Cestné

Sagan skončil tretí v najdlhšej etape Tour de France 2019, špurt vyhral Groenewegen

Slovenský cyklista má na tohtoročnej Tour na konte jedno prvé, jedno druhé, jedno tretie, jedno štvrté a jedno piate miesto.

Záverečný šprint 7. etapy Tour de France 2019:

Dylan Groenewegen z tímu Jumbo-Visma vyhral 230-km dlhú siedmu etapuTour de France pred Calebom Ewanom (Loto-Soudal).

Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) skončil na treťom mieste a zostáva na čele bodovacej súťaže so 177 bodmi a 56-bodovým náskokom pred Sonnym Colbrellim.

Pre Sagana je tretie miesto v 7. etape už dokopy jeho 45. pódiovým umiestnením na Tour de France, pričom tento rok má na konte jedno prvé, jedno druhé, jedno tretie, jedno štvrté a jedno piate miesto.