Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Oakley EVZERO™ PITCH

ejlehčí sportovní brýle Oakley EVZero™ Pitch jsou navrženy prorychlost. Jejich největší vychytávkou je torická čočka bez rámečku z materiálu Plutonite®, která nabízí neomezený výhled. Jsou to špičkové brýle pro různé sportovní aktivity, ať pro trénink nebo pro závodění.
Biker
Oakley EVZERO™ PITCH

PRIZM čočky
Tato poměrně nová technologie upravuje vidění tak, aby se přizpůsobilo prováděnému sportu a podmínek prostředí. Technologie Prizm funguje tak, že zvyšuje kontrast a zvýrazňuje barvu a tím Vám nabídne dokonalý pohled při jakýchkoliv situacích. Pro profesionální sportovce je tato technologie mnohdy nutností. Brýle Oakley s technologií Prizm mají tyto výhody:

• lepší ostrost vidění (rychlejší reakce)

• rozpoznatelnost barev při snížené viditelnosti

• vyšší bezpečnost a účinnost brýlí

• vyšší schopnosti vidění a sledování pohybujících se objektů v dáli
www.oakshop.sk

Aktuality

09:54 Rus Aleksandr Vlasov sa Olympiády nezúčastní, aj keď dostal povolenie štartovať pod neutrálnou vlajkou.

Vlasov bol jedným z iba štrnástich ruských športovcov, ktorí dostali dočasný súhlas Medzinárodného olympijského výboru (MOV) na účasť na hrách. Dôvodom obmedzených podmienok pre účasť ruských a bieloruských športovcov na Olympiáde je Ruská invázia Ukrajiny a neustále pretrvávajúci vojnový konflikt. (Sporza)

 

07:47 Kto získal národné tituly v časovke?

V Európe sa v týchto dňoch konajú národné šampionáty v individuálnej časovke, po ktorých budú nasledovať cez víkend aj preteky s hromadným štartom.

07:28 Lukáš Kubiš vyhral svoj premiérový titul majstra Slovenska v časovke.

Kubiš vyhral na 46,5 km dlhej trase v kategórii mužskej elity s časom 55:53 min a výrazným náskokom pred druhým Matthiasom Schwarzbacherom (+53 s) a tretím Dominikom Dunárom (+58 s). Českým majstrom sa stal Mathias Vacek, ktorý rovnakú trasa zajazdil v čase 52:51 min.

Včera 15:42 Jonas Vingegaard aj Wout van Aert idú na Tour de France. Tím Visma-Lease a Bike predstavil súpisku aj nové dresy.

Holandský tím sa na Tour 2024 predstaví v zostave: Jonas Vingegaard, Wout van Aert, Matteo Jorgenson, Sepp Kuss, Tiesj Benoot, Wilco Kelderman, Christophe Laporte a Jan Tratnik. „Cítim sa dobre a mám obrovskú motiváciu,“ hovorí Vingegaard, ktorý vyhral žltý dres v rokoch 2022 a 2023.

Včera 14:34 Nora Jenčušová a Viktória Chladoňová sú majsterkami Slovenska v časovke.

Jenčušová zvíťazila v kategórii žien a Chladoňová medzi juniorkami.

Zavrieť reklamu