Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Inzercia

Novinky: Helma POC Kortal a okuliare POC Devour

Biker
Novinky: Helma POC Kortal a okuliare POC Devour

Absolútna novinka od švédskej značky POC pre všetkých priaznivcov trailu, endura aj ďalších MTB disciplín. Skvelá ochrana hlavy v kombinácii s nekompromisnými optickými vlastnosťami, to je Kortal a Devour.

Svojou rozšírenou ochranou a výnimočným odvetrávaním posúva nová prilba POC Kortal latku prilieb pre trail a enduro zase o niečo vyššie.

Dizajn je navrhnutý tak, aby pásik od okuliarov neprekrýval žiaden ventilačný otvor. Pod polohovateľný šilt, ktorý možno i sňať, môžete vložiť zjazdové okuliare. Hoci je prilba primárne navrhnutá pre horskú cyklistiku, má aj certifikáciu pre prilby na elektrobicykle.

Helmu Kortal je ideálne používať v kombinácii s novými okuliarmi Devour, ktoré sa hodia všade tam, kde sú zjazdové okuliare nadbytočné a slnečné nedostatočné.

Prinášajú výbornú ochranu, na ktorú ste zvyknutí zo zjazdových okuliarov, v kombinácii s ľahkosťou slnečných okuliarov. Okuliare možno vďaka nastaviteľnému nosníku a stráničkám ľahko prispôsobiť každej tvári.

Odvetraná šošovka s technológiou Clarity a ochranou proti priľnutiu nečistôt a poškriabaniu zaručuje skvelé optické vlastnosti v premenlivých podmienkach. Okuliare sú dodávané so zafarbenú a čírou šošovkou.

Vaše komentáre

Aktuality

12:11 RockShox predstavil novú vidlicu Psylo, ktorá je postavená na základoch Lyrik a Pike a stojí polovicu.

Táto vidlica je určená na trailové jazdenie, má byť postavená s ohľadom na nižšiu cenu a má novú patrónu DebonAir.

10:42 FMBA, Crankworx a jazdci sa dohodli na spoločných podmienkach ako zachovať najvyššiu úroveň slopestyle pretekov.

Po tom čo elitní slopestyle jazdci nenastúpili do pretekov v rámci Crankworx Rotorua sa začalo rokovať o tom, ako najvyššiu úroveň zachovať. Jazdci boli frustrovaní z podmienok, za ktorých ďalej neboli ochotní zúčastňovať sa pretekov.

Včera 16:28 Peter Sagan sa z Brazílie vrátil naspäť do Európy (+galéria).

Peter Sagan bol so svojím tímom Specialized Factory Racing na úvodnom kole Svetového pohára v horskej cyklistike v brazílskej Mairiporã. Vzhľadom na svoju formu a predchádzajúce zdravotné problémy sa rozhodol v pretekoch neštartovať. Nenastúpi ani do druhého kola svetového pohára, ktoré sa uskutoční už tento víkend, taktiež v Brazílii.

Včera 10:37 Dusty Days v Kálnici s účasťou svetových jazdcov!

V kálnickom bikeparku to bude v najbližších dňoch žiť a to poriadne. Uskutoční sa totoiž freeride akcia s názvom Dusty Days, na ktorú sú pozvaní tí najlepší svetoví jazdci!

15.04.2024 Video: Victor Koretzky sa po pretekoch v XCC pustil do tímového kolegu Vidaurre Kossmanna.

Pretekári tímu Specialized Factory Racing si mali po pretekoch v Short Tracku čo vysvetľovať. Úspešnejší z tejto dvojice Martin Vidaurre Kossmann skončil v sobotu na treťom mieste a Victor Koretzky obsadil 4. pozíciu, s ktorou očividne nebol spokojný.

Zavrieť reklamu