie aby boli spomienky na vašu akciu ešte živšie. Preveďte svoje fotografie alebo videoklipy spolu so zaznamenanými údajmi do vášho smartfónu a pomocou aplikácie OI.Track sledujte prehľadne svoje trasy s možnosťou prepínania medzi rôznymi zaznamenanými údajmi.

Vďaka 4K videu a ultra širokouhlému objektívu až 204˚ zachytíte celú scénu v dokonale ostrých detailoch. Pomocou aplikácie OI.Share môžete svoje dobrodružné zábery zdieľať na sociálnych sieťach alebo svoj smartfón použijete ako diaľkový ovládač pre TG Tracker. Vodotesný do 30m, mrazuvzdorný do -10C˚, nárazu odolný do 2,1m, tlaku odolný do 100kg.

https://www.olympus.sk/site/cs/c/cameras/tough/tou…

Aktuality

14:19 Harriet Burbidge-Smith oznámila koniec spolupráce so značkou Trek.

V akom tíme bude pokračovať zatiaľ nie je jasné.

12:06 Presne pred 12 rokmi oznámili, že Lance Armstrong príde pre doping o všetky tituly z Tour de France.

11. decembra v roku 2011 Lance Armstrong oficiálne stratil všetkých sedem titulov z Tour de France. Dva mesiace po rozhodnutí Americkej antidopingovej agentúry dostal Armstrong tiež doživotný zákaz činnosti v profesionálnej cyklistike.

11:47 Wout van Aert začal cyklokrosovú sezónu suverénnym víťazstvom pretekov Exact Cross v Essene (+galéria).

Preteky ovládli domáci belgickí jazdci, ktorí obsadili všetky priečky v top 10. Na pódiu pretekov kategórie C2 skončili aj Jens Adams a Thijs Aerts.

11:38 Nairo Quintana si zaslúži druhú šancu, hovorí Pello Bilbao.

Quintana mal tento rok nechcenú pauzu od pretekania na najvyššej úrovni WorldTour po tom, ako predčasne skončil v tíme Arkéa- Samsic. Dôvodom bol nález zakázanej látky tramadol vo vzorkách krvi odobratých počas Tour de France 2022. (El País)

11:17 Cyklokrosový Svetový pohár vo Val di Sole na snehu vyhral Joris Nieuwenhuis.

Nieuwenhais dosiahol na zasneženej trati svoje prvé víťazstvo vo Svetovom pohári v kariére. Druhý skončil Niels Vandeputte a tretie miesto obsadil prekvapujúco mladý belgický pretekár Joran Wyseure. Ženskú kategóriu vyhrala Manon Bakker.

Zavrieť reklamu