Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 16,90€!

Olympus – TG Tracker

Nekompromisný akčný hrdina pre akúkoľvek výzvu
Biker

Zdolávajte horské štíty, ukážte vlnám, že sa nebojíte. TG-Tracker odolá každej výzve. Robusná a ľahko ovládateľná športová kamera vám poskytne brilantné videá a fotografie aj v tých najťažších podmienkach. Vďaka systému piatich senzorov je na videách a fotografiách zachytené všetko čo vidíte a zaznamenané všetko čo cítite!

GPS, kompas, akcelerometer, barometer a teplomer zaznamenávajú priebeh akcie aby boli spomienky na vašu akciu ešte živšie. Preveďte svoje fotografie alebo videoklipy spolu so zaznamenanými údajmi do vášho smartfónu a pomocou aplikácie OI.Track sledujte prehľadne svoje trasy s možnosťou prepínania medzi rôznymi zaznamenanými údajmi.

Vďaka 4K videu a ultra širokouhlému objektívu až 204˚ zachytíte celú scénu v dokonale ostrých detailoch. Pomocou aplikácie OI.Share môžete svoje dobrodružné zábery zdieľať na sociálnych sieťach alebo svoj smartfón použijete ako diaľkový ovládač pre TG Tracker. Vodotesný do 30m, mrazuvzdorný do -10C˚, nárazu odolný do 2,1m, tlaku odolný do 100kg.

https://www.olympus.sk/site/cs/c/cameras/tough/tou…

Aktuality

24.06.2022 Van Avermaet po ôsmich rokoch nejde na Tour: Cítil som sa pripravený pretekať na Tour de France.

Tím AG2R-Citroën nevybral skúseného belgického pretekára pre tohtoročnú Tour. „Bolo ťažké počuť také rozhodnutie. Vincent a Julian [Jurdie, športový riaditeľ] mi včera zavolali so správou, že nie som v tíme na Tour de France a bolo to veľké sklamanie, pretože som to naozaj to nečakal,“ povedal Greg Van Avermaet. (cyclingnews)

24.06.2022 O titul majstra Slovenska budú bojovať obaja bratia Saganovci (+propozície & zoznam štartujúcich).

Peter a Juraj Saganovci držia titul majstra Slovenska už 11 rokov za sebou. Peter má na konte sedem víťazstiev (2011-2015, 2018, 2021) a Juraj štyri (2016, 2017, 2019, 2020). Majstrovstvá Česka a Slovenska sa uskutočnia v českom meste Mladá Vožice – muži pretekajú v nedeľu 26. júna a ženy, juniori a juniorky v sobotu 25. júna.

24.06.2022 Poradňa: Ako začať jazdiť na trailoch a v bikeparkoch?

Ak sa s rodinou alebo kamarátmi chystáte prvýkrát do bikeparku alebo trailcentra, máme pre vás zopár tipov, ako to zvládnuť a s čím by ste mali rátať.

24.06.2022 Nový Hightower je najvšestrannejším bicyklom Santa Cruzu.

Má agresívnejšiu geometriu či úložný priestor v ráme so zdvihom 145mm vzadu a 150mm vpredu.

24.06.2022 Tím Bora-Hansgrohe predstavil špeciálnu edíciu oblečenia na Tour de France 2022.

V spolupráci so značkou Le Col oblečie tím jazdcov do svetlejších odtieňov pre horúčavy v júli, pričom nahradí tmavšie zelené časti ich obvyklého dresu bielymi a biele logo Bora vymenili za čierne.

Zavrieť reklamu