Biker.sk

RESPIRÁTOR FFP2 K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 14,90€!
Inzercia

Premiéra 2021: Legendárny Ghost Riot je späť!

Biker

Legendárny Riot je späť! Úplne prepracovaný a nabušenejší, ako kedy predtým. Ghost Riot pre rok 2021 dostal úplne novú geometriu a komponenty a po kratšej odmlke je tento nemecký výtržník opäť pripravený urobiť medzi bikermi rozruch.

Rozbehnutá párty

Riot 2021 bude dostupný vo verziách Trail, AM a Enduro. Najlepšie osadené modely Trail a Enduro dostali označenie Full Party a už podľa vzhľadu to vyzerá, že sa budú vedieť postarať o poriadnu párty.

V GHOSTe vyvinuté odpruženie s názvom Traction Link je založené na princípe Virual Pivot a sľubuje bezkonkurenčné jazdné vlastnosti. Model Riot spadá pod koncept SUPERFIT, čo znamená, že geometria rámu vznikala na základe desiatok tisíc biometrických údajov najrôznejších jazdcov.

Hlavné špecifikácie

Hlavnou prednosťou nového Riotu je perfektne vyvážený hliníkový rám s nízkym ťažiskom a pevnou, jednodielnou zadnou stavbou. Systém Virtual Pivot má zhodný rozmer všetkých čapov a jednodielne vahadlá s maximálnou tuhosťou.

Full Party stroje Riot dostali do výbavy vidlicu Formula Selva S so zdvihmi 140 mm v prípade verzie Trail a 170 mm u Endura. Vzadu nájdeme supercitlivé odpruženie Traction Link (Virtual Pivot) so zdvihmi Trail 140 mm a Enduro 160 mm. V ponuke tiež figuruje verzia All Mountain so zdvihmi 160 mm vpredu a 150 mm vzadu.

Brzdenie obstarávajú Formula Cura 4 so stoosemdesiatkovými kotúčmi. Všetky lanká sú vedené pod ochranným krytom na spodnej rúrke rámu. Továrne je Riot Full Party vybavený aj integrovanou teleskopickou sedlovkou Eightpins.

Nemecký výtržník

Ako fotky, tak špecifikácie nasvedčujú tomu, že nový Ghost Riot (špeciálne vo verzii Full Party) bude poriadny výtržník, čo nepokazí žiadnu párty. A my sa už nemôžeme dočkať, až nás povozí.

Vaše komentáre

Zavrieť reklamu