Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

SCOTT CONTESSA SPARK RC 700

SCOTT CONTESSA SPARK RC 700 – tá najlepšia voľba pre bikerky, ktoré s radosťou pomerajú sily na závodnej trati. Tento rok prichádza SCOTT s novým konceptom – závodný bicykel je postavený na novom veľmi ľahkom a tuhom karbónovom ráme SPARK RC z vlákien HMX, s prepracovanou geometriou.
Biker
SCOTT CONTESSA SPARK RC 700
Navrhnutý pre jednoprevodník a osadený sadou SRAM 1×12 X01/X1 maximálne využije energiu, ktorú vložíte do šliapania a pri tom ľahko a obratne reaguje na riadenie a zmeny terénu.Vidlica a tlmič pracujú so 100mm zdvihmi, ktoré sú pre tento závodný stroj optimálne. Vidlica FOX 32 SC Float Performance Elite Air ponúka 3 rôzne režimy. Pozornosť zaslúži originálne opačné usadenie zadného tlmiča FOX NUDE Trunnion. Vďaka tomu dosiahli konštruktéri vyššiu tuhosť v oblasti tlmiča a tiež jemnejšiu a rýchlejšiu odozvu na zmenu terénu. Tri možnosti odpruženia sa pohodlne ovládajú unikátnym systémom TWINLOC priamo z riadidiel. www.scott-sports.com

Aktuality

09:54 Rus Aleksandr Vlasov sa Olympiády nezúčastní, aj keď dostal povolenie štartovať pod neutrálnou vlajkou.

Vlasov bol jedným z iba štrnástich ruských športovcov, ktorí dostali dočasný súhlas Medzinárodného olympijského výboru (MOV) na účasť na hrách. Dôvodom obmedzených podmienok pre účasť ruských a bieloruských športovcov na Olympiáde je Ruská invázia Ukrajiny a neustále pretrvávajúci vojnový konflikt. (Sporza)

 

07:47 Kto získal národné tituly v časovke?

V Európe sa v týchto dňoch konajú národné šampionáty v individuálnej časovke, po ktorých budú nasledovať cez víkend aj preteky s hromadným štartom.

07:28 Lukáš Kubiš vyhral svoj premiérový titul majstra Slovenska v časovke.

Kubiš vyhral na 46,5 km dlhej trase v kategórii mužskej elity s časom 55:53 min a výrazným náskokom pred druhým Matthiasom Schwarzbacherom (+53 s) a tretím Dominikom Dunárom (+58 s). Českým majstrom sa stal Mathias Vacek, ktorý rovnakú trasa zajazdil v čase 52:51 min.

Včera 15:42 Jonas Vingegaard aj Wout van Aert idú na Tour de France. Tím Visma-Lease a Bike predstavil súpisku aj nové dresy.

Holandský tím sa na Tour 2024 predstaví v zostave: Jonas Vingegaard, Wout van Aert, Matteo Jorgenson, Sepp Kuss, Tiesj Benoot, Wilco Kelderman, Christophe Laporte a Jan Tratnik. „Cítim sa dobre a mám obrovskú motiváciu,“ hovorí Vingegaard, ktorý vyhral žltý dres v rokoch 2022 a 2023.

Včera 14:34 Nora Jenčušová a Viktória Chladoňová sú majsterkami Slovenska v časovke.

Jenčušová zvíťazila v kategórii žien a Chladoňová medzi juniorkami.

Zavrieť reklamu