Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Açaico – ideálny začiatok náročného dňa

Husté krémové Açaico v miske je ideálnym začiatkom náročného dňa, ktoré vás zasýti a zároveň dobije energiou. Je to mrazená zmes dužiny z brazílskeho ovocia açai obohatená sirupom z orecha guarany.
Biker

Tmavo-fialová dreň chuťou a vôňou pripomína čokoládu a lesné plody. Tento tradičný brazílsky pokrm si ideálne vychutnáte na raňajky, po cvičení, alebo ako rýchly obed či dezert. Açaico ponúka široké možnosti jeho využitia. Kombinácie, ktoré je možné vytvoriť, sú obmedzené iba Vašou predstavivosťou. Pridávajte toľko ovocia, koľko vám len srdce ráči.

Tradičný brazílsky recept na Açaico na tigela: Do mixéra vložte 200 g drene Açaico a 1/2 banána. Mixujte, až kým zmes nebude hladká. Nalejte do misky a vrch posypte müsli, ozdobte nakrájaným banánom alebo použite rôzne druhy vášho obľúbeného ovocia ako napr. jahody, maliny, čučoriedky.

TIP: Ďaľšie zaujímavé recepty nájdete na: www.acaimania.com

Aktuality

Včera 15:56 Nová Merida One-Sixty FR kombinuje 180 mm zdvih s mullet kolesami.

Bicykel určený primárne na zábavu v bikeparku a na tých najdrsnejších enduro trailoch má odolné komponenty a priaznivý pomer cena/výkon.

Včera 13:01 Kvíz: Viete, čo robia v skutočnosti sponzori najväčších cyklistických tímov?

Ich mená poznáme všetci takmer naspamäť, ale viete, čo vlastne znamenajú a čomu sa venujú sponzori najväčších cyklistických tímov? Niektoré odpovede vás určite prekvapia a asi aj pobavia, keďže veľká väčšina sponzorov nemá s bicyklovým priemyslom nič spoločné.

Včera 12:02 Video: Elitní XC pretekári testovali cez víkend olympijskú trať v Paríži.

Sobota slúžila na zoznámenie sa s traťou a v nedeľu sa jazdci pustili do pretekania. Víkend mal organizátorom priniesť množstvo údajov a spätnú väzbu o trati a zázemí pretekov, ktoré bude počas olympiády čeliť náporu ľudí.

Včera 09:58 Spojenie Quick-Stepu a Jumbo-Visma by malo katastrofálne následky, hovorí Philippe Gilbert.

41-ročný bývalý profesionálny cyklista vyjadril obavy o ekonomické následky pre profesionálnu cyklistiku v dôsledku potenciálneho spojenia tímov Soudal-QuickStep a Jumbo-Visma v roku 2024.

Včera 09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Zavrieť reklamu