Biker.sk

ANTIBAKTERIÁLNY SPREJ K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 15,90€!
Doplnky

Test: Sušiče tretier Drysure Active

Nie je nič horšie ako mokré tretry.
32
Biker

1. Urýchlia schnutie

Mokré tretry sú nepríjemné v každom ročnom období. V zime nie je dostatočne teplo na to, aby po prehánke vyschli za jazdy, v lete je zas teplo také, že sa tretry rýchlo premenia na spotenú parnú saunu. Aby boli čo najskôr pripravené na ďalší tréning, pomôžu sušiče topánok Drysure Active. Dostupné sú v dvoch rozmeroch – v menšom do topánok veľkostí 36,5 – 41 a vo väčšom do topánok veľkostí 42 – 47.

2. Vo vnútri sú guličky

Vo vnútri týchto vložiek do topánok sa nachádzajú guličky kremičitého gélu, ktoré pohlcujú vlhkosť – vlastne presne také, aké sú v tých malých vreckách, ktoré vždy vytrasiete pri vybaľovaní nových vecí. Vo vnútri plastovej škrupiny sú nimi naplnené látkové vrecká.

3. Nie sú len do tretier

Drysure tvrdí, že tretry vyschnú dvanásťkrát rýchlejšie, než ak by ste ich nechali len tak. Vďaka tomu redukujú rast baktérií a plesní, ktoré majú na svedomí smrad, aký dokážu vyprodukovať len mokré prepotené tretry. Nevyužijete ich pritom len v tretrách. Poslúžia vlastne v akýchkoľvek mokrých topánkach alebo hocikde, kde potrebujete trochu vstrebať vlhkosť – napríklad v kufri auta po tom, ako doň dáte mokrý bicykel.

4. Vydržia dlho

Keď začnú vrecká s guličkami strácať schopnosť pohlcovať vlhkosť, dajú sa vybrať z plastového obalu a „reaktivovať“. Stačí ich vložiť na pár hodín do rúry zahriatej na 100 stupňov alebo ich dať na radiátor či na slnko. Jednoducho ich treba vyhriať a vysušiť.

Vaše komentáre

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu