Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Okuliare BBB IMPULSE BSG-52

Kvalitná ochrana zraku v štýlovom prevedení to sú nové okuliare IMPULSE od BBB. Základom je pružný rámik z Grilamidu s patentovaným výsuvným nosníkom, pre jednoduchú výmenu skiel. Špeciálny tvar FaceComfort sa jednoduchšie prispôsobuje širokej škále tvári, nastaviteľný nosník, mäkké a pružné gumené vložky na koncoch nožičiek a to všetko pre zaistenie maximálneho komfortu počas nosenia.
Biker

Štandardne dodávané s trojicou náhradných skiel z odolného polykarbonátu. 100% UV filter a špeciálna MLC povrchová úprava, pre jasné videnie a ochranu zraku za všetkých podmienok. Ventilačné otvory zas zaisťujú, že sklo sa nerosí ani v náročných podmienkach. 10 farebných možností, model IMPULSE Small pre ženy a juniorov a v neposlednom rade i verzia s fotochromatickými sklami pre tých najnáročnejších. Toto všetko pekne zabalené v tvrdom prepravnom obale s extra priehradkami pre náhradné sklá, aby sa nič nepoškodilo.
Cena: 69,95€
https://bbbcycling.com/sk/bike-wear/sport-glasses/BSG-52

Aktuality

09:58 Spojenie Quick-Stepu a Jumbo-Visma by malo katastrofálne následky, hovorí Philippe Gilbert.

41-ročný bývalý profesionálny cyklista vyjadril obavy o ekonomické následky pre profesionálnu cyklistiku v dôsledku potenciálneho spojenia tímov Soudal-QuickStep a Jumbo-Visma v roku 2024.

09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Včera 17:15 Janka Keseg Števková a Jakub Jenčuš vyhrali najdlhšiu 80 km trať v rámci Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón (výsledky+galéria).

Predposledný septembrový víkend bola Bratislava dejiskom jedného z najpopulárnejších slovenských MTB maratónov.

Včera 15:07 Simona Kuchyňková vyhrala posledné kolo Českej Enduroséria a stala sa jej celkovou víťazkou.

Česká Enduroserie mala cez víkend na programe svoje posledné kolo v roku 2023 a to aj so slovenskou účasťou.

Včera 11:27 Wout van Aert má zmiešané pocity po zisku trinásteho striebra na majstrovstvách.

29-ročný Belgičan skončil počas svojej kariéry už 13-krát na druhom mieste na svetovom resp. európskom šampionáte i olympiáde. Tento rok získal striebro na majstrovstvách sveta v cyklokrose aj v cestnej cyklistike, pričom v oboch prípadoch ho predbehol Mathieu van der Poel.

Zavrieť reklamu