Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Haibike SDURO FullSeven 8.0 2017

Haibike ako líder na trhu s elektrobicyklami predstavil na rok 2017 viacero zaujímavých noviniek. Jednou z nich je úplne nový model SDuro FullSeven 8.0.
Biker

V minulosti celoodpružený model s pohonom Yamaha so zdvihmi 120mm v ponuke tohoto výrobcu chýbal. Nový model ponúka len to najlepšie čo správny elektrobike može mať. Robustný a pritom ľahký hliníkový rám s efektívnym pružením a skvelou geometriou a skvelou výbavou. Najpodstatnejšou novinkou je však nový motor Yamaha PW-X s piatimi stupňami podpory s krútiacim momentom až 80 Nm. Motor je menší a ľahší oproti staršiemu typu až o 13%. V porovnaní s motorom Bosch CX je až o 800 g lahší. Ďalšou podstatnou novinkou je 500 Wh batéria, nový ovládač stupňov podpory a maškrtkou je miniatúrny displej Yamaha veľmi decentne zabudovaný priamo v predstavci tohoto stroja. Použité plášte 27,5″ Plus je ideálnou voľbou pre elektrobicykle a konštruktéri v Haibiku to vedia. Aj preto je Haibike najpopulárnejšou a najpredávanejšou značkou na trhu v elektrobicykloch.
www.haibike.com
MOC 4 999 Eur.

Aktuality

Včera 20:31 Video: Birell Bikefest 2024 aftermovie.

Najväčší bicyklový festival v strednej Európe Birell Bikefest 2024 opäť prekonal očakávania a my sme boli svedkami ďalšieho skvelého ročníka. Množstvo bicyklov, pretekov, fanúšikov a zábavy zaplavilo kálnický kopec a skvelá bike atmosféra sa niesla vzduchom počas celého víkendu. Asi nejako takto.

Včera 17:37 Dylan Groenewegen vyhral v šprinte úvodnú etapu Okolo Slovinska, jedinú horskú prémiu získal jazdec Pierre Baguette.

Groenewegen vyhral tesne pred Alexandrom Kristoffom a tretí finišoval Phil Bauhaus. Z jazdcov slovenského tímu Pierre Baguette sa umiestnil najlepšie Adam Líška, ktorý skončil na 22. mieste, zatiaľ čo jeho český tímový kolega Tomáš Kalojíros sa dostal do úniku a vybojoval jediný možný bod na horskej prémii, takže sa oblečie do dresu lídra súťaže vrchárov.

Včera 17:06 Torstein Træen vyhral z úniku horskú 4. etapu Okolo Švajčiarska, do žltého dresu sa oblečie Adam Yates.

Etapa sa končila na vrchole stúpania Gotthard Pass, v ktorom sa dokázal Nór Træen ako jediný jazdec z úniku udržať pred favoritmi celkovej klasifikácie. Adam Yates zaútočil 4 km pred cieľom, vytvoril si veľký náskok a skončil druhý, vďaka čomu sa stal priebežným lídrom celkového hodnotenia.

Včera 11:35 Rebríček 10 najbezpečnejších cestných heliem roku 2024.

Americký technický inštitút Virginia Tech otestoval 89 cestných heliem, z ktorých najlepšie vyšla prilba Giro Aries Spherical.

Včera 09:52 Foto: Nový majstrovský špeciál Canyon Aeroad Mathieu van der Poela.

Nový pretekársky bicykel Mathieu van der Poela má nielen nový dizajn, ale ide tiež o prototyp nového modelu Aeroad, ktorý Canyon ešte nepredstavil.

Zavrieť reklamu