Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Okuliare BBB IMPULSE BSG-52

Kvalitná ochrana zraku v štýlovom prevedení to sú nové okuliare IMPULSE od BBB. Základom je pružný rámik z Grilamidu s patentovaným výsuvným nosníkom, pre jednoduchú výmenu skiel. Špeciálny tvar FaceComfort sa jednoduchšie prispôsobuje širokej škále tvári, nastaviteľný nosník, mäkké a pružné gumené vložky na koncoch nožičiek a to všetko pre zaistenie maximálneho komfortu počas nosenia.
Biker

Štandardne dodávané s trojicou náhradných skiel z odolného polykarbonátu. 100% UV filter a špeciálna MLC povrchová úprava, pre jasné videnie a ochranu zraku za všetkých podmienok. Ventilačné otvory zas zaisťujú, že sklo sa nerosí ani v náročných podmienkach. 10 farebných možností, model IMPULSE Small pre ženy a juniorov a v neposlednom rade i verzia s fotochromatickými sklami pre tých najnáročnejších. Toto všetko pekne zabalené v tvrdom prepravnom obale s extra priehradkami pre náhradné sklá, aby sa nič nepoškodilo.
Cena: 69,95€
https://bbbcycling.com/sk/bike-wear/sport-glasses/BSG-52

Aktuality

14:48 Okolo Slovenska 2024: Detaily etáp, zoznam štartujúcich a harmonogram vysielania.

Etapové preteky Okolo Slovenska sa uskutočnia od 26. do 30. júna. Pozrite si mapy, profily a časový harmonogram etáp, a tiež program živého vysielania.

13:39 Fotogaléria: Ako Tom Pidcock vyhral oboje preteky horského Svetového pohára v Crans Montana len pár dni pred štartom na Tour de France.

Na pretekoch XCC sa prebojoval z posledného miesta na prvé a v disciplíne XCO dosiahol suverénne víťazstvo po sóle na šiestich z celkovo siedmich okruhov.

11:35 Len 23-ročnému Andreovi Piccolovi našli na letisku dopingové látky. Tím EF s ním ihneď ukončil zmluvu.

„Priniesol som štyri lieky z Kolumbie, ktoré nechcem menovať, ale chcem za to prevziať zodpovednosť… Našli ich a zhabali na letisku,“ napísal Piccolo šéfovi tímu EF Education-EasyPost.

10:56 Romain Bardet ukončí kariéru na ceste, ale predĺžil zmluvu s tímom DSM a chce sa sústrediť na gravelové preteky.

33-ročný Francúz chce skončiť s cestnou cyklistikou v lete 2025.

Včera 18:54 Arnaud De Lie porazil v súboji o belgický titul Jaspera Philipsena, Tima Merliera aj Wouta van Aerta.

„Je to neskutočné. Po klasikách som bol psychicky zlomený. Veľa som toho obetoval, aby som sa po lymskej borelióze vrátil,“ hovoril 22-ročný De Lie so slzami v očiach v cieli belgických majstrovstiev.

Zavrieť reklamu