Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Hangair hľadá najlepších bikerov pre Hangair Games!

Biker
Hangair hľadá najlepších bikerov pre Hangair Games!

S bicyklom vstávaš? S bicyklom zaspávaš? Ovládaš triky a skoky? Druhú septembrovú sobotu si príď zajazdiť na HANGAIR GAMES v kategórii bike/BMX.

Počas spoločnej best trick session na kickri prevetráš svoj bicykel a zrovnáš si sily so súpermi v otvorenej kategórii. Registrovať sa môžeš na webe hangair.sk/games, samotné súťaže sa odštartujú v sobotu o 9.00 hod.

Podujatie, na ktorom neplatia gravitačné zákony

Druhý ročník súťaže akčných športov HANGAIR GAMES odpálime 14. septembra 2019. HANGAIR a WAKELAKE ZLATÉ PIESKY sa stanú miestom unikátneho podujatia, na ktorom sa predvedú jednotlivci v rôznych akčných disciplínach.

Ak miluješ bike/BMX, snowboarding, freeski či wakeboard, wakeskate, snowboarding, skateboarding, trampolíny, freestyle trampolíny (trampboard, trampski) alebo kolobežky, čakáme ťa.

Lákavé prize money, známi ambasádori

V druhom ročníku HANGAIR GAMES si jazdci rozdelia celkové prize money v hodnote takmer 2600 Eur. Najlepší bikeri budú ohodnotení finančnou výhrou 280 Eur.

Zúčastnia sa aj známe mená akčných športov, a to slovenský kráľ snowboardingu, Zoltán Strcuľa, taktiež juniorský vicemajster sveta v disciplíne slopestyle, Samo Jaroš.

Na HANGAIR GAMES môžete pogratulovať k nedávnemu úspechu aj šesťnásobnej majsterke sveta vo wakeskatingu, Zuzke Vráblovej.

Unikátna gymnastická hala a letná záhrada

Podujatie sa uskutoční v akadémii akčných športov, multifunkčnej športovej hale, ktorá je prvá a jediná svojho druhu na Slovensku. Ak sa na účasť v druhom ročníku necítiš, môžeš potrénovať v HANAGAIRi na kurze pre začiatočníkov či pokročilých. Organizujeme tiež akčné kempy, teambuildiny, grilovačky či premietania filmov.

Podujatie pre bikerov aj rodiny s deťmi

Komunita ľudí, ktorá sa združuje okolo akčnej haly HANGAIR a areálu vodných športov WAKELAKE vytvorí príjemnú divácku kulisu. Príď aj ty podporiť súťažiacich do Vajnôr v Bratislave.

Čakajú ťa sprievodné aktivity pre rodiny s deťmi, tiež letná terasa, chladené drinky a vynikajúci streetfood. Pre najmenších divákov bude pripravený skákací hrad, dospelý i deti sa môžu odfotiť vo fotokútiku a vlastnú fotografiu si odniesť domov. Na záver dňa vyhlásime a oceníme víťazov v jednotlivých kategóriách.

Všetky aktuálne informácie nájdeš na webe hangair.sk/games alebo na facebooku https://lnk.sk/fqRV

Vaše komentáre

Aktuality

Včera 18:00 Elektrofyziologické vyšetrenie srdca Petra Sagana neukázalo žiadne abnormality.

Elektrofyziologické vyšetrenie srdca je špecializovaná procedúra, ktorá sa používa na diagnostiku a liečbu abnormálnych srdcových rytmov. V prípade Petra Sagana sa vykonala iba diagnostika.

Včera 14:39 Informácie o operácii srdca Petra Sagana nie sú pravdivé. Po arytmii mu dali senzor na monitorovanie tepu.

O údajnej operácii srdca  napísal taliansky denník La Gazzetta dello Sport. Priamo od Petra Sagana sme však zistili, že tieto informácie neboli pravdivé.

Včera 12:30 Peter Sagan mal na pretekoch arytmiu, srdcový tep mu budú monitorovať.

Najznámejší slovenský cyklista Peter Sagan mal po pretekoch v španielskej Chelve abnormálnu tachykardickú epizódu a jeho srdcová frekvencia presiahla 200 úderov za minútu.

Včera 11:22 Scott rozšíril rodinu ľahkých elektrobicyklov o nový Voltage eRide s hmotnosťou pod 18 kg.

Tento e-bike vychádza z platformy Genius, má integrovaný tlmič so zdvihom 155 mm, motor s krútiacim momentom 50 Nm a tri rôzne možnosti nastavenia odpruženia.

Včera 10:40 Video: Šialený zjazd a skvelý súboj Sagana, Nibaliho a Urána na pretekoch Okolo Ománu v roku 2014.

Zjazd v (teraz zakázanom) supertuck-u, bunny-hop cez ostrovček a víťazný šprint.

Zavrieť reklamu