Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Nové, dostupné hardtaily od Stevensu

Německá značka Stevens má ve svém portfoliu širokou škálu precizně zpracovaných jízdních kol. Tentokrát Vám chceme představit dostupné Alu hardtaily.
Biker
Nové, dostupné hardtaily od Stevensu
DEVIL’S TRAIL model je model s ľahkým Alu 6061 rámom so všetkými modernými prvkami ako je tapered hlavové zloženie, alebo vnútorné vedenie bowdenov. Vpredu pruží vidlica Rock Shox Recon Silver s diaľkovým ovládaním na riadidlách. Radenie zabezpečuje kombinácia sad Shimana XT a Deore 3×10. Bicykel je dodávaný v dvoch farebných variantoch a vo veľkosti kolies 27,5″ (velikosti rámov 16, 18, 20″), alebo 29″ (velikosti rámov 18, 20, 22″). MOC 1099 Euro. Ako krásne červené jabĺčko vyzerá jedna z farebných variant bicyklov APPLEBEE. Rám má zhodný s vyššie predstaveným modelom (bez tapered krku), na mieste vidlice je však vzduchový model Suntour Raidon opäť s diaľkovým ovládaním. Radenie zabezpečuje mix Shimana SLX a Deore, brzdový systém je podobne ako v predchádzajúcom modeli Shimano M395. Veľkostný rozsah je v dvoch farbách: 27,5″ (14 a 16″) a 29″ (18, 20, 22″). MOC 999 Euro Pokiaľ dávate prednosť kvalite za rozumné peniaze, nemali by ste prehliadnuť ani model TANIWHA so zhodným rámom a vidlicou Suntour XCR, spoľahlivými komponentami Shimano Deore/Acera a hydraulickými brzdami Tektro. Model ponúkaný v dvoch farebných variantoch má veľkostný rozsah ešte širší: 27,5″ (14, 16, 18, 20″) a 29″ (18, 20, 22, 24″). MOC 749 Euro
www.stevens-bikes.cz

Aktuality

Včera 20:31 Video: Birell Bikefest 2024 aftermovie.

Najväčší bicyklový festival v strednej Európe Birell Bikefest 2024 opäť prekonal očakávania a my sme boli svedkami ďalšieho skvelého ročníka. Množstvo bicyklov, pretekov, fanúšikov a zábavy zaplavilo kálnický kopec a skvelá bike atmosféra sa niesla vzduchom počas celého víkendu. Asi nejako takto.

Včera 17:37 Dylan Groenewegen vyhral v šprinte úvodnú etapu Okolo Slovinska, jedinú horskú prémiu získal jazdec Pierre Baguette.

Groenewegen vyhral tesne pred Alexandrom Kristoffom a tretí finišoval Phil Bauhaus. Z jazdcov slovenského tímu Pierre Baguette sa umiestnil najlepšie Adam Líška, ktorý skončil na 22. mieste, zatiaľ čo jeho český tímový kolega Tomáš Kalojíros sa dostal do úniku a vybojoval jediný možný bod na horskej prémii, takže sa oblečie do dresu lídra súťaže vrchárov.

Včera 17:06 Torstein Træen vyhral z úniku horskú 4. etapu Okolo Švajčiarska, do žltého dresu sa oblečie Adam Yates.

Etapa sa končila na vrchole stúpania Gotthard Pass, v ktorom sa dokázal Nór Træen ako jediný jazdec z úniku udržať pred favoritmi celkovej klasifikácie. Adam Yates zaútočil 4 km pred cieľom, vytvoril si veľký náskok a skončil druhý, vďaka čomu sa stal priebežným lídrom celkového hodnotenia.

Včera 11:35 Rebríček 10 najbezpečnejších cestných heliem roku 2024.

Americký technický inštitút Virginia Tech otestoval 89 cestných heliem, z ktorých najlepšie vyšla prilba Giro Aries Spherical.

Včera 09:52 Foto: Nový majstrovský špeciál Canyon Aeroad Mathieu van der Poela.

Nový pretekársky bicykel Mathieu van der Poela má nielen nový dizajn, ale ide tiež o prototyp nového modelu Aeroad, ktorý Canyon ešte nepredstavil.

Zavrieť reklamu