Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Video: Scott DH Factory tím – Brendog a tri nové tváre na nových prototypoch Scottu

Štvorica zjazdárov Brendan Fairclough, Dean Lucas, Marine Cabirou a Flo Payet bude pretekať v budúcej sezóne na Scottoch.
Martin Sarvaš

Brendog – Brendan Fairclough je jediný, ktorý jazdil za Scott aj minulú sezónu. V roku 2019 sa k nemu pridá Dean Luca, ktorý prišiel z Intense-u a dvojica z tímu Voul Voul Racing Florent Payet a Marine Cabirou.

Vyzerá to tak, že všetci budú pretekať na nových karbónových bicykloch. Vo videu je vidno 27,5- aj 29-palcovú verziu a tenšie trubky, ako mal minulý rok Brendog na hliníkovom ráme.

Nové bicykle majú tiež prehnutú vrchnú trubku rámu, sú nižšie, čím sa približujú dizajnom rámov modelov iných Scottov ako Ransom, Genius a Spark.

 

Aktuality

10:37 Dusty Days v Kálnici s účasťou svetových jazdcov!

V kálnickom bikeparku to bude v najbližších dňoch žiť a to poriadne. Uskutoční sa totoiž freeride akcia s názvom Dusty Days, na ktorú sú pozvaní tí najlepší svetoví jazdci!

Včera 12:15 Video: Victor Koretzky sa po pretekoch v XCC pustil do tímového kolegu Vidaurre Kossmanna.

Pretekári tímu Specialized Factory Racing si mali po pretekoch v Short Tracku čo vysvetľovať. Úspešnejší z tejto dvojice Martin Vidaurre Kossmann skončil v sobotu na treťom mieste a Victor Koretzky obsadil 4. pozíciu, s ktorou očividne nebol spokojný.

Včera 11:06 Fotogaléria: Najlepšie zábery z úvodného kola Svetového pohára v XCO v brazílskej Mairiporã.

Úvodné kolo v Brazílii bolo ohromne napínavé a plné zvratov. Najrýchlejšími jazdcami sa napokon stali Švédka Jenny Rissveds a Američan Chritopher Blevins.

Včera 10:51 Jenny Rissveds a Chritopher Blevins ovládli v napínavých pretekoch prvé kolo svetového pohára XCO v brazílskej Mairiporã.

Svetový pohár v horskej cyklistike odštartoval svojou prvou zastávkou v brazílskej Mairiporã. Elitní jazdci zvádzali súboje do úplného konca pretekov a o víťazoch sa rozhodovalo až v poslednom kole.

14.04.2024 Tom Pidcock bol v záverečnom šprinte štvorčlennej skupiny Amstel Gold Race najrýchlejší, Van der Poel mimo boja o víťazstvo.

Na druhom mieste v pretekoch skončil švajčiarsky jazdec Marc Hirschi, ktorý bol počas celých pretekov naozaj aktívny, avšak v šprinte na Pidcocka nestačil. Na treťom mieste v pretekoch skončil Tiesj Benoot.

Zavrieť reklamu