Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER S ČELENKOU IBA ZA 18,90€!
Inzercia

Novinka: SCOTT Spark RC 900 Team Issue AXS

Biker

Začnite si plniť sny so Sparkom RC 900 Team Issue AXS. Ponúkame kombináciu „najrýchlejšieho“ rámu na trhu, bezdrôtovej elektronickej sady radenia SRAM X01 Eagle AXS s 12 rýchlosťami a komponentov Syncros – ideálny stroj na víkendové preteky i na vyššie ambície.

Rám z najkvalitnejšieho karbónu HMF zaisťuje vynikajúcu tuhosť a prenos energie, vidlica RockShox SID Select+RL so 100mm zdvihom a tlmič FOX Nude EVOL sú ovládané z riadidiel unikátnym systémom SCOTT Twinloc

Oceníte úplne nové karbónové riadidlá Syncros Fraser 1.0 a spoľahlivé brzdy Shimano XT M8100. Sada kolies Syncros Silverton 2.0 doplňuje výborne zostavenú sadu komponentov tohto prvotriedneho modelu.

Výnimočný dizajn upúta pozornosť na každom traile. Ak hľadáte univerzálny a rýchly bicykel na cross country, potom toto je tá najlepšia voľba.

Nakupujte cez eshop www.endorphinrepublic.cz

Vaše komentáre

Aktuality

12:48 Najúspešnejší cyklista roku 2022 je Pogačar, na pódiu bol najčastejšie Pedersen.

Tadej Pogačar má na konte 16 víťazstiev a 25 pódiových umiestnení. Druhý najúspešnejší je majster sveta Remco Evenepoel a za ním skončil jeho tímový kolega Fabio Jakobsen. Na pódiu bol 26-krát dánsky cyklista Mads Pedersen, ktorý tento rok vyhral 10 pretekov.

12:31 Remco Evenepoel oznámil, že bude štartovať na Giro d’Italia 2023.

„Bude to špeciálna edícia, keďže budem mať na sebe dúhový dres, takže sa naozaj teším. Teraz som tu v Amalfi… prechádzam si cesty a bavím sa. Dúfam, že sa čoskoro uvidíme v Taliansku a dúfam, že sa na mňa a celý tím prídete pozrieť,“ povedal Evenepoel. (Quick-Step Alpha Vinyl)

Včera 16:22 Získajte predplatné magazínu Biker a Cyklistika za zvýhodnenú sumu 19,90 eur.

Na predplatnom tak ušetríte až 30 eur za celý rok.

Včera 15:55 Musíte vidieť: Danny Macaskill je späť s videom Postcard from San Francisco.

Danny Macaskill a jeho videá patria v posledných rokoch k tým najvirálnejším a Pohľadnica zo San Francisca nebude výnimkou. Je to totiž jeho nezameniteľný štýl a kreativita, čo videám dáva status „musíte vidieť.“

Včera 11:30 Viac ako 100 profesionálnych cyklistov stále nemá zmluvu pre sezónu 2023.

Kontrakty nemajú Mark Cavendish, Domenico Pozzovivo, Nairo Quintana a mnoho ďalších. (Cyclingnews)

Zavrieť reklamu