Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Haibike SDURO FullSeven 8.0 2017

Haibike ako líder na trhu s elektrobicyklami predstavil na rok 2017 viacero zaujímavých noviniek. Jednou z nich je úplne nový model SDuro FullSeven 8.0.
Biker

V minulosti celoodpružený model s pohonom Yamaha so zdvihmi 120mm v ponuke tohoto výrobcu chýbal. Nový model ponúka len to najlepšie čo správny elektrobike može mať. Robustný a pritom ľahký hliníkový rám s efektívnym pružením a skvelou geometriou a skvelou výbavou. Najpodstatnejšou novinkou je však nový motor Yamaha PW-X s piatimi stupňami podpory s krútiacim momentom až 80 Nm. Motor je menší a ľahší oproti staršiemu typu až o 13%. V porovnaní s motorom Bosch CX je až o 800 g lahší. Ďalšou podstatnou novinkou je 500 Wh batéria, nový ovládač stupňov podpory a maškrtkou je miniatúrny displej Yamaha veľmi decentne zabudovaný priamo v predstavci tohoto stroja. Použité plášte 27,5″ Plus je ideálnou voľbou pre elektrobicykle a konštruktéri v Haibiku to vedia. Aj preto je Haibike najpopulárnejšou a najpredávanejšou značkou na trhu v elektrobicykloch.
www.haibike.com
MOC 4 999 Eur.

Aktuality

Včera 17:18 SRAM vyvinuli pohon Eagle Powertrain, ktorý udáva nový trend automatického radenia.

Motor od spoločnosti Brose je skombinovaný s technológiou Eagle Transmission a umožňuje automatické radenie.

Včera 11:21 Tím Jumbo-Visma potvrdil, že súhlasí s odchodom Primoža Rogliča.

Aj keď ešte počas Vuelty hovoril šéf tímu Richard Plugge, že „prestup Primoža Rogliča neprichádza do úvahy“, situácia sa zmenila, vzhľadom na čoraz reálnejšie zlúčenie tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step. (Het Nieuwsblad)

Včera 11:21 Veľká fotogaléria: Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón objektívom Maxa Čistého.

Máme tu pre vás ďalšiu fotogalériu z víkendového Kaktus Bike Bratislavského MTB maratónu, tentokrát od mladého fotografa Maxa Čistého.

Včera 11:00 Specialized má byť sponzorom pre bicykle v zlúčenom tíme Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step.

Začiatkom tohto týždňa sa v Brede konalo stretnutie medzi výkonným predstaviteľom Jumbo-Visma a delegáciou zo Specializedu. (HLN)

Včera 10:44 Odíde Primož Roglič z Jumbo-Visma? Záujem majú Ineos, Lidl-Trek, Bahrain aj Movistar.

Zlúčenie tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step je čoraz reálnejšie, čo znamená aj pravdepodobnejší odchod Primoža Rogliča z tímu. (GCN)

Zavrieť reklamu