Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Nová kolekcia ruksakov Shimano 2013

Úplne nový produktový rad Shimana tvoria ruksaky a tašky pre cyklistov, ktoré by na trhu mali byť dostupné v októbri 2012. Už dnes však poznáme konkrétne modely, ktoré budú súčasťou novej kolekcie. Nezáleží na tom, či hľadáte ruksak na traily do lesa, alebo tašku na bike do mesta. Shimano vám dokáže ponúknuť produkt, ktorý bude spĺňať vaše potreby.
Biker

Ruksak Unzen je navrhnutý na použitie počas agresívnejšej jazdy na biku, pri ktorej vďaka inovatívnemu Rider Fit systému jazdec nebude pociťovať žiadne obmedzenia v pohybe. Tento model bude dostupný v troch veľkostiach – 6L, 10L, 15L a v troch farbách. Unzen je vybavený mnohými vychytávkami, ktoré bikeri určite ocenia: ľahkým prístupom do úložného priestoru z bočnej strany, priehradkami na náradie, držiakom na svetlo a samozrejmosťou sú plne nastaviteľké popruhy. Súčasťou balenia je aj hydravak.

 
Rokko je ruksak na všestranné použitie. Bez problémov je schopný zvládnuť víkendové výjazdy v kopcoch, ako aj bežný deň v meste. Tento ľahký 12L batoh počíta aj s využitím hydravaku, ten však nie je súčasťou balenia a bude sa predávať samostatne.
 
 
Kolekcia Tsukinist je navrhnutá pre ľudí, ktorí na bicykli dochádzajú do zamestnania. Dva modely z tejto kolekcie (20L a 30L) teda spĺňajú špecifické požiadavky. Sú priestranné, majú dobre odvetraný zadný panel a disponujú samostatnou polstrovanou časťou na notebook, vreckom na mobilný telefón a výraznou farebnou pláštenkou v ramennom popruhu.
 
 
Messenger bag Osaka je pomenovaný podľa domovskej lokality firmy Shimano a je ideálnym spoločníkom na jazdu v meste. 25L a 35L kuriérske tašky majú efektívny a rýchlo nastaviteľný systém uchytenia, časť s organizérom a samostatný polstrovaný oddiel na notebook.
 
 
Ceny uvedených produktov ešte nie sú známe.
 

Aktuality

10:48 Video: Julian Alaphilippe daroval Mircovi Maestrimu dres z víťaznej etapy na Giro d’Italia.

Alaphilippe vyhral dvanástu etapu po 130 km v úniku a 11-kilometrovom sóle, pričom veľkú časť trasy prešiel v úniku len vo dvojici s Talianom Mircom Maestrim, a práve vďaka nemu dokázal ušetriť dostatok síl na záverečný víťazný útok.

10:22 Michael Kolář: Preteky ma už netrápia. Jazdím pre radosť, baví ma zdokonaľovať sa.

Manažér slovenského enduro tímu OKOEVERYWHERE a bývalý profesionálny cestný cyklista chce odovzdať svoje skúsenosti svojim zverencom a mladšej generácii.

09:30 Demi Vollering vyhrala dve zo štyroch etáp aj celkovú klasifikáciu pretekov Okolo Burgosu.

27-ročná Holanďanka pokračuje v skvelých výkonoch a po víťazstve celkového hodnotenia pretekov Vuelta España Femenina a Okolo Baskicka, si pripísala ďalšiu výhru na pretekoch Okolo Burgosu.

09:16 Sam Bennett vyhral štyri etapy aj celkové hodnotenie na pretekoch Štyri dni Dunkerque.

Okrem dvoch víťazstiev bol Bennett raz druhý a raz tretí. Na druhom mieste skončil celkovo len 22-ročný Francúz Paul Penhoët a tretí bol o rok starší Belgičan Jenno Berckmoes.

08:58 Na Giro d’Italia je dnes deň voľna. Pogačar vedie tak suverénne, že zvyšok Gira môže ísť už len ako tréning na Tour.

V celkovej klasifikácii sú priebežne na druhom a treťom mieste Geraint Thomas a Dani Martínez so stratou necelých sedem minút, takže Pogačarovi už fakticky stačí prísť v bezpečí do Ríma.

Zavrieť reklamu