Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Premiéra filmu Where the Trail Ends – fotky

Biker v spolupráci s Red Bullom opäť priniesol premiéru nového mountainbikového filmu z produkcie Red Bull Media House a Freeride Entertainment. Klub Batelier vďaka tomu zažil celkom slušný nátresk niekoľkých stoviek nielen bikerov, ale aj úchylákov na tie najrôznejšie extrémne športy. Po filme roztočil platne známy slovenský wakesurfista a snowboarder DJ Drottynen, inak občas známy aj pod menom Milan Purdeš. Poslední bojovníci opúšťali klub až okolo tretej hodiny rannej. Tu sú fotky z premiéry. Nájdete sa? :)
Biker
Premiéra filmu Where the Trail Ends – fotky

Biker v spolupráci s Red Bullom opäť priniesol premiéru nového mountainbikového filmu z produkcie Red Bull Media House a Freeride Entertainment. Klub Batelier vďaka tomu zažil celkom slušný nátresk niekoľkých stoviek nielen bikerov, ale aj úchylákov na tie najrôznejšie extrémne športy. Po filme roztočil platne známy slovenský wakesurfista a snowboarder DJ Drottynen, inak občas známy aj pod menom Milan Purdeš. Poslední bojovníci opúšťali klub až okolo tretej hodiny rannej. Tu sú fotky z premiéry. Nájdete sa? 🙂

Aktuality

17:40 Len 22-ročný Georg Steinhauser vyhral po 34 km sóle horskú 17. etapu Giro d’Italia.

Steinhauser si pripísal svoje prvé profesionálne víťazstvo na vrchole stúpania Passo Brocon. Druhý skončil Tadej Pogačar, ktorý si opäť navýšil náskok vo vedení celkovej klasifikácie a za ním finišovali v spoločnej skupine Antonio Tiberi, Geraint Thomas, Daniel Martínez, Einer Rubio a Romain Bardet.

11:40 Nahnevaný Ben O’Connor o Giro d’Italia: Sú to jedny z najhoršie zorganizovaných pretekov.

„Rád by som ho videl vysadnúť na bicykel, odštartovať etapu a zistiť, aká je jeho odpoveď,“ povedal Austrálčan o šéfovi Gira v reakcii na chaos na štarte 16. etapy, ktorú napokon organizátori výrazne skrátili pre chladné počasie, sneženie a dážď v pôvodnom mieste štartu.

10:58 Dokumentárny film o Michalovi Marošim uvidíte už čoskoro v Bratislave aj na BikeFeste v Kálnici.

Dokument Ten, co slaví každý den nie je len obyčajný športový dokument, ale ide o portrét človeka, ktorý stál nespočetnekrát na hrane medzi životom a smrťou.

09:29 Wout Van Aert nie je v najlepšej forme, ale potvrdil návrat na preteky a odštartuje na etapáku v Nórsku.

Van Aert utrpel v marci pri páde na klasike Dwars door Vlaandren početné zranenia – sedem zlomených rebier, kľúčnu kosť a prasknutú hrudnú kosť. Zrušil štart na Giro d’Italia, no zotavuje sa a mohol by sa zúčastniť na Tour de France.

Včera 17:48 Nezastaviteľný Tadej Pogačar vyhral na Giro d’Italia už po piatykrát, horskú etapu museli pre sneženie skrátiť.

Na druhom mieste skončil Giulio Pellizzari pred tretím Danielom Martínezom, ktorý sa posunul na druhé miesto v celkovej klasifikácii, pretože Geraint Thomas s ním už v závere neudržal tempo.

Zavrieť reklamu