Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Detské sedačky

Test: Shotgun detská sedačka + detské riadidlá

Univerzálna sedačku aj pre celoodpružené horské bicykle.
Hodnotenie: 4.5/5
195
Biker
Test: Shotgun detská sedačka + detské riadidlá

Ide o univerzálnu sedačku aj pre celoodpružené horské bicykle (verzia s rozšíreným uchytením pre elektrobicykle je v príprave), pričom deti od 2 do 5 rokov si s ňou prídu na svoje.

Sedačka umožňuje vašej ratolesti sedieť vpredu a mať perfektný výhľad, dokonca má k dispozícii aj vlastné malé riadidlá s komfortnými gripmi.

Skúšali sme ju v rovinatom aj kopcovitom teréne. Nášmu testerovi Matúškovi sa sedenie a možnosť rozprávať sa s jazdcom natoľko zapáčili, že už nechcel ísť do klasickej sedačky vzadu.

Čiže rodičia – pozor, táto sedačka je pre dieťa návyková! Našťastie, keď je už raz nastavená, dá sa nahodiť a zhodiť za pár minút. Použitie je kompatibilné aj s karbónovými rámami (upínacie prvky sa dajú citlivo doťahovať a majú gumenú ochranu).

Ideálne využitie je na kratšie výjazdy a hlavne na jazdu z kopca (skúsený jazdec bezpečne zvládne aj ľahší terén). Nosnosť je 22 kg. Odporúčame!

Cena: 155 € + 40 €

 www.origos.eu

Vaše komentáre

Aktuality

Včera 16:39 43-ročný Alejandro Valverde suverénne vyhral gravelové preteky Svetového pohára La Indomable.

Valverde zvíťazil na 96-kilometrovej trati s prevýšením 2 400 m v španielskej provincii Almeria. Na druhom mieste skončil francúzsky jazdec Hugo Drechou (Groove Gravel) pred Portugalčanom Tiagom Ferreirom (Vouzela BH).

19.04.2024 Po Cape Epic potvrdzujú Števková s Krahulcovou výbornú formu aj na pretekoch 4 Islands, kde sú priebežne na 3. mieste (+ galéria).

Slovenské duo pretekárok Janka Keseg Števková s Martinou Krahulcovou nastúpili do ďalších etapových pretekov dvojíc, tentokrát v Chorvátsku na podujatí 4 Islands. V pretekoch sa im darí a zatiaľ v každej etape skončili na vynikajúcom 3. mieste!

19.04.2024 Video: Toto je trať 2. kola svetového pohára XCO v brazílskej Araxá.

Minulý týždeň odštartoval seriál svetového pohára v horskej cyklistike podujatiami XCC a XCO v brazílskej Mairiporã. Pretekári mali niekoľko dní na oddych a doladenie formy a už počas soboty a nedele sa môžeme tešiť na druhé kolo svetového pohára.

19.04.2024 Juan Pedro López je celkovým víťazom pretekov Okolo Álp, poslednú etapu vyhral Aurélien Paret-Peintre.

26-ročný Španiel si pripísal na talianskych etapových pretekoch svoje prvé profesionálne víťazstvo, keď vyhral tretiu etapu, a zároveň sa stal po prvýkrát víťazom celkovej klasifikácie.

19.04.2024 Fotogaléria: Ako Peter Sagan jazdil aj varil na tréningovom kempe vo Finale Ligure.

„Takto dobre som sa necítil už asi 10 rokov,“ povedal Peter pri našej poslednej spoločnej večeri. „Som naozaj rád, že sme sa tu stretli takáto skvelá partia a dúfam, že sa takto ešte stretneme.“

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu