Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Pozrite si tie najlepšie freeski, snowboard i skate filmy. Adrenalin Film Festival bude na Slovensku už po piatykrát

Biker

Tento rok slávi Adrenalin Film Festival 5. narodeniny a ako sa patrí, tak oslava sa bude niesť v duchu tých najlepších freeski a snowboard filmov, ktoré sa počas minulej sezóny podarilo natočiť. Bude to teda opäť super príležitosť, ako sa naladiť na prichádzajúcu zimu, stretnúť sa s kamarátmi a pozrieť si spolu filmové pecky od produkcií ako Matchstick Productions, Teton Gravity Research, TransworldSNOWBOARDING a ďalších.

Za posledných 5 rokov sa Adrenalin Film Festival stal povinnou zastávkou pre každého vyznávača extrémnych športov. Oproti iným podujatiam a festivalom, ktoré sa konajú na Slovensku sa však zameriava z väčšej časti najmä na freeskiing a snowboarding a každý rok prináša v exkluzívnych premiérach naozaj to najlepšie, čo sa na svete vyprodukuje. Tento rok navyše organizátori pripravili pár prekvapení, takže je sa na čo tešiť.

Adrenalin Film Festival 2018

 

Dátum: 19.11. – 22.11. 2018
Miesto
: Bratislava, Kino Lumière, Nová Cvernovka

Dátum: 28.11. – 30.11.2018
Miesto
: Liptovský Mikuláš, Golden Apple Cinema

 

Predpredaj lístkov na webe www.kino-lumiere.sk

Viac informácií na webe www.adrenalin.sk

Tieto filmy určite nezmeškajte!

Spomedzi filmovej ponuky dávame do pozornosti určite film King Skate od českej Negativ Film Productions. Málokto vie, že už v 70ych rokoch minulého storočia začala v bývalom Československu vyrastať mladá, ale o to akčnejšia skateboardová scéna. Vo filme uvidíme veľa starších záberov, kultové osobnosti a doposiaľ nepublikované materiály. Tento film zatiaľ nie je v na Slovensku v distribúcii a na Adrenalin Film Festivale si ho budete môcť pozrieť v premiére. Účasť prisľúbil tiež režisér Šimon Šafránek. Film bol po prvý krát predstavený v premiére na festivale v Karlových Varoch, kde mal veľký ohlas. Veríme teda, že nesklame ani slovenské publikum.

Ďalší titul, ktorý doporučujeme vidieť, je akciou nabitý snowboard film Poveri Noi. Ak poznáte partičku okolo Rusty Tootbrush, tak viete, že nudiť sa určite nebudete. 45-minútová filmová novinka vám predstaví všetkých jazdcov v tíme vrátane českého zástupcu Dušana Kříža. I keď možno neuvidíte tie najväčšie polety v živote, nápadité segmenty plné dobrej nálady a energie pobavia a milo prekvapia. Samotná produkcia tiež robí z tohto filmu veľmi pekný zážitok a vhodne dopĺňa jeho atmosféru.

Náš tretí tip je film Far Out od Teton Gravity Research (TGR). TGR je stálicou na Adrenalin Film Festivale a každý rok obohacuje jeho program o kvalitne spracované filmy plné freeskiingu, akcie a dobrodružstva. Tentokrát to nebude iné a s tímom TGR sa vydáme na cestu do Albánskych „Álp“, budeme objavovať nezjazdené terény na Kamčatke a pozrieme sa tiež do freerideovej mekky Severnej Ameriky – Britskej Kolumbie.

Na záver by sme ešte doplnili pár konkrétnych informácií, festival bude prebiehať v Bratislave od 19.11. do 22.11. v kine Lumière a záverečná akcia sa bude konať po prvýkrát v priestoroch Novej Cvernovky. Druhou zastávkou je Liptovský Mikuláš, kde bude festival hosťovať Golden Apple Cinema. Festival bude v Mikuláši prebiehať od 28.11. do 30.11.2018. Pre viac informácií sleduj stránku www.adrenalin.sk.

PROGRAM:

19.11. Kino Lumière – 19:00 – OTVORENIE FESTIVALU A PREMIÉRA FILMU KING SKATE
King Skate (Negativ Film Productions, 2018, Česko, 82min)

 

20.11. Kino Lumière – 19:00 – SEKCIA FREESKIING
Free Will (Alternativa Media, 2018, Česko/Kanada, 10min)
Far Out (Teton Gravity Reserach, 2018, USA, 71min)

 

20.11. Kino Lumière – 21:00 – SEKCIA SURFING
Surfr Movie (Feeride.cz, 2018, Česko, 38min)
Kde poušť potkává oceán (Václav, Píša, 2018, Česko, 45min)

 

21.11. Kino Lumière – 19:00 – SEKCIA SNOWBOARDING
Snowgreetings – Sarajevo (Dušan Kříž, 2018, Česko, 10min)
Poveri noi (Rusty Toothbrush, 2018, USA, 43min)
Kamikazu (TransworldSNOWBOARDING, 2018, USA, 34min)

 

22.11. Nová Cvernovka – 19:00 – SEKCIA FREESKIING/AFTERPARTY
All in (Matchstick Productions, 2018, USA, 60min)
Hoji (Matchstick Productions, 2018, USA, 80min)
Afterparty – Tono S., Škrupo
—————————————————————————————–
Vstup – Kino Lumière – 5 EUR – Predpredaj na http://bit.ly/2OC1Wft
Vstup – Nová Cvernovka – 7 EUR – Predaj vstupeniek len na mieste

Event Facebook:  http://bit.ly/2FlgdxO

Predpredaj lístkov: http://bit.ly/2z7dEdb

Youtube video/teaser: https://youtu.be/OTVWfxutWHY

Partneri festivalu: Hlavným partnerom festivalu je značka Suzuki Slovakia, Radio_FM, BIKER magazine, Na Hrane, Boardlife.sk, Windsurfer & Kitesurfer magazine, Kino Lumière, Alpis Tour, SNOWBOARD ZEZULA, CITYLIFE.SK, In.Ba, Bratislava – hlavné mesto SR – Ars Bratislavensis, OutdoorFilmy.sk, České centrum v Bratislave, Nová Cvernovka, Gravity Snowboards

Vaše komentáre

Aktuality

Včera 18:00 Elektrofyziologické vyšetrenie srdca Petra Sagana neukázalo žiadne abnormality.

Elektrofyziologické vyšetrenie srdca je špecializovaná procedúra, ktorá sa používa na diagnostiku a liečbu abnormálnych srdcových rytmov. V prípade Petra Sagana sa vykonala iba diagnostika.

Včera 14:39 Informácie o operácii srdca Petra Sagana nie sú pravdivé. Po arytmii mu dali senzor na monitorovanie tepu.

O údajnej operácii srdca  napísal taliansky denník La Gazzetta dello Sport. Priamo od Petra Sagana sme však zistili, že tieto informácie neboli pravdivé.

Včera 12:30 Peter Sagan mal na pretekoch arytmiu, srdcový tep mu budú monitorovať.

Najznámejší slovenský cyklista Peter Sagan mal po pretekoch v španielskej Chelve abnormálnu tachykardickú epizódu a jeho srdcová frekvencia presiahla 200 úderov za minútu.

Včera 11:22 Scott rozšíril rodinu ľahkých elektrobicyklov o nový Voltage eRide s hmotnosťou pod 18 kg.

Tento e-bike vychádza z platformy Genius, má integrovaný tlmič so zdvihom 155 mm, motor s krútiacim momentom 50 Nm a tri rôzne možnosti nastavenia odpruženia.

Včera 10:40 Video: Šialený zjazd a skvelý súboj Sagana, Nibaliho a Urána na pretekoch Okolo Ománu v roku 2014.

Zjazd v (teraz zakázanom) supertuck-u, bunny-hop cez ostrovček a víťazný šprint.

Zavrieť reklamu