Biker.sk

RESPIRÁTOR FFP2 K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 14,90€!
Inzercia

Novinka: Navigácia Ciclosport Navic 400

Biker

NAVIC 400 od CICLOSPORT-u je nová, kompaktná a výkonná navigačná jednotka na bicykel, pre športovcov, voľný čas, cyklo turistiku, jazdu v meste a pešiu turistiku, či pohyb v prírode.

Veľký 4-palcový displej a intuitívne ovládanie sú ďalšími bonusmi, ako aj inteligentné navigačné funkcie a dlhá výdrž batérie. Displej sa dá ľahko konfigurovať podľa vašich presných preferencií zobrazenia. Nastavenie je jednoduché a úplne intuitívne.

Navigačný režim zobrazuje prehľadnú, ľahko čitateľnú časť mapy so všetkými podstatnými informáciami o okolí a šípka vám ukazuje smer a blížiace sa odbočky. Navigácia obsahuje aj funkciu „navrhnúť trasu“.

Zadajte počiatočný a koncový bod a NAVIC 400 vypočíta 3 trasy na základe vopred vybraného profilu. Bezproblémové spracovanie trás od priateľov, alebo stiahnutých z portálov: jednoducho si ich načítajte do prístroja pomocou dátového USB kábla a uložte do pamäte prístroja, alebo na externú Micro SD kartu, ktorú si do zariadenia môžete pridať.

Ďalšou neprekonateľnou výhodou NAVIC 400 sú jeho free mapové podklady, OpenStreetMap a Falk, a reálny kompas s barometerom.

Cena: 219,95€

Viac informácií na webe www.skprofibike.sk/ciclosport/ciclonavic-cyklo-zariadenia-s-gps/navic-400

Vaše komentáre

Zavrieť reklamu