Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 10,90€!
Novinky

Hangair hľadá najlepších bikerov pre Hangair Games!

Biker

S bicyklom vstávaš? S bicyklom zaspávaš? Ovládaš triky a skoky? Druhú septembrovú sobotu si príď zajazdiť na HANGAIR GAMES v kategórii bike/BMX.

Počas spoločnej best trick session na kickri prevetráš svoj bicykel a zrovnáš si sily so súpermi v otvorenej kategórii. Registrovať sa môžeš na webe hangair.sk/games, samotné súťaže sa odštartujú v sobotu o 9.00 hod.

Podujatie, na ktorom neplatia gravitačné zákony

Druhý ročník súťaže akčných športov HANGAIR GAMES odpálime 14. septembra 2019. HANGAIR a WAKELAKE ZLATÉ PIESKY sa stanú miestom unikátneho podujatia, na ktorom sa predvedú jednotlivci v rôznych akčných disciplínach.

Ak miluješ bike/BMX, snowboarding, freeski či wakeboard, wakeskate, snowboarding, skateboarding, trampolíny, freestyle trampolíny (trampboard, trampski) alebo kolobežky, čakáme ťa.

Lákavé prize money, známi ambasádori

V druhom ročníku HANGAIR GAMES si jazdci rozdelia celkové prize money v hodnote takmer 2600 Eur. Najlepší bikeri budú ohodnotení finančnou výhrou 280 Eur.

Zúčastnia sa aj známe mená akčných športov, a to slovenský kráľ snowboardingu, Zoltán Strcuľa, taktiež juniorský vicemajster sveta v disciplíne slopestyle, Samo Jaroš.

Na HANGAIR GAMES môžete pogratulovať k nedávnemu úspechu aj šesťnásobnej majsterke sveta vo wakeskatingu, Zuzke Vráblovej.

Unikátna gymnastická hala a letná záhrada

Podujatie sa uskutoční v akadémii akčných športov, multifunkčnej športovej hale, ktorá je prvá a jediná svojho druhu na Slovensku. Ak sa na účasť v druhom ročníku necítiš, môžeš potrénovať v HANAGAIRi na kurze pre začiatočníkov či pokročilých. Organizujeme tiež akčné kempy, teambuildiny, grilovačky či premietania filmov.

Podujatie pre bikerov aj rodiny s deťmi

Komunita ľudí, ktorá sa združuje okolo akčnej haly HANGAIR a areálu vodných športov WAKELAKE vytvorí príjemnú divácku kulisu. Príď aj ty podporiť súťažiacich do Vajnôr v Bratislave.

Čakajú ťa sprievodné aktivity pre rodiny s deťmi, tiež letná terasa, chladené drinky a vynikajúci streetfood. Pre najmenších divákov bude pripravený skákací hrad, dospelý i deti sa môžu odfotiť vo fotokútiku a vlastnú fotografiu si odniesť domov. Na záver dňa vyhlásime a oceníme víťazov v jednotlivých kategóriách.

Všetky aktuálne informácie nájdeš na webe hangair.sk/games alebo na facebooku https://lnk.sk/fqRV

Vaše komentáre