Biker.sk

FUSAKLE ZDARMA K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 14,90€!
Novinky

Video: Slovák a Čech si splnili sen vo Whistleri a natočili dokument KriplTrip – Proti Handicapu

Michal Kosík a Dan Bařák na ceste do mekky mountainbikingu.
Biker

Tlačová správa:

Premiéra filmu bude v televízii na ČT sport v nedeľu 31. mája o 13:10 hod.

Michal Kosík a Dan Bařák vyrazili do kanadského Whistleru preveriť miestne trialy a z celého tripu vznikol krátky snímok, ktorý je plný nespútanej prírody a poriadneho mountainbikingu. Dvaja hendikepovaní bikeri na ceste do mekky zjazdového jazdenia, to si nemôžete nechať ujsť. Premiéra filmu bude ČT šport v nedeľu 31.5.2020 v 13:10 hod.

Michal Kosík si pri páde na bicykli poranil chrbticu a Dan Barak v mladosti pri nehode prišiel o nohu. Hendikep pre chlapcov nikdy neznamenal prekážku, ktorú by nedokázali prekonať. Spoločne sa vydali splniť si celoživotný sen, ktorým bolo jazdenie v Kanade.

Počas tripu chceli chlapci tiež nasať miestnu atmosféru a vidieť kus prírody z nádhernej Britskej Kolumbie. Celú cestu o poznávaní nových miest a o poriadnom jazdení sa chalani rozhodli zdokumentovať spolu s Martinom Vrbickým a Radkom Sieberom.

Výsledkom je dokument Proti Hendicapu, ktorý by ste si nemali nechať ujsť. Preto by sme Vás všetkých radi pozvali na premiéru, ktorá bude 31.5.2020 o 13:10 v Českej televízii na programe ČT sport a hneď 1.6.2020 bude k dispozícii na internete o niečo dlhšia verzia pod názvom KrtiplTrip. Všetkým Vám veľmi ďakujeme a čoskoro dovidenia.

DANIEL BAŘÁK A MICHAL KOSÍK uvádí PROTI HANDICAPU, dokumentární film MARTINA VRBICKÉHO režie, kamera, střih a výroba FULLFACE PRODUCTIONS produkce RADEK SIEBER namluvil JIŘÍ HÖLZEL zvuková postprodukce MAREK NĚMEC lékařská podpora PETR MALOUN speciální host TOMÁŠ PROCHÁZKA

Otestujte sa

Zavrieť reklamu