Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

POZVÁNKA: Adrenalin Film Festival prichádza vo februári do Liptovského Mikuláša!

Po Bratislave prichádza Adrenalin Film Festival aj do Liptovského Mikuláša! V novembri 2016 odpremietal Adrenalin Film Festival v Bratislave až 20 filmových titulov zameraných nielen na snowboarding či freeskiing, ale aj surfing, skateboarding, či ďalšie športy.
Biker

Organizátori podujatia sa rozhodli tento krát výber filmov predstaviť aj v Liptovskom Mikuláši. Návštevníci z blízkeho aj ďalekého okolia si budú tak môcť pozrieť napríklad najočakávanejší film sezóny The Fouth Phase od Red Bull Media House/Brainfarm, športovú biografiu snowboardovej legendy Eera Ettalu pod názvom Ender od Pablo Productions, Tight Loose od Teton Gravity Reserach či enviro film Jumbo Wild od Sweetgrass Productions o ochrane prírody v Britskej Kolumbii. Samozrejme, premietať sa bude v najväčšej kinosále v Liptovskom Mikuláši a to v 4k kvalite. Organizátor pre vás pripravil tiež tombolu o permanentky do Jasnej, či pár ďalších hodnotných cien. Príďte si teda pozrieť výber TOP filmov tejto sezóny na veľkom plátne!

Vstupné: 4 EUR

PROGRAM:

23.2. o 18:00 ★ THE FOURT PHASE

USA, 90min,Red Bull Media House/Brainfarm, AJ titulky
Od tvorcov známeho filmu The Art of Flight, prichádza v tomto roku nový film The Fourth Phase. Je to jeden z najnákladnejších filmov vo svojom žánre a celý bol natočený na 4K kameru, silný zážitok zaručený!

23.2. o 20:15 ★ JUMBO WILD

USA, 60 min, Sweetgrass Productions/Patagonia, AJ titulky Patagonia predstavuje dokument Jumbo Wild – strhujúci film od Sweetgrass Productions o dlhoročnom boji aktivistov snažiacich sa o záchranu ikonickej Jumbo Valley. Vo filme uvidíte tiež krásne zábery a freeskiing v Britskej Kolumbii.

24.2. o 18:00 ★ TIGHT LOOSE

USA, 75 min, Teton Gravity Research, bez titulkov, AJ
Film Tight Loose nás zavedie všade od Indie až po Aljašku a vo filme sa predstavia jazdci ako Dane Tudor, Sammy Luebke, Dash Longe, Dylan Hood a ďalší. Pre nás jeden z TOP filmov sezóny, ktorý naladí pozitívnou energiou a krásnym lyžovaním.

24.2. o 20:00 ★ ENDER

FIN, 76 min, Pablo Films, bez titulkov, AJ
Ender je filmová biografia športovej kariéry Eera Ettalu, ktorý je za posledné desaťročie jedna z najvýraznejších postáv svetového snowboardingu. Sympatický Eero, silný príbeh a skvelý soundtrack robia z filmu Ender jeden z najlepších filmov tohtoročného festivalu.

Aktuality

09:54 Rus Aleksandr Vlasov sa Olympiády nezúčastní, aj keď dostal povolenie štartovať pod neutrálnou vlajkou.

Vlasov bol jedným z iba štrnástich ruských športovcov, ktorí dostali dočasný súhlas Medzinárodného olympijského výboru (MOV) na účasť na hrách. Dôvodom obmedzených podmienok pre účasť ruských a bieloruských športovcov na Olympiáde je Ruská invázia Ukrajiny a neustále pretrvávajúci vojnový konflikt. (Sporza)

 

07:47 Kto získal národné tituly v časovke?

V Európe sa v týchto dňoch konajú národné šampionáty v individuálnej časovke, po ktorých budú nasledovať cez víkend aj preteky s hromadným štartom.

07:28 Lukáš Kubiš vyhral svoj premiérový titul majstra Slovenska v časovke.

Kubiš vyhral na 46,5 km dlhej trase v kategórii mužskej elity s časom 55:53 min a výrazným náskokom pred druhým Matthiasom Schwarzbacherom (+53 s) a tretím Dominikom Dunárom (+58 s). Českým majstrom sa stal Mathias Vacek, ktorý rovnakú trasa zajazdil v čase 52:51 min.

Včera 15:42 Jonas Vingegaard aj Wout van Aert idú na Tour de France. Tím Visma-Lease a Bike predstavil súpisku aj nové dresy.

Holandský tím sa na Tour 2024 predstaví v zostave: Jonas Vingegaard, Wout van Aert, Matteo Jorgenson, Sepp Kuss, Tiesj Benoot, Wilco Kelderman, Christophe Laporte a Jan Tratnik. „Cítim sa dobre a mám obrovskú motiváciu,“ hovorí Vingegaard, ktorý vyhral žltý dres v rokoch 2022 a 2023.

Včera 14:34 Nora Jenčušová a Viktória Chladoňová sú majsterkami Slovenska v časovke.

Jenčušová zvíťazila v kategórii žien a Chladoňová medzi juniorkami.

Zavrieť reklamu