Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

POZVÁNKA: Adrenalin Film Festival prichádza vo februári do Liptovského Mikuláša!

Po Bratislave prichádza Adrenalin Film Festival aj do Liptovského Mikuláša! V novembri 2016 odpremietal Adrenalin Film Festival v Bratislave až 20 filmových titulov zameraných nielen na snowboarding či freeskiing, ale aj surfing, skateboarding, či ďalšie športy.
Biker

Organizátori podujatia sa rozhodli tento krát výber filmov predstaviť aj v Liptovskom Mikuláši. Návštevníci z blízkeho aj ďalekého okolia si budú tak môcť pozrieť napríklad najočakávanejší film sezóny The Fouth Phase od Red Bull Media House/Brainfarm, športovú biografiu snowboardovej legendy Eera Ettalu pod názvom Ender od Pablo Productions, Tight Loose od Teton Gravity Reserach či enviro film Jumbo Wild od Sweetgrass Productions o ochrane prírody v Britskej Kolumbii. Samozrejme, premietať sa bude v najväčšej kinosále v Liptovskom Mikuláši a to v 4k kvalite. Organizátor pre vás pripravil tiež tombolu o permanentky do Jasnej, či pár ďalších hodnotných cien. Príďte si teda pozrieť výber TOP filmov tejto sezóny na veľkom plátne!

Vstupné: 4 EUR

PROGRAM:

23.2. o 18:00 ★ THE FOURT PHASE

USA, 90min,Red Bull Media House/Brainfarm, AJ titulky
Od tvorcov známeho filmu The Art of Flight, prichádza v tomto roku nový film The Fourth Phase. Je to jeden z najnákladnejších filmov vo svojom žánre a celý bol natočený na 4K kameru, silný zážitok zaručený!

23.2. o 20:15 ★ JUMBO WILD

USA, 60 min, Sweetgrass Productions/Patagonia, AJ titulky Patagonia predstavuje dokument Jumbo Wild – strhujúci film od Sweetgrass Productions o dlhoročnom boji aktivistov snažiacich sa o záchranu ikonickej Jumbo Valley. Vo filme uvidíte tiež krásne zábery a freeskiing v Britskej Kolumbii.

24.2. o 18:00 ★ TIGHT LOOSE

USA, 75 min, Teton Gravity Research, bez titulkov, AJ
Film Tight Loose nás zavedie všade od Indie až po Aljašku a vo filme sa predstavia jazdci ako Dane Tudor, Sammy Luebke, Dash Longe, Dylan Hood a ďalší. Pre nás jeden z TOP filmov sezóny, ktorý naladí pozitívnou energiou a krásnym lyžovaním.

24.2. o 20:00 ★ ENDER

FIN, 76 min, Pablo Films, bez titulkov, AJ
Ender je filmová biografia športovej kariéry Eera Ettalu, ktorý je za posledné desaťročie jedna z najvýraznejších postáv svetového snowboardingu. Sympatický Eero, silný príbeh a skvelý soundtrack robia z filmu Ender jeden z najlepších filmov tohtoročného festivalu.

Aktuality

11:04 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

10:40 Video: Do cieľa prišiel celý od krvi. Stefan Küng spadol hlavou na bariéru a zlomil si ruku aj lícnu kosť.

Švajčiarsky jazdec mal našliapnuté k skvelému výsledku a pódiovému umiestneniu na Majstrovstvách Európy v časovke, avšak v závere nepríjemne spadol hlavou na bariéru vedľa cesty. Napriek tvrdému pádu a početným zraneniam časovku dokončil a zakrvavený prešiel cieľom na 11. mieste.

 

10:08 Simona Kuchyňková po výhre Svetového pohára v endure: Od radosti som plakala, nemožné sa stalo skutočnosťou.

„V zlomku sekundy som dostala extrémny flash všetkých udalostí, ktoré sa stali za posledné dva roky a od radosti som plakala dobrých dvadsať minút. A to ma teda nevidno často plakať,“ povedala Kuchyňková, ktorá vyhrala v Chateli o 0,11 sekundy.

09:44 Pozvánka: Cyklojazda z Bratislavy do Viedne Open Border Ride 2023.

S BUBO a bratmi Velitsovými z Isadore Apparel sa štartuje z centra Bratislavy, aby sme si pripomenuli symbol slobody a otvorených hraníc.

09:27 Nora Jenčušová skončila po skvelom výkone štvrtá v časovke na Majstrovstvách Európy.

21-ročnú Slovenku delili od umiestnenia na pódiu len dve sekundy. Majsterkou Európy sa stala len 18-ročná Britka Zoe Bäckstedt.

Zavrieť reklamu