Biker.sk

RESPIRÁTOR FFP2 K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 14,90€!
Inzercia

Novinka: Hodinky Garmin Enduro

Prekonajte vzdialenosti s ultra výkonnými hodinkami  Enduro™.  Extrémna výdrž batérie, nízka hmotnosť a vylepšené funkcie pre Vás, ULTRA športovcov.
Biker

Kompozitné telo a úplne nová konštrukcia nylonového remienka Ultrafit zebezpečili redukciu hmotnosti. Enduro je až o 25% ľahší, ako fenix 6x Pro Solar s rovnakými rozmermi!

Ozajstnou revolúciou je výdrž batérie. Pri dennom, bežnom používaní v režime smart vydrží nové Enduro až 50 dní a s funkciou solárneho dobíjania predĺži svoj výkon na 65 dní*!

Pri typickom športovom využití so spusteným GPS v bežnom režime a používaním optického pulzomera to je 70 hodín, s využitím solárnej energie** až celých 80 hodín aktivity.

Pri prepnutí do režimu úspory batérie majú hodinky výdrž 150 dní, s využitím solárnej energie až 1 ROK*. Pokročilá správa spotreby energie umožňuje nastaviť podľa vlastných potrieb len tie funkcie, ktoré majú byť na hodinkách počas aktivity spustené. Tým sa dostanete na úplne špecifickú výdrž batérie.

K hardwerovému vybaveniu neodmysliteľne patrí aj pokročilý optický pulzomer so schopnosťou merania i vo vode a Pulse Ox s meraním saturácie kyslíka v krvi. Odľahčenie sa dotklo aj niektorých funkcií. Navigáciu v hodinkách nenájdete v mapovej forme, ale ako projekciu trasových bodov, alebo navigovanie na nahratej trase. Zostali klasické ABS senzory spolu s chipsetom na príjem viacerých navigačných signálov (GPS, Glonass, Galileo).

Enduro je dostupné  v dvoch prevedeniach:

Nová generácia ULTRA tréningových funkcií

Enduro dostalo do vienka zopár noviniek, ktoré sú zamerané na športovcov s ultra nárokmi.

  • VO2 max pre trailový (cezpoľný) beh
  • ClimbProTM Trail vylepšenie
  • Časovač odpočinku
  • MTB metriky
  • Pokročilý Poradca Zotavenia
  • Odporúčané cvičenia
Aktivita a Zdravie

Samozrejmosťou je aj komplexné sledovanie aktivity a zdravotných parametrov 24/7. Okrem bežných funkcií má Enduro aj funkciu exkluzívnu pre zariadenia Garmin – Body Battery, dokáže merať úroveň telesnej energie, takže si viete lepšie plánovať správne chvíle na tréning a na odpočinok.

Smart funkcie a konektivita

Hodinky používajú na pripojenie k smartfónom s operačným systémom Android a iOS Bluetooth, ale disponuje aj rozhraním ANT+ a WiFi. NFC chip sprostredkúva bezkontaktné platby Garmin Pay. Okrem bežných smart upozornení umožňujú zdieľanie polohy v reálnom čase LiveTrak a odoslanie polohy núdzovým kontaktom v prípade potreby.

*Solárne nabíjanie za predpokladu celodenného nosenia a 3 hodinami denne vonku v podmienkach 50 000 luxov.

**Solárne nabíjanie za predpokladu, že sa použije v podmienkach 50 000 luxov.

Detaily Enduro Steel Grey

Detaily Enduro Carbon Grey

Vaše komentáre

Zavrieť reklamu