Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

DVOJBALENIE TRENIEK MEATFLY K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Pozrite si kalendár slovenského pohára v zjazde a endure pre rok 2019

V budúcom roku je na pláne päť kôl v zjazde a päť kôl v endure. Majstrovstvá Slovenska v zjazde budú v Košútke a MSR v endure v Branisku.
Biker

https://www.instagram.com/p/BqVMDS1F_hD/

Zjazd

SPDH1 – 12.5.2019 Hnilčík – Mraznica

SPDH2 – 2.6.2019 Polomka

SPDH3 + MSR – 21.7.2019 Hriňová – Košútka

SPDH4 – 25.8.2019 Veľká Rača

SPDH5 – 15.9.2019 Lučivná

Enduro

SPEN1 – 4.5.2019 Veľká Rača

SPEN2 – 16.6.2019 Višňové

SPEN3 + MSR – 14.7.2019 Branisko

SPEN4 – 11.8.2019 Brezno

SPEN5 – 5.10.2019 Stará Ľubovňa

Zdroj: SPDH

Vaše komentáre

Aktuality

15:20 Mathis Azzaro zvládol chaotické preteky a vyhral úvodné kolo Svetového pohára v short tracku.

Úvodný short track mužov priniesol neprehľadný priebeh a minimálne rozdiely medzi favoritmi. Azzaro napokon zvíťazil o jedinú sekundu pred Avondettom.

14:41 Vali Höll pokračuje v dominancii aj v roku 2026. Sezónu Svetového pohára otvorila víťazstvom v Južnej Kórei.

Rakúska pretekárka zvíťazila na nezvyčajnej trati v MONA YongPyong napriek tomu, že si na sypkom povrchu nevšimla defekt.

14:10 Asa Vermette pri premiére v kategórii Elite vyhral úvodné kolo Svetového pohára v zjazde.

Svetový pohár sa po 25 rokoch vrátil do Ázie a hneď na úvod priniesol nečakaného víťaza. Mladý Američan zvládol tlak posledného štartujúceho jazdca a na trati v MONA YongPyong porazil Loïca Bruniho aj Amauryho Pierrona.

Včera 10:07 Bosch Performance Update 2.0: viac výkonu, viac nastavení a inteligentnejšie správanie motora v teréne.

Bosch Performance Update 2.0 neprináša len vyššie čísla v tabuľke, ale najmä citeľne inteligentnejšie správanie motora v technickom teréne. Nový softvér posúva motory Performance Line CX a CX-R na 120 Nm krútiaceho momentu a podporu až 600 %, pridáva širšie možnosti nastavenia, lepšiu kontrolu trakcie, nastaviteľný Extended Boost či rýchlejší záber vďaka funkcii Drivetrain Tensioner. Novinky sme si vyskúšali priamo na trailoch pri talianskom Lago di Ledro.

30.04.2026 VIDEO | Takto vyzerá trať úvodného short tracku Svetového pohára 2026.

Pozrite si trať v Južnej Kórei, kde short track zažije ázijskú premiéru na najvyššej úrovni.

Zavrieť reklamu