Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Chutné smoothie s príchuťou Brazílie

Príprava chutného smoothie nie je iba letnou záležitosťou, vychutnať si ho môžte celoročne.
Biker

Výživný, krémový a hustý nápoj poslúži ako rýchle raňajky pre tých, čo nechcú ráno zaťažovať žalúdok, či strácať čas jedením pri stole. Smoothie je tiež zdravou alternatívou nápoja, vhodným pred fyzickou aktivitou. Vďaka rýchlym cukrom z ovocia budeš mať okamžite energiu na kvalitný tréning. Recept na Açaico Smoothie: Do mixéra vložte 100 g drene Açaico , 1/2 banána a 100ml jablkovej šťavy. Mixujte, až kým zmes nebude hladká. Nalejte do pohára a ozdobte čerstvými lístkami mäty či nakrojeným banánom alebo jahodou.

TIP: Smoothie môžeš za pár minút zmeniť na bielkovinový shake, ktorý vypiješ po športovom výkone. Pridaním odmerky srvátkovej bielkoviny sa drink stane výborným zdrojom kvalitných bielkovín. Môžeš pridať aj ďalšie ingrediencie.
Proteíny:
orechové maslo, jogurt, chia semienka, ľanové semienka, proteínový prášok
Zdravé tuky: chia semienka, avokádo, kokosový olej, orechy
www.acaimania.com

Aktuality

14:48 Okolo Slovenska 2024: Detaily etáp, zoznam štartujúcich a harmonogram vysielania.

Etapové preteky Okolo Slovenska sa uskutočnia od 26. do 30. júna. Pozrite si mapy, profily a časový harmonogram etáp, a tiež program živého vysielania.

13:39 Fotogaléria: Ako Tom Pidcock vyhral oboje preteky horského Svetového pohára v Crans Montana len pár dni pred štartom na Tour de France.

Na pretekoch XCC sa prebojoval z posledného miesta na prvé a v disciplíne XCO dosiahol suverénne víťazstvo po sóle na šiestich z celkovo siedmich okruhov.

11:35 Len 23-ročnému Andreovi Piccolovi našli na letisku dopingové látky. Tím EF s ním ihneď ukončil zmluvu.

„Priniesol som štyri lieky z Kolumbie, ktoré nechcem menovať, ale chcem za to prevziať zodpovednosť… Našli ich a zhabali na letisku,“ napísal Piccolo šéfovi tímu EF Education-EasyPost.

10:56 Romain Bardet ukončí kariéru na ceste, ale predĺžil zmluvu s tímom DSM a chce sa sústrediť na gravelové preteky.

33-ročný Francúz chce skončiť s cestnou cyklistikou v lete 2025.

Včera 18:54 Arnaud De Lie porazil v súboji o belgický titul Jaspera Philipsena, Tima Merliera aj Wouta van Aerta.

„Je to neskutočné. Po klasikách som bol psychicky zlomený. Veľa som toho obetoval, aby som sa po lymskej borelióze vrátil,“ hovoril 22-ročný De Lie so slzami v očiach v cieli belgických majstrovstiev.

Zavrieť reklamu