Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Açaico – ideálny začiatok náročného dňa

Husté krémové Açaico v miske je ideálnym začiatkom náročného dňa, ktoré vás zasýti a zároveň dobije energiou. Je to mrazená zmes dužiny z brazílskeho ovocia açai obohatená sirupom z orecha guarany.
Biker

Tmavo-fialová dreň chuťou a vôňou pripomína čokoládu a lesné plody. Tento tradičný brazílsky pokrm si ideálne vychutnáte na raňajky, po cvičení, alebo ako rýchly obed či dezert. Açaico ponúka široké možnosti jeho využitia. Kombinácie, ktoré je možné vytvoriť, sú obmedzené iba Vašou predstavivosťou. Pridávajte toľko ovocia, koľko vám len srdce ráči.

Tradičný brazílsky recept na Açaico na tigela: Do mixéra vložte 200 g drene Açaico a 1/2 banána. Mixujte, až kým zmes nebude hladká. Nalejte do misky a vrch posypte müsli, ozdobte nakrájaným banánom alebo použite rôzne druhy vášho obľúbeného ovocia ako napr. jahody, maliny, čučoriedky.

TIP: Ďaľšie zaujímavé recepty nájdete na: www.acaimania.com

Aktuality

Včera 20:31 Video: Birell Bikefest 2024 aftermovie.

Najväčší bicyklový festival v strednej Európe Birell Bikefest 2024 opäť prekonal očakávania a my sme boli svedkami ďalšieho skvelého ročníka. Množstvo bicyklov, pretekov, fanúšikov a zábavy zaplavilo kálnický kopec a skvelá bike atmosféra sa niesla vzduchom počas celého víkendu. Asi nejako takto.

Včera 17:37 Dylan Groenewegen vyhral v šprinte úvodnú etapu Okolo Slovinska, jedinú horskú prémiu získal jazdec Pierre Baguette.

Groenewegen vyhral tesne pred Alexandrom Kristoffom a tretí finišoval Phil Bauhaus. Z jazdcov slovenského tímu Pierre Baguette sa umiestnil najlepšie Adam Líška, ktorý skončil na 22. mieste, zatiaľ čo jeho český tímový kolega Tomáš Kalojíros sa dostal do úniku a vybojoval jediný možný bod na horskej prémii, takže sa oblečie do dresu lídra súťaže vrchárov.

Včera 17:06 Torstein Træen vyhral z úniku horskú 4. etapu Okolo Švajčiarska, do žltého dresu sa oblečie Adam Yates.

Etapa sa končila na vrchole stúpania Gotthard Pass, v ktorom sa dokázal Nór Træen ako jediný jazdec z úniku udržať pred favoritmi celkovej klasifikácie. Adam Yates zaútočil 4 km pred cieľom, vytvoril si veľký náskok a skončil druhý, vďaka čomu sa stal priebežným lídrom celkového hodnotenia.

Včera 11:35 Rebríček 10 najbezpečnejších cestných heliem roku 2024.

Americký technický inštitút Virginia Tech otestoval 89 cestných heliem, z ktorých najlepšie vyšla prilba Giro Aries Spherical.

Včera 09:52 Foto: Nový majstrovský špeciál Canyon Aeroad Mathieu van der Poela.

Nový pretekársky bicykel Mathieu van der Poela má nielen nový dizajn, ale ide tiež o prototyp nového modelu Aeroad, ktorý Canyon ešte nepredstavil.

Zavrieť reklamu