Biker.sk

ANTIBAKTERIÁLNY SPREJ K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 15,90€!
Inzercia

Ochráňte svoje bicykle praktickými obalmi Montone

Vďaka vysokej elasticite obalu je navlečenie na bicykel veľmi jednoduché a trvá menej ako 30 sekúnd.
Biker

Bicykel už dávno nie je len obyčajný dopravný prostriedok, vďaka ktorému sa dopravíme z bodu A do budem B. Cyklistika sa pre niektorých z nás stáva naplňujúce vášňou a bicykel v našom živote zaberá zbožňovaný únik od každodenných starostí a zlepšenie fyzickej kondície.

Cestovanie a cyklistika idú ruka v ruke. Na vychádzky v mieste, kde bývame, nezanevrú, ale veľmi často sa v nás prebúdza prirodzená túžba spoznať aj iné kúty sveta alebo sa dopravujeme na preteky. Naložíme bicykel na auto a vydávame sa v ústrety novým dobrodružstvám.

Ku bicyklu si vytvárame aj emočné puto. Preto veľmi ťažko znášame škrabance, opotrebenie vplyvom počasia či obyčajnou nečistotu. Tomu všetkému počas cestovania zabráni elegantné a vysoko kvalitné obaly na bicykle od českého výrobcu Montone.

Modelové označenie mBag spoľahlivo ochráni váš bicykel od škodlivých vplyvov, ktoré počas prepravy môžu na váš bicykel pôsobiť, či už sa jedná o  prach, drobný hmyz, nepriazňou počasia či výdatné slnečné žiarenie.

Všetky tieto vplyvy neblaho ovplyvňujú životnosť bicykla aj jeho estetiku. Sú vyrobené z vodoodpudivého materiálu a veľmi elastického materiálu. Váš bicykel tak počas cestovania zostane v stave, v akom ste ho naložili. Navlečenie je veľmi jednoduché a rýchle.

Obal Montone udrží váš bicykel až domov čistý. Odľahčená verzia s označením mKayak ochráni váš domov, kanceláriu alebo auto od vonkajších nečistôt a stôp od plášťov či galusiek.

Tesne obopne vaše bicykel, čím ho ochráni pred drobným domácim prachom, ktorý môže skrátiť životnosť niektorých komponentov. Obal navyše pôsobí veľmi elegantne a hodí sa do každej domácnosti.

Obaly na bicykel bike mBag a bike mKayak sú vyrábané v Českej republike a sú vhodné pre cestné bicykle, horské bicykle, trekingové bicykle a elektrobicykle. Vďaka vysokej elasticite obalu je navlečenie na bicykel veľmi jednoduché a trvá menej ako 30 sekúnd.

Doprajte svojmu bicyklu elegantné cestovné a domáce kabát, ktorý ho bezpečne ochráni. Na čistom kole sa ide a preteká vždy lepšie!

www.montone.sk

Výhradný zástupca pre SR – Sunhorse s.r.o.

www.sunhorse.sk

Vaše komentáre

Zavrieť reklamu